Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcap17%sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcap29%sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcap31%sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcap23%sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa here keni gabuar ne jeten tuaj?

Shko poshtė 
+39
Glamours' Master
Nightmare
LaLuC-I
123bla returns
angel boy
terenc
savior
RioT
maria gracia
bituku85
Rej
elbasanlli-puro
hot_spicy
the doctor 2000
Blue Paradise
AURORA BOREALIS
3bla
Shpirti-pist
death & black
dj jero
barbi brune
total overdose1
rapper_girl
angel_wolf
Realkatil
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
Endi
Mars
ceku
aurel_m131
metallica_death
fefe_
play_boy
odise
ani
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
don corleone
43 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 1:52 pm

jemi njerez dhe te gjith gabojme sidomos kur je adoleshent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 2:53 pm

kush e din?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 7:54 pm

nuk besoj se shkenca ka arrit deri ke ai nr , por mund te shprehet me fuqi te dhjetes... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 7:55 pm

ehhhh se kam idene po tpakten pas gabimit arrij te them.....boo ca gabimi qe ke ba meeeellll pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 9:19 pm

pak me pak se kjo lart.
se kjo lart esht ekstrem fare Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 10:00 pm

ou avash ti mi goce...nji gabim sdo te thot qe kam ba shum gabime..se u trasha...nji virus nuk ta ben te formatosh pc.... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 10:16 pm

varet ca virusi eshte.... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:42 am

sot gabova qe nuk mora celsin e shtepis dhe mu desh te zgjoja te shtepis x te hyr brenda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 2:06 pm

Perdit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 7:23 pm

hot spicy shkruajti:
ou avash ti mi goce...nji gabim sdo te thot qe kam ba shum gabime..se u trasha...nji virus nuk ta ben te formatosh pc.... Wink

uuaaaa po vet mi the qe jan shum,dmth qe gabon shpesh. Razz
pastaj ,me qafsh mua,po pate ber ti ''nje'' gabim, anisa i bie te jet Shen Pafajsia. looool hihihihi
nejse bej gabime,por falen,nje gabim qe kam ber para ca kohesh,ate nuk ja fal vetes kuuurr,se tjerat,ppffff cfare ka ndodhur,i perket te shkuares.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 7:26 pm

sinqerisht shum her dhe akoma nuk kam zan men
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 7:29 pm

sot psh perserite ndonje gabim? Evil or Very Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
savior
Adoleshent
Adoleshent
savior


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 32
Vendndodhja : kudo ne asnje vend
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/01/2009

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 7:33 pm

shume here si cdo njeri tjeter por mund te them se ne pergjithesi kam vene mend dhe nuk perseris gabime te te njejtit lloj. tek e fundit kjo eshte e rendesishme se gabimi eshte njerezor po te besh te njejtin gabim disa here , kjo eshte e pafalshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
terenc
Adoleshent
Adoleshent
terenc


Male
Numri i postimeve : 74
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/12/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 7:48 pm

yhyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
terenc
Adoleshent
Adoleshent
terenc


Male
Numri i postimeve : 74
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/12/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 7:48 pm

po jam ba pishman
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 8:56 pm

kam gabuar shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 8:57 pm

PERDITE THEM SE BEJ NAI GABIM... scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 9:12 pm

nuk besoj se kam bere ndonje gabim te madh..ose me sakt fare..vetem nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 10:48 pm

sot qe kisha harru 1 gje ne dollap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 16, 2009 12:24 am

fefe_ shkruajti:
sot qe kisha harru 1 gje ne dollap

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad se ke mendjen ne vend,tpakten kujdes her tjeter se do lesh nam!!!!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 16, 2009 12:39 am

dj jero shkruajti:
kam gabuar shume

tgjith gabojm shum
e rendsishme esht qe tperpiqemi ti rregullojm gabimet me koh dhe te mesojm prej tyre

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 5:00 pm

savior shkruajti:
shume here si cdo njeri tjeter por mund te them se ne pergjithesi kam vene mend dhe nuk perseris gabime te te njejtit lloj. tek e fundit kjo eshte e rendesishme se gabimi eshte njerezor po te besh te njejtin gabim disa here , kjo eshte e pafalshme

me behet qejfi per ty..dhe ishalla se ben ndonjehere..
une kam gabuar aq shume here ne jeten time dhe vazzhdoj te perseris te njejtat gabime...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 5:01 pm

edhe un kam gabuar disa her keq fare..mundohem te mos i bej me por ja qe harroj kaq shpejt Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 6:42 pm

123bla returns shkruajti:
savior shkruajti:
shume here si cdo njeri tjeter por mund te them se ne pergjithesi kam vene mend dhe nuk perseris gabime te te njejtit lloj. tek e fundit kjo eshte e rendesishme se gabimi eshte njerezor po te besh te njejtin gabim disa here , kjo eshte e pafalshme

me behet qejfi per ty..dhe ishalla se ben ndonjehere..
une kam gabuar aq shume here ne jeten time dhe vazzhdoj te perseris te njejtat gabime...


shum gjera i konsiderojm gabime,kur e dim shum mire qe nuk jan te tilla,jan thjesht ''ngjarje'' qe ndodhin pa dashur ne,na terheqin deri ne nje far vendi por nuk na cojn aty ku duam ne,dhe ne cbejm?i quajm gabime..ppffffmos i konsidero gjithmon kshu.. Wink Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 6:46 pm

varet kjo gje sic tha dhe filozofia lart nuk jan te gjitha gabime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa here keni gabuar ne jeten tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: