Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcap17%sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcap29%sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcap31%sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcap23%sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
hot_spicy
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Darkangel
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
angel boy
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Child In Time
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
rapper_girl
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Mars
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa ndikon interneti ne jeten tuaj?

Shko poshtė 
+22
the doctor 2000
angel_wolf
rapper_girl
odise
aurel_m131
play_boy
vdekja_eshte_mundesia
Come As You Are
dead angel
THE HACKER
Venus
dj jero
Child In Time
SupergirL
Lacuna_Coil
total overdose1
RioT
fefe_
Endi
Soldier Of Fortune
Mars
don corleone
26 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 8:17 pm

pergjigjuni sa me shume kesaj pyetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 9:36 pm

Nuk mund te them qe nuk ndikon perderisa nje pjese te gjate te dites e kaloj ketu,kur skam net sdi ca te bej,ndikon sepse nderkohe qe rri ne net po mos ta kisha ate fare mire mund te beja dicka tjeter si psh kete vere qe prej tij skam lexu asnje liber No

Shpresoj qe ne vazhdim te ndikoje me pak,mos te varem aq shume prej tij sepse fillon dhe shkolla e do i kisha punet keq!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 10:13 pm

eh sa ndikon, ngela tere dites ketu, ja shpjegimet i ka dhene mars

_________________
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 10:41 pm

ndikon sh sh!!!skam ca te shtoj me sh se anetaret siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 11:21 pm

shume
kam njoh dhe gjith ato veta prej internetit
te fundit kan qen 2 nga kosova , qe ne fakt kishte fol 1 shoku im me ato ne msn por erdhen ne elbasan dje !
kam pas dhe sherre qe i kam hap ne internet haha
por tani po mundohem ti largoj se eshte turp ti thush shokve do kapim kte se u zuna ne internet lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 11:24 pm

jashtezakonisht shume,,edhe ne formimin tim,,para se te kisha internet ne shtepi dmth para 4 vitesh nuk e kisha iden per shume e shume gjera qe tani i di dhe ua mesoj edhe shoqeve/shokeve,,nese nuk do kisha internet nuk do kisha stilin qe kam tani!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 2:07 pm

fefe_ shkruajti:
shume
kam njoh dhe gjith ato veta prej internetit
te fundit kan qen 2 nga kosova , qe ne fakt kishte fol 1 shoku im me ato ne msn por erdhen ne elbasan dje !
kam pas dhe sherre qe i kam hap ne internet haha
por tani po mundohem ti largoj se eshte turp ti thush shokve do kapim kte se u zuna ne internet lol

per cin cuna e ke fjalen ti, per ata qe erdhen te rock kafeja per te takuar 00 gentin?

_________________
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:21 pm

nuk erdhen per te taku 00gentin , erdhen per qef se kemi fol ne internet me ato!
por gjeten sebepin e 00gentit per te ardhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

uuuuu sa shume...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 10:01 pm

po pra shuuum.
psh jam si e merzitme une? icik msn me total overdose dhe ja plas te qeshures dhe lamtumire merzitje, ku tkam pa!! Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 10:18 pm

shume ndikon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 1:54 am

interneti esht jeta ime mo ca thoni ju Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:39 pm

nga 1 tek 10 ndikon 10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:34 am

Jo se ndikon kshu ne mendime e gjera, po me ze nje pjese te madhe te kohes, qe mund ta shfrytezoja ndryshe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
THE HACKER
Adoleshent
Adoleshent
THE HACKER


Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : INTERNET
Koha e lire : LIMEWIRE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 2:12 pm

SE DI SESI IA KEMI BERE ME PERPARA PA INTERNET.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WWW.ELBASAN1991.TK
Vizitor
Vizitor
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 2:27 pm

kam 2 vjet me internet ne shtepi dhe ma ka shpifur te them te drejten nuk me pelqen me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 2:28 pm

mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
Come As You Are


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 31
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 4:49 pm

Sh pak per te mos thene aspak. Nuk shpenzoj shume kohe para pc.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 4:58 pm

shum mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 5:04 pm

na mori ne qaf Razz kam harru driten e djellit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 5:08 pm

Come As You Are shkruajti:
Sh pak per te mos thene aspak. Nuk shpenzoj shume kohe para pc.


affraid affraid bravo te qofte ty. te lumt see sic tha dhe venus, nuk esht puna se ndikon ne personalitet,ne mendje apo ku di une cfare, por thjesht te merr kohen e arte, te ben qe ti harrosh gjerat me te rendesishme se interneti.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:15 pm

ndikon shume edhe une gjithe diten ne interrnet rri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:45 pm

nuk ndikon me aq shum sa ne fillim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:24 pm

kaloj nja dy ose tre or te mira ktu se perndryshe ske ca ben,ndersa ktu ke me ca merresh.e gjen gjithmon nje gje per te shtyr kohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:27 pm

50% te dites e kaloj ne internet......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa ndikon interneti ne jeten tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: