Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcap17%Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcap29%Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcap31%Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcap23%Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap 
hot_spicy
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap 
Darkangel
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap 
angel boy
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap 
Child In Time
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap 
rapper_girl
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap 
Mars
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?

Shko poshtė 
+21
Blue Paradise
odise
dj jero
free spirit
Darkangel
play_boy
rapper_girl
don corleone
Endi
almir_metallica_4ever
LiKe A sTaR
RioT
COLORED_SPIRIT
Child In Time
MaRgOt
fefe_
Child Of Darkness
Venus
Mars
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
25 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Wed Jun 25, 2008 1:36 pm

Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sun Jun 29, 2008 4:31 pm

NDIKON, MADJE SHUME DO TE THOJA UNE.
SHPJEGIMET I JAP DITE TJETER...LOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Thu Jul 10, 2008 10:46 pm

Normal qe ndikon,eshte e veshtire te shohesh nje adoleshent tani pa cel.
Si ndikon?Dhe per miredhe per keq Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:10 am

Une per vete nuk rri dot pa cel me vete. Jo se me duhet per ndonje gje te rendesishme, po e perdor si ore, si kalendar, per lojra etj. Ai ndikon ne jeten tone duke na bere me te ndergjegjshem se si te kursejme Razz , na gjendet prane ne momente te veshtira, ndihmon edhe ata qe e kane shume me te thjeshte te komunikojne me celular sesa drejtperdrejt. Ndikim negativ ka vetem tek ata qe e kane pjese te karakterit, dhe per te tille adoleshente gjithcka do te ndikonte, jo vetem celi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 12:00 pm

Cdo gje ka anet pozitive dhe negative dhe celulari keshtu ndikon ne jeten e gjithe secilit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:24 pm

tani per tani skam cel lol! e mbylla numrin qe para nje viti se me cmenden me thirrje private keshtuqe tani jam rehat as nuk me zgjojne me nga gjumi as nuk me acarojne gjate dites
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:34 pm

ku rrihet pa cel re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:35 pm

une isha mire pa cel. kur me humbi. bridhja pas shkolle dhe sme kontrollonte njeri. qef o qefff. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:43 pm

fefe_ shkruajti:
ku rrihet pa cel re


po ti bjeri tjetri apo tjetra ziles ne 2 te nates me privat rrihet pastaj pa cel??????? rri e lale se te te vije zilja ne dy te nates cmendesh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:46 pm

pse nuk e mbyllje ti? apo ta kishte qefi vet.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:49 pm

po meqe rri zgjuar deri nga ora 3 une se kur e kam internetin ne shtepi ca do bej ne darke edhe coja ndonje sms vec se kur vishin zile me privat qe me cashin koken sa e hapja une e mbyllte edhe filloshin lavderimet pastaj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 31
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 4:09 pm

UN sdo te thoja a ndikon celi ne jeten tone po a do rrinit dot pa cel sepse se di se si ndikon celi ne jeten tone eshte nje gje normale qe un personalisht sdo rrija dot pa te po per te ndikuar te pakten ne jeten time seshte se ka sdikuar shum pothuajse fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:29 am

ndikon
tani ka avantazhe dhe disavantazhe
ndikon per keq se na griu nga leket mo pupu
ndikon per miir se...ja un prsh, cdo dit cel tim e perplas ne tok per kenaqsi, esht si tip terapie kundra stresit, kuptoni, po mos te kisha cel si do e hiqja stresin un ??
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 9:59 pm

Ndikon si nuk ndikon. Ja psh tani nuk do isha ne shtepi sikur ta kisha lexuar ne kohe nje sms qe me kishte ardh ne celular.

eri, jam te kaprico me kristjanen. po deshe hajde. kthe xgj ca do besh. te puc

kur e pashe une kishte 30 min qe kishte ardh. po ta kisha pa ne kohe nuk do isha ne shtepi tani. ja ky eshte shembulli konkret se si ndikon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:01 pm

Child In Time shkruajti:
ndikon
tani ka avantazhe dhe disavantazhe
ndikon per keq se na griu nga leket mo pupu
ndikon per miir se...ja un prsh, cdo dit cel tim e perplas ne tok per kenaqsi, esht si tip terapie kundra stresit, kuptoni, po mos te kisha cel si do e hiqja stresin un ??
Laughing

hahahahahaaa ueee per koken time aq kam qesh. esht pergjigja me e bukur. hahahahaaa Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 4:00 am

ndikon shume madje..dhe un celin shpeshhere e perdor si terapi kunder stresit VEGENCY ktu ne forum mund te flasi per kte..po qe ndikon shume keq tek te gjithe ne jo vetem tek adoleshentet por tek te gjithe ndikon keq nga rrezet kancerogjene qe ka..kshuqe duhet me i mbajt larg ato m** celesh se do shkojm per dhjam qeni..haha..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 12:15 pm

COLORED_SPIRIT shkruajti:
ndikon shume madje..dhe un celin shpeshhere e perdor si terapi kunder stresit VEGENCY ktu ne forum mund te flasi per kte..po qe ndikon shume keq tek te gjithe ne jo vetem tek adoleshentet por tek te gjithe ndikon keq nga rrezet kancerogjene qe ka..kshuqe duhet me i mbajt larg ato m** celesh se do shkojm per dhjam qeni..haha..

Lere mos e pyt per demin qe ben.dhe une qe pernate fle me cel te koka,booo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 12:42 pm

edhe un e kam degju ket por e maj celin gjithmon posht kokes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 10:23 pm

Une ngjova nje te papme shpare, qe ndikonte negativisht ne prodhimin e spermatozoideve te meshkujt. Do na beje steril ai dreq telefoni me duket. Haha!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 11:38 pm

un kam qe ne klas te 4 me cel
6 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LiKe A sTaR


Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 27
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 4:55 pm

Mendoj se cel ndikon ne jeten e adoleshenteve. Demet qe ben jane te medha pasi ai ka disa rreze qe te demtojne trurin, shikimin, degjimin. Sido te jete mosha jone, ajo e adoleshences kur fiksohet mbas dickaje veshtire ta heqi nga truri apo nga dore(psh cel).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 10:35 pm

sa pa lidhje po si ndikon celulari ne trurin e njeriut ma shpjegoni jam injorant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 11:02 pm

me valet elektromagnetike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 11:07 pm

valet elektronmagnetike nuk ndikojn ne personalitet O TE ZGJUAR ndikon thjesht ne fushat e trurit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 11:21 pm

Kush tha qe ndikon ne personalitet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» sa ndikon interneti ne jeten tuaj?
» mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?
» fjalori i adoleshenteve
» per ke e jepni jeten?
» Vjen celulari rezistues ndaj ujit me energji solare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: