Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_lcapMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_voting_barMendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?

Shko poshtė 
+21
Blue Paradise
odise
dj jero
free spirit
Darkangel
play_boy
rapper_girl
don corleone
Endi
almir_metallica_4ever
LiKe A sTaR
RioT
COLORED_SPIRIT
Child In Time
MaRgOt
fefe_
Child Of Darkness
Venus
Mars
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
25 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 11:31 pm

po a po pysni qe ndikon ne jeten e adoleshentit apo sdini ca pysni jeta pa personalitet ca esht apo .......??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 1:38 am

mendoj se cel ndikon edhe ne personalitetin e adoleshentit.ne ditet e sotme, fale teknologjise cel nuk sherben vetem si mjet komunikimi.sic e dime mund te perdoret per lojra,per te degjuar muzike, per video,etj etj.kjo ka bere qe adoleshentet e sotem ta perdorin tej mase ate.sot behet konkurs kush ka cel me te bukur dhe me me shum opsione.adoleshentet harxhojn ore te teperta me te ne dor kur mund te merreshin fare mire me gjera te tj me te dobishme.pastaj shkembimi i materialeve te ndryshem(ndoshta dhe qe sduhen)ndikojn ne personalitetin e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 7:58 pm

celulari te huton eshte si pune spiuni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 6:25 pm

mendoj se celulari ja merr mendt pjeses me te madhe te adoleshenteve e sidomos atyre qe jane ne 9-vjecare, sa me acarojne, kur jane bere edhe ato me celular mo dhe vetem gjera te pista mbajne ne cel, ktu tek ne iher pupup o zot sdurohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 6:26 pm

mendoj se jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 6:26 pm

normal qe ndikon shume ne jeten e tyre.pa cel aha gjerat sdo ishin ne rreguull fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 6:28 pm

na eshte bere celi si droge
rrime rrime edhe e shofim po prap se prap nuk vjen gja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 6:28 pm

NE JETEN PO PO JO NE PERSONALITET Ca jane keto budalluqe keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:26 am

flas per veten time.ndikon shume edhe tek te tjeret besoj,cel eshte bere mjeti me i rendesishem per te gjithe adoleshentet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 5:34 pm

per te ndikuar ndikon shume
nga leket na griu na cmendi gjith kohen ceeerr ketu e ceeer atje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 5:44 pm

Child In Time shkruajti:
ndikon
tani ka avantazhe dhe disavantazhe
ndikon per keq se na griu nga leket mo pupu
ndikon per miir se...ja un prsh, cdo dit cel tim e perplas ne tok per kenaqsi, esht si tip terapie kundra stresit, kuptoni, po mos te kisha cel si do e hiqja stresin un ??
Laughing

hahhahahahahhahahaha ueeeee sa kam qesh me ket per zotin
e di si mesht duk kur e kam lexu sikur te kisha perball hahahhahahahaa
je e madhe per zotin
mu kujtun ditet e shkolles ne matur ,sa her e ke plas ate te shkret cel hahahaha
sa per temen normal qe celi ndikon,psh un pa cel srri dot
jo per gje po ke parasysh un pa cel sikur nuk shkon hihihiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 3:33 pm

Edhe ndikon edhe jo...
Un per vete se vras sh menjen e fik qe ne oren 6 ose e lej pa dridhje pa muzik pa gje kur i bin se ngjon kush...
Leket s'kam si ti harxhoj se me kto te shpis e kam falas dhe s'para folim vec kur kemi nevoje per ndonje gje...Te Shqipris si marr dot ncel se esht shtrenjt...Lene mo se un jam ktu kur tkthehem Nshqipri shkruj prap Razz
P.s...RROFT ATO QE KAN SHPIK CELULARIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 4:11 pm

po dhe jo ose me mir ndoshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 7:38 pm

normal qe po !
shum gjera lindin prej celularit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 7:08 pm

mua se si me duket kur jam pa tel....sikur nuk kam asnjigjo me vete
dhe kur mu prish mora tel e plakes deri sa bleva tjetrin......Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 7:31 pm

po ndikon shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 9:53 pm

normale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 04, 2010 8:57 am

fefe_ shkruajti:
ku rrihet pa cel re


haha tamam :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 12, 2010 8:57 pm

ndikon ..shum bile..mu prsh me kerko ca te dush..vetem celin jo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94


Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Feb 16, 2010 10:22 pm

besoj se edhe po edhe jo.ndryshon nga personi.ka sh njerez qe n jetojn dot pa tel ,por mua sme bene pershtypje me tel pa tel,me pare nk rija dot pa te ndrsa tni sme intereson fare besoj se ka qen ai qefi i te paturit tel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jonalda
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 26
Vendndodhja : lac
Piket : 4
Data e regjistrimit : 08/04/2010

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 09, 2010 10:51 pm

uaaaaaaaaaaaaaaaaaa ca te ben tel-i te cmend per zotin...... 1000 zile me privat ne nje minut dhe problemi eshte qe degjon lloj-lloj "lavderimesh"... perfundimisht une do e bej copa copa....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Apr 11, 2010 2:11 pm

qyqa,qenke bere si 0900 Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?   Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: