Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcap17%sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcap29%sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcap31%sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcap23%sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_lcapsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_voting_barsa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa ndikon interneti ne jeten tuaj?

Shko poshtė 
+22
the doctor 2000
angel_wolf
rapper_girl
odise
aurel_m131
play_boy
vdekja_eshte_mundesia
Come As You Are
dead angel
THE HACKER
Venus
dj jero
Child In Time
SupergirL
Lacuna_Coil
total overdose1
RioT
fefe_
Endi
Soldier Of Fortune
Mars
don corleone
26 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:30 pm

shuum se prej ktij interneti zihem me prindin per dite. Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:18 am

ndikon shum vallaj : --->
na ben me dhimbje koke
me dhimbje mesi
mme dhimbje qafe
na crregulon orarin e gjumit
na le pa ngren
doni me Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 4:04 am

Lacuna_Coil shkruajti:
shuum se prej ktij interneti zihem me prindin per dite. Mad

ke te drejte Mad
jo vetem kjo por edhe tani ne oren 3 te mengjesit futem ne net Laughing
me ju thene te drejten jam e fiksuar keq fare pas netit, jam kurioze te shoh cndodh ne forum dhe kush eshte online ne msn Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 7:39 pm

jo si ne fillim me pak ndikon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 7:42 pm

me le pa msu neti,edhe pastaj thote plaka:ja prej ktij netit e ke etj......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 7:43 pm

shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 9:18 pm

jo shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 7:43 pm

s eshte se ndikon shume por shtyj nje pjese te mire te kohes time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:56 pm

normale qe ndikon shum se un ktu kaloj 1 pjes te dites...po nuk ndikon ne karakterin tim!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 10:16 pm

shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 1:19 pm

Paj ndiko shum teper shum,
Kur u be me ze interneti ktu ne kosov,shoqeria futeshin ne net kafe ne une jo,se kisha qef,
pastaj e prun lidhjen ne shpi,ka 5 vite kjo pun,dy vitet e para sme terhiqte shum..
kto tre vitet e fundit mka honer shpirtin,
Ikja ne pun ne 6 te mjesit,dilja me shoqerin per jet note deri ne 12 te notes,kthehesha hyja ne net,deri ne 5 te mjesit ,nje ore gjum dhe zgjohesha prap per pun,,
Tashi kjo puna internetit me esht ba ves i keq,me mjafto te di qe kam linjen ne shpi dhe jam happy edhe nese sfutem ,,loooool semundje e keqe me rob shpije,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:57 pm

kurse une ndryshe nga anetarja siper ne fillim kur u lidh neti ne shpi sikur e kisha domosdoshmeri te hyja,sme rrihej pa net,kurse tani sikur me eshte mrz gjths kur ske gje tj me interesante per te be ketu do vish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:59 pm

Tashi ngaqe jane pushime ndikon disi shume se jam msuar duke bere sherre perdit..Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 6:02 pm

po nuk hyra ne internet 2 ore ne dit nuk e quaj diten dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 6:13 pm

Ndikim Shum te madh pa interenet nuk e shoh jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 11:21 am

shume ka shume ndikim, nuk arrij ta kaloj diten pa qendruar ne internet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jun 17, 2009 9:01 pm

shume fare..jam pothuajse gjithe kohes online gjithandej..nje nga arsyet e zenkave me familjen dhe amoren Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:05 pm

shum,edhe per keq por me ne fund jam happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:07 pm

:D :D me beri te gjej dashurine e jetes I love you I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:15 pm

gje mua gjithashtu :D I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:17 pm

Aspak !
Me shum tallem sesa flas tamam !
Tashi nga ky viti kam fillu me fol tamam !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:30 pm

tani ne vere 100%
gjith diten online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 10:37 pm

jo aq sa per tme ndryshuar jeten Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 10:06 pm

cka jo dhe aq shume
kam nejt edhe dy jave pa te pa pike problemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 10:07 pm

esht thjesht kalim kohe,me raste edhe mjet komuniki kur skemi lek neper tel :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa ndikon interneti ne jeten tuaj?   sa ndikon interneti ne jeten tuaj? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa ndikon interneti ne jeten tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: