Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcap17%SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcap29%SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcap31%SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcap23%SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcapSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_voting_barSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap 
hot_spicy
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcapSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_voting_barSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap 
Darkangel
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcapSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_voting_barSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap 
angel boy
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcapSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_voting_barSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcapSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_voting_barSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap 
Child In Time
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcapSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_voting_barSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap 
Blue Paradise
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcapSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_voting_barSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap 
Child Of Darkness
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcapSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_voting_barSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap 
rapper_girl
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcapSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_voting_barSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap 
Mars
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_lcapSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_voting_barSA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
May 2023
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ

Shko poshtė 
+15
don corleone
NIKI
Child Of Darkness
total overdose1
angel boy
*...BE YOURSELF...*
Child In Time
fefe_
Mars
Endi
rapper_girl
Soldier Of Fortune
hot_spicy
Lacuna_Coil
redian
19 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
redian
Adoleshent
Adoleshent
redian


Male
Numri i postimeve : 44
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : Noti
Koha e lire : dal me shoqerine
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/10/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 12:42 am

UNE VETM NJE NE POJAN NE FIER.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 1:56 pm

10000000 ne fuqi -1oooooooo.
asnjeeee por shpresojm tani te ikim ne mal te zi megjithse me kte kohe....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:09 pm

0.0 Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:11 pm

ESHT BA NJI NE MAL TE ZI PO U NUK IKA SDHE AS QE JAM BO PISHMAN FARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 3:38 pm

tre vjet gjimnaz dhe asnje ekskursion. Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 3:42 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
tre vjet gjimnaz dhe asnje ekskursion. Evil or Very Mad
me rafte pika mu!!!!si ka mundesi??? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 3:45 pm

deri tani vetem nje ekskursion kemi bere dhe ikem ne Berat (te klases dmth se un isha ne el :D) por do bejme edhe te tjere :D:bounce: (prap ne el una hihi Smile)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 3:46 pm

asnji kte vit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 4:34 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
tre vjet gjimnaz dhe asnje ekskursion. Evil or Very Mad

gjithashtu dhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 4:47 pm

kte vit kan then per ja 2-3 vende por se di ense do ikim
ne mal te zi ose maqedoni dhe pastaj than per ne vlor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 7:39 pm

me klasen jo , por neser do iki me gjith shoqerin time ne shkoll qe jan ne 7 klasa te ndryshme ne ekskursion 2 dit .
se e organizonte 1 klas , por nga aty 10 veta iknin dhe keshtu kush donte ikte se kishte vende bosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 7:48 pm

kete vit na kane thene qe do na bejne,te shohim tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 5:21 pm

fundjaven qe kaloj ne korce
ekskurioni ma i bukur qe kam be ndonjeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 12:41 am

neser me klasen e lacuna coil , po me la zoja kujdestare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 12:45 am

asnji Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 9:12 pm

1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 9:19 pm

klasa nji
un asnji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 11:15 pm

2--gati per te tretin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 11:18 pm

brenda qytetit nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 11:35 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
2--gati per te tretin Smile

besoj do ikni ne sarande ..apo jo??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 11:36 pm

lum si ju
mu mka marr malli per i eskursion Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 1:50 pm

0...Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 2:35 pm

klasa ka bere disa edhe brenda qytetit kurse un skam ik....sme pelqejn grupet e ndara brenda klases prandaj nuk iki.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:21 pm

angel boy shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
2--gati per te tretin Smile

besoj do ikni ne sarande ..apo jo??
po po atje
ja ne date 15 e kemi Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1Fri May 01, 2009 12:44 pm

nsr e kemi te parin per ket vit,ne berat..booh ne castin e fundit mu mbush mendja per te ik!
pst sa te mbaroj shkolla do nisemi per sarande
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Empty
MesazhTitulli: Re: SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ   SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» sa mungesa keni bere deri tani?
» Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D
» cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????
» Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?
» si ju duk forumi deri tani ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale :: Shkolla-
Kėrce tek: