Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcap17%Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcap29%Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcap31%Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcap23%Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcapSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_voting_barSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap 
hot_spicy
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcapSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_voting_barSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap 
Darkangel
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcapSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_voting_barSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap 
angel boy
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcapSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_voting_barSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcapSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_voting_barSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap 
Child In Time
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcapSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_voting_barSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcapSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_voting_barSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcapSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_voting_barSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap 
rapper_girl
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcapSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_voting_barSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap 
Mars
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_lcapSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_voting_barSi e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??

Shko poshtė 
+34
Slash
Zhana
Big_Boss
angel boy
klasial
barbi-kinezja
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
elbasanlli-puro
hot_spicy
Rej
Endi
Mars
toni'world
B.A.K.I. V.I.P.I.
Blue Paradise
3bla
wooow
angel_wolf
Child In Time
cobain
play_boy
odise
Come As You Are
Darkangel
Child Of Darkness
fefe_
urani
dj jero
don corleone
RioT
dead angel
Soldier Of Fortune
rapper_girl
38 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 3:14 am

nuk eshte se e kam pasur te dashur por thjesht ndjeja shuum per te
e kam njohur kte vere nga shoku im i ngushte , dmth ai me tha add e msn te atij e filluam te flisnim me njeri-tjetrin
kaq e gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 10:01 am

ky forumi i dashurise nuk eshte per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 30
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:13 am

nejse spo e them fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:24 am

emmmmmmm,,,e njof qe klas 5,,e kam ne shkoll,,ne klase,,,ne banke,,ne kurs,,kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 1:27 pm

ja ashu si gjithe te tjeret duke bere muhabet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:10 pm

si fillim ajo eshte ne klase me nje shokun tim dhe une kisha pretendime per shoqen e te dashures qe kam tani(flas para se ta njihja)kshu qe nje dite dal une me ate shokun dhe ajo me shoqen qe une kisha te lidhesha...por kur u ulem ne tavolin per kafe ajo mu duk shume tip i ngjashem me mua,ne muhabet e siper une them ''eh prinderit deri tani mi kane plotesuar te gjitha vetem nje gje me mungon per momentin''(e thashe me ironi une kete)kur hidhet kjo e dashura qe kam tani,ca te mungon se mbase e plotesej...une s'fola me qe nga ai moment dhe po mendohesha..kur dolem nga lokali dhe hipem ne makine mua me beri pershtypje fjala e saj prape tha ''dua te rri une para me jeron''.keshtu u nisem cova nje her ate shokun me ate shoqen ne shtepi pastaj duke ecur me makine futem ne nje rrugice me ate,ndaloj aty dhe e pyes''po ti pse the ne lokal ma thuaj ca te mungon se ta plotesoj une/??????se te dua shume me tha ajo dhe filloi te me puthte.puth une puth ajo keshtu vajti kjo pune Cool Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
urani
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 10
Mosha : 32
Vendndodhja : durres,L8
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:18 pm

me njofti ajo mu une hera e pare qe po e shifja kuru me propozoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 12:34 am

prej 1 shoqes time , qe ne fakt tani nuk flas por qe duhet tja di x nder haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 11:35 am

nuk kam!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 12:19 pm

ca teme hihihi.e kam njoft mmmmmmmmm se them se kam turp :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
Come As You Are


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 34
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 12:52 pm

E kam njohur ne nje feste. Ishte bashke me nje shokun tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 5:13 pm

e kam njohur ne shkolle dreqin dy dot para shen valentin..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 5:19 pm

EDHE UNE NE SHKOLLE E KAM NJOHUR TE DASHUREN TIME TE PARE NUK E MBAJ NEND DATEN , KAM QEN VETEM FARE KUR I KAM THENE SA E KE OREN DHE DITEN TJETER AJO I THA NJE SHOQES TIME PER TU LIDHUR ME MUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 57
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 9:40 pm

haha e kam njof ne derrmim e siper...jemi perplasur keq fare...aty jemi njoft :D:D:D: hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 11:47 pm

ehuuuuuuuuuuuuuu histori e gjate e imja nuk e them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 4:58 pm

Come As You Are shkruajti:
E kam njohur ne nje feste. Ishte bashke me nje shokun tim.

ua sa avatar tbukur paska kjooo, mfalni per daljen por mpelqeka shum

sa per temen...se them silent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 30
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 5:14 pm

ne msn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 36
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 11:52 pm

kete ver ne tren duke shkua per pushime ne dr me disa shoke aty e peshkova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 38
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 10:21 pm

ne gjimnaz ka tre vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 10:26 pm

ma ka prezantu 1 shoqje (qe jam zen tani) por pastaj kam hy ne muhabet me shum me sms dhe ne msn ndonjeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 35
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 5:12 pm

ke nga ato??? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 7:29 pm

kam zan men haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 7:32 pm

Child In Time shkruajti:
Come As You Are shkruajti:
E kam njohur ne nje feste. Ishte bashke me nje shokun tim.

ua sa avatar tbukur paska kjooo, mfalni per daljen por mpelqeka shum

sa per temen...se them silent
hahahhahahaha as un hhhahahahaa :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 36
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 12:16 am

ne tren duke shkuar per pushime,kete ver.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 4:10 pm

ne shkolle kur kam qen ne klas te 7tat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??   Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????
» dhurate x ditelindje x te dashuren/dashurin...???
» si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?
» i keni dedikuar te dashures tuaj ndonje kenge,dhe cila eshte ajo??
» a medoni qe duhet te vazhdoni te ndjekni dashurine e jetes tuaj edhe nese keni shume veshtiresi .

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: