Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcap17%Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcap29%Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcap31%Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcap23%Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 3 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 3 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 3 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 3 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 3 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 3 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 3 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 3 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 3 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Kerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 3 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kerkoni ndihme

Shko poshtė 
+27
Big_Boss
Child Of Darkness
bora
hot_spicy
don corleone
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
Ernesto_Guevara
the space
Blue Paradise
angel boy
AURORA BOREALIS
odise
ceku
metallica_death
Venus
rapper_girl
SIMPATIKU_DR
smart devil
RioT
S.A.M--->2
fefe_
The_Sentinel
Child In Time
Mars
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 28
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 12:59 pm

ej nje gje doja te dija un si mund te futen piktura ne firmen ose mesazhin tend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:03 pm

me ane te kodeve BBC, eshte nje procedure pak e gjate, duhet ta marresh adresen e fotos dhe ta futesh ne mes te kodit [img]

Nese kete procedure nuk njef atehere te sygjeroj dicka tjeter. Regjistrohu tek photobucket.com dhe nga pc jote fute atje foton qe deshiron dhe poshte cdo fotoje qe ke futur te dalin ca kode. Kopjo kodin IMG dhe vendose ne firme.

Nese as kete procedure nuk mund te besh dot atehere ma dergo ketu ose me mesazh privat foton qe deshiron te vendosesh me firme dhe ta ve une nepermjet panelit te administrimit.

Shpresoj te jesh sadopak e qarte tani!

_________________
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 28
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:07 pm

po sdi pra si te ta dergoj ne mesazh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 28
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:10 pm

lere ska gje jam e destinuar te mos e di ne jete te jeteve Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:13 pm

me dergo vetem adresen e fotos si psh

http://mathworld.wolfram.com/images/gifs/smstdo-o.jpg

ky eshte shembulli i nje fotoje te rastesishme qe gjendet ne rrjet.
Ti me dergo adresen e fotos qe deshiron, ose vere vete duke e vene kete adrese tek firma dhe me pas me maus selectoje kete adrese dhe kliko tek opsioni IMAGE qe gjendet siper firmes.

_________________
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 28
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:16 pm

shko te http://auroragaxhja.hi5.com dhe merr ate foton ku kam nxjerr byzylykun tim alla hard rock(lo)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:17 pm

me jep me mire adresen direkte te byzylykut

_________________
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 28
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:18 pm

hahahahhahahahahha se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:21 pm

ska gje se e gjeta vete. kam edhe nje nje identik si ai qe kishe ti. haha, cfare koincidence! ja se tani do ta ve ne firme.

_________________
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 28
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:25 pm

ehhehe thnx a lot ta kam nje borxh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:31 pm

i njef gje nja dy goca qe jan ktu te forumi, Mars dhe nje tjeter qe nuk hyn ndonjehere po qe e ka emrin Redi, se tae gjene e kisha vene une ke dora diten e pare te shkolles dhe me thane qe e ke njesoj si njera qe njofim nese.

_________________
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 28
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:33 pm

nuk e di ndoshta mund ti njoh nqs edhe ato jan nga elbasani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:39 pm

nga elbasani jane qe te dyja, tek ahmet dakli e kane shkolle. nejse.

_________________
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 1:59 am

se cpati .....
sa here dikush poston tek personi siper mua me vjen e-mail ku me lajmeron se dikush ka postuar booo me cmeni..
si ta rregulloj??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 1:59 am

shif te profili,rregullo nai gjo aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 2:01 am

M'vje keq plako ste ndihmoj dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 2:01 am

Blue Paradise shkruajti:
shif te profili,rregullo nai gjo aty

po ca te rregulloj pa??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 2:01 am

hahaha sa gallate kjo hajde ndihme hajde hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 2:03 am

angel boy shkruajti:
Blue Paradise shkruajti:
shif te profili,rregullo nai gjo aty

po ca te rregulloj pa??
aty te preferencat me duket scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 2:04 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
hahaha sa gallate kjo hajde ndihme hajde hahahaha

normal ere, moderatore ardhshme njera Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 2:05 am

Blue Paradise shkruajti:
angel boy shkruajti:
Blue Paradise shkruajti:
shif te profili,rregullo nai gjo aty

po ca te rregulloj pa??
aty te preferencat me duket scratch

po cilat nga to..se sdu me e prish fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 2:06 am

Mė njofto gjithmonė kur ka pėrgjigje :
Dėrgon njė email kur dikush shkruan nė njė temė ku keni shkruar edhe ju. Ky opsion mund tė ndryshohet sa herė qė poston Po Jo

ja re ku e ke, beje jo ate dhe kaq

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 2:06 am

Mė njofto gjithmonė kur ka pėrgjigje :
Dėrgon njė email kur dikush shkruan nė njė temė ku keni shkruar edhe ju. Ky opsion mund tė ndryshohet sa herė qė poston
ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 2:07 am

Blue Paradise shkruajti:
Mė njofto gjithmonė kur ka pėrgjigje :
Dėrgon njė email kur dikush shkruan nė njė temė ku keni shkruar edhe ju. Ky opsion mund tė ndryshohet sa herė qė poston
ktu

une kete opsionin e kam jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 2:08 am

jepi paraqit njeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kerkoni ndihme - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkoni ndihme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: