Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kerkoni ndihme Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kerkoni ndihme Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kerkoni ndihme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kerkoni ndihme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kerkoni ndihme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kerkoni ndihme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kerkoni ndihme Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kerkoni ndihme Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kerkoni ndihme I_vote_lcap17%Kerkoni ndihme I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kerkoni ndihme I_vote_lcap29%Kerkoni ndihme I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kerkoni ndihme I_vote_lcap31%Kerkoni ndihme I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kerkoni ndihme I_vote_lcap23%Kerkoni ndihme I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kerkoni ndihme I_vote_lcapKerkoni ndihme I_voting_barKerkoni ndihme I_vote_rcap 
hot_spicy
Kerkoni ndihme I_vote_lcapKerkoni ndihme I_voting_barKerkoni ndihme I_vote_rcap 
Darkangel
Kerkoni ndihme I_vote_lcapKerkoni ndihme I_voting_barKerkoni ndihme I_vote_rcap 
angel boy
Kerkoni ndihme I_vote_lcapKerkoni ndihme I_voting_barKerkoni ndihme I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kerkoni ndihme I_vote_lcapKerkoni ndihme I_voting_barKerkoni ndihme I_vote_rcap 
Child In Time
Kerkoni ndihme I_vote_lcapKerkoni ndihme I_voting_barKerkoni ndihme I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kerkoni ndihme I_vote_lcapKerkoni ndihme I_voting_barKerkoni ndihme I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kerkoni ndihme I_vote_lcapKerkoni ndihme I_voting_barKerkoni ndihme I_vote_rcap 
rapper_girl
Kerkoni ndihme I_vote_lcapKerkoni ndihme I_voting_barKerkoni ndihme I_vote_rcap 
Mars
Kerkoni ndihme I_vote_lcapKerkoni ndihme I_voting_barKerkoni ndihme I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kerkoni ndihme

Shko poshtė 
+27
Big_Boss
Child Of Darkness
bora
hot_spicy
don corleone
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
Ernesto_Guevara
the space
Blue Paradise
angel boy
AURORA BOREALIS
odise
ceku
metallica_death
Venus
rapper_girl
SIMPATIKU_DR
smart devil
RioT
S.A.M--->2
fefe_
The_Sentinel
Child In Time
Mars
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
31 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Sun Jun 22, 2008 11:54 pm

Nese hasni veshtiresi apo keni ndonje paqartesi kerkoni ndihme ketu dhe do mundohemi tju japin nje pergjigje sa me pare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:45 pm

help me....nuk me del firma, dmth nuk me bashkangjitet fare. i kam bere gjith veprimet qe duhen por nuk me del qe nuk me del. Crying or Very sad Evil or Very Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kerkoni ndihme Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:46 pm

Te del me firma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:47 pm

o lacuna un kam ven re dicka, firma te del, por vetem pas postimeve qe do besh pasi te kesh ven firmen, edhe mua kshu me be, shum e cuditshme apo jo

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:48 pm

uhhh shyqyr. poo ke te drejt child in time. se luajta mendsh, nuk po me dilte gje. lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kerkoni ndihme Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:50 pm

postimet ne te cilat nuk ke firme jane te regjistruara si postime pa firme, per te vene firmen edhe ne ato postime, duhet ti marresh te gjitha tek per tek, te klikosh edit, dhe ne kater opsionet qe gjenden poshte vendit ku shkruhet replika te zgjedhesh ate ku shkruhet, bashkangjit firmen, dmth vetem ne 600 replika duhet ta besh kete gje o Lacuna. Dmth duhet te kishe ven firme qe ne fillim.

_________________
Kerkoni ndihme Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 10:53 pm

a eshte hap nai teme per lojrat per pc,dmth lojrat qe pelqeni me lujt me shum se spo e shof,nqs se jo ta hap un te pakten :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 10:55 pm

mund te shkosh te linku Home,(ose po dehse shikoj dhe une) dhe nqs nuk esht hapur nje teme e tille, ateher do besh shume mire nqs e hap ti. Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kerkoni ndihme Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 10:56 pm

hap se nuk ekziston ajo teme

_________________
Kerkoni ndihme Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 10:59 pm

yyy sa te shpejte,e pashe qe nuk ishte po gjithsesi per siguri pyeta.

ok,flm stafi :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:51 am

nuk me vin mesazhet private
ca vin , ca nuk vin
kurse emaili qe me ka ardhe mesazh privat vjen ,pastaj e hap te inbox ska asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:05 am

me fefen u morem vesh ne msn edhe pse nuk dhame ndonje zgjidhje konkrete

_________________
Kerkoni ndihme Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:06 am

O Soldier Of Fortune, ora e forumit esht 60 minuta mbrapa me oren reale, beni mir ta rregulloni Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:08 am

lexo lajmerimet e forumit se e kam shpjeguar atje si ta rregulloni oren qe disa jav perpara

http://adoleshentet.lovelyforum.net/rregullorja-stafi-lajmerimet-sygjerimet-ankesat-ndihme-f1/lajmerime-dhe-falenderime-nga-stafi-t2.htm

_________________
Kerkoni ndihme Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 2:58 pm

hej pse nuk mund te ve dot me shum se nje foto ke firma???? sado qe i vej te vogla me del qe firma ime eshte shum e gjat... dhe vetem nje foto me pranon asgje tjeter Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 3:00 pm

S.A.M--->2 shkruajti:
hej pse nuk mund te ve dot me shum se nje foto ke firma???? sado qe i vej te vogla me del qe firma ime eshte shum e gjat... dhe vetem nje foto me pranon asgje tjeter Crying or Very sad

Se di me thene te drejten pse ste del,se une ne fakt skam provu te ve ndonjehre me shume se 1 foto!Pse se pyete njehere Riot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 3:01 pm

po ajo e dinte , po me duket se sesht me tani ka ikur Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 11:20 am

doni ndihm?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 11:23 am

jo thnx per mendimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 12:45 pm

ylli doja un ndihm... spo ve dot me shum se nje foto te firma... me ndihmo pak plz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 12:52 pm

hajt se flasim ne msn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 10:08 am

o marso meqe je ti online ,shikoje icik kete temen e keni mbyllur ????

http://adoleshentet.lovelyforum.net/pershendetje-f3/pershendesni-antaret-qe-keni-perzemer-t7-990.htm


se mu me del ikona LOCKED
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 10:32 am

The_Sentinel shkruajti:
o marso meqe je ti online ,shikoje icik kete temen e keni mbyllur ????

http://adoleshentet.lovelyforum.net/pershendetje-f3/pershendesni-antaret-qe-keni-perzemer-t7-990.htm


se mu me del ikona LOCKED

Tek pershendetje ke dhe nje teme tj po te tille pershendesni anetaret qe keni perzemer qe nuk eshte e mbyllur!Kjo qe thua ti mbyllet automatikisht kur arrin nje numer te caktuar postimesh ne te,po si teme hapet prape!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 10:33 am

ero ke nje problem lale

Suite ą un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
http://adoleshentet.lovelyforum.net/viewtopic.forum?t=271

sipas frengjishtes time ke nje tejkalim te pergjigjeve dhe tema eshte nda automatikisht si

kur te arrish ne faqen e 67 te cdo teme do te dali po i njejti problem.


Edituar pėr herė tė fundit nga The_Sentinel nė Tue Aug 19, 2008 10:58 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 10:34 am

Mars shkruajti:
The_Sentinel shkruajti:
o marso meqe je ti online ,shikoje icik kete temen e keni mbyllur ????

http://adoleshentet.lovelyforum.net/pershendetje-f3/pershendesni-antaret-qe-keni-perzemer-t7-990.htm


se mu me del ikona LOCKED

Tek pershendetje ke dhe nje teme tj po te tille pershendesni anetaret qe keni perzemer qe nuk eshte e mbyllur!Kjo qe thua ti mbyllet automatikisht kur arrin nje numer te caktuar postimesh ne te,po si teme hapet prape!

ok mars e mora vesh ku eshte problemi flm Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Sponsored content
Kerkoni ndihme Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkoni ndihme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: