Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcap17%Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcap29%Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcap31%Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcap23%Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 8 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 8 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap 
Darkangel
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 8 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap 
angel boy
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 8 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 8 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap 
Child In Time
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 8 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 8 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 8 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 8 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap 
Mars
Kerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 8 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 8 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kerkoni ndihme

Shko poshtė 
+27
Big_Boss
Child Of Darkness
bora
hot_spicy
don corleone
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
Ernesto_Guevara
the space
Blue Paradise
angel boy
AURORA BOREALIS
odise
ceku
metallica_death
Venus
rapper_girl
SIMPATIKU_DR
smart devil
RioT
S.A.M--->2
fefe_
The_Sentinel
Child In Time
Mars
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriMesazh
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 11:26 pm

gjo qe sbohet o sh e veshtir lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 11:26 pm

sms ske shance e dashur Laughing
si fillim do beje mire tishe prezantu Wink

posht postimit te cdo anetari ke nje kuti t`vogel qe shkruan MP = mesazhim privat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dhuri
Adoleshent
Adoleshent
Dhuri

Female
Numri i postimeve : 87
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : te dal me shoqerine
Koha e lire : dalje me shoqerine, degjoj muzike
Piket : 154
Data e regjistrimit : 18/07/2009

Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 12:48 pm

epo ca ti bojm mor ti child in time jemi te rinj dhe do mesojm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jul 20, 2009 2:13 pm

pse jane mbyllur temat te nenforumi shkolla???mua me dalin te gjitha te mbyllura Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 8:20 pm

hot spicy shkruajti:
pse jane mbyllur temat te nenforumi shkolla???mua me dalin te gjitha te mbyllura Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

jan mbyllur pasi tani qe nuk ka shkolle dhe postimet nuk kan ndonje vlere.sapo te filloj shkolla do rihapen.
tani kenaquni me temat e hapura
Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kerkoni ndihme - Faqe 8 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 3:20 pm

kam deshire te krijoj edhe une tema po sdi a mund te me thoni si behen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 3:24 pm

eshte e thjeshte fare....,shko tek nje nenforum prsh zone e lire dhe lart ne te majte e ke opsionin krijo teme te re.... :D :D :D :D :D :D :D :D
aty ku shkruan new topic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 3:29 pm

sh faleminderit angel boy you are so gooooooooooooooooood
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 3:31 pm

asgje jona te lutem........
vec mundohu qe temen ta hapesh tek nenforumi i duhur :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 6:13 pm

thnx per ndihmen se e hapa temen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1Wed Jul 29, 2009 9:40 pm

me eshe prish formati i forumit No No No

cheers e rregullova vet... Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
Kerkoni ndihme - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 8 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkoni ndihme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: