Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcap17%nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcap29%nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcap31%nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcap23%nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcapnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_voting_barnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap 
hot_spicy
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcapnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_voting_barnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap 
Darkangel
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcapnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_voting_barnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap 
angel boy
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcapnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_voting_barnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcapnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_voting_barnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap 
Child In Time
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcapnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_voting_barnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap 
Blue Paradise
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcapnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_voting_barnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcapnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_voting_barnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap 
rapper_girl
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcapnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_voting_barnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap 
Mars
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_lcapnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_voting_barnese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?

Shko poshtė 
+3
hot_spicy
123bla returns
don corleone
7 posters
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 11:00 pm

un vetem nje kam,si deshire ;dije te medha se te tjerat vin vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 11:03 pm

e di ate barsaletin ti???
ishte njeri dhe i doli zoti para dhe i tha:cfare do dije apo para? i tha ky: dije... duke i tregu shokeve per kete ndodhi i thone shoket : po na thuja ndonje gje qe ta provosh qe je me i ditur tani...." duhej te kisha zgjedhur parate"-thote ai... hahahanejse sa per temen nuk ka xhinde , eshte e vertetuar shnkencerisht keshtu qe kjo teme eshte per ne kosh, pa ofendim per ate qe e ka hapur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 11:05 pm

123bla returns shkruajti:
e di ate barsaletin ti???
ishte njeri dhe i doli zoti para dhe i tha:cfare do dije apo para? i tha ky: dije... duke i tregu shokeve per kete ndodhi i thone shoket : po na thuja ndonje gje qe ta provosh qe je me i ditur tani...." duhej te kisha zgjedhur parate"-thote ai... hahahanejse sa per temen nuk ka xhinde , eshte e vertetuar shnkencerisht keshtu qe kjo teme eshte per ne kosh, pa ofendim per ate qe e ka hapur...
:gaga: :gaga: me shkriu kjo barsaleta/gjths mendimi yt,pastaj un nuk thash qe ekziston apo jo xhindi,un thash po sikur te egzistonte,me fjale te pakta prralla me mret Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 11:07 pm

hahahaha.. ok pra..
1 vetem kisha une .. te jem mire me shnet se te tjerat i arrij vete...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 11:10 pm

shnet
pare
dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 11:15 pm

nuk jam aq idiote sa t`besoj se ekzistojn xhindet, pluuuus edhe sikur te ekzistojn xhindet jan te keqinj mduket, ska si te tplotsojn deshira, cjan kto tema pa pik sensi.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 8:54 pm

jete e perjetshme
dituri
dashuri
(por dyfish edhe per vdekjen) :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 8:55 pm

mos mbej plak...vetem kaq
te vdes pa rrudha dhe semundje Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 8:56 pm

deshira e par: ti plotesoje melut kto 3 deshira qe ka
deshira e dyte:te plotesoje mua kte te paren
deshira e trete: po e le per dit te veshira Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 10:57 pm

u bera pishman..nqs do me dilte perpara ky xhaxhi xhindi do i kerkoja vetem jete te luuuuuumtur per mamin tim....duke filluar nga ai moment deri ne fund te jetes....vetem kte se e meriton ajo....tjerat vl

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 12:43 pm

e para dua te me plotesosh me shum se 3 deshira....
dhe pastaj do filloja rradh gjith teka e mia lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 12:58 pm

du te jem i pavdekshem
dua te jetoj ne hene me amoren
dua tmi plotesosh kto dy deshira :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 1:06 pm

1-te bej dy cuna binjake
2te jem e pavdekshme
3-te jetoj e lumtur me zemren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 1:07 pm

per ty un jam xhindi

deshirat tu plotesuan :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 1:07 pm

Qef Qef Qef Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Empty
MesazhTitulli: Re: nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?   nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nese ju del perpara nje xhind dhe ju thote se do ju plotesoj 3 deshira cfare do ti kerkoni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: