Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcap17%Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcap29%Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcap31%Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcap23%Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 2 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 2 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 2 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 2 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 2 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 2 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 2 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 2 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 2 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Kerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_lcapKerkoni ndihme - Faqe 2 I_voting_barKerkoni ndihme - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kerkoni ndihme

Shko poshtė 
+27
Big_Boss
Child Of Darkness
bora
hot_spicy
don corleone
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
Ernesto_Guevara
the space
Blue Paradise
angel boy
AURORA BOREALIS
odise
ceku
metallica_death
Venus
rapper_girl
SIMPATIKU_DR
smart devil
RioT
S.A.M--->2
fefe_
The_Sentinel
Child In Time
Mars
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 10:57 am

The_Sentinel shkruajti:
ero ke nje problem lale

Suite ą un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
http://adoleshentet.lovelyforum.net/viewtopic.forum?t=271

sipas frengjishtes time ke nje tejkalim te pergjigjeve dhe tema eshte nda automatikisht si pasoj tani cdo replike qe shkruhet mbishkruhet siper replikave te tjera te kesaj teme.

ajo qe te sygjeroj qe te besh eshte ta cosh ne arkiv kete teme dhe te hapesh nje teme tjeter si kjo edhe pse nuk eshte nje zgjidhje e mire sepse kur te arrish ne faqen e 67 te cdo teme do te dali po i njejti problem.

o, and, po tema vazhdon e lal, vetem se ndahet, fillon ne nje tem te re. Hyr nje here te lojrat dhe hif sa shume tema jane ndare. Po temen origjinale skemi pse e cojme ne arkive se aty eshte shpjegim. Pastaj nese numri i replikave eshte aq i madh sa te ndahet ne tre tema, njera mund te cohet ne arkive.

_________________
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 49
Mosha : 27
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 7:35 pm

do te doja qe ti coj mesazhe antarve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 8:10 pm

SIMPATIKU_DR shkruajti:
do te doja qe ti coj mesazhe antarve

tpaskan heq te drejten e PM Laughing Laughing Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 9:00 pm

kjo eshte e drejte pasi pati ankesa per ty sepse kishe derguar mesazhe private te padeshirueshme. Ju mund te rimerrni te drejten mesazhve private serisht, por nese thyeni prap rregullat athere nuk do ju bllokohet e drejta e mesazhe por do merrni pezullim nga forumi. Nese jeni dakord me kete atehere mund te rimerrni te drejten per te derguar mesazhe private.

_________________
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 9:01 pm

ca behet kshu mo, sa manjak paskan qen kto cunat sot No
ska gje se kam hap nji tem un, djemt kerkojn vajza, me mir kshu live apo jo :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 9:11 pm

mbase sesht tema e pershtatshme, por i them atij simpatikut drr, qe edhe pse te erdhi e drejta e PM mos me co mua se je shum i vogel per mu Smile
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:41 pm

si mund te raportoj nje abuzim?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 10:53 pm

helloooooo?shof qe 2 nga stafi jan online,,ndonjera nga ju do me tregoje si te raportoj nje abuzim? Qe ta di per here tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:00 pm

aty ku eshte postimi qe do te besh, aty tek shenjat ku eshte quote, edit ke edhe nje pikecuditese, shtyp ate dhe raportohet vet Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:11 pm

kete e dija une,por mua nuk me del asnje pikcuditese,,me del vetem quote,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 29
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:41 pm

O Riot, provoje nje here tani, te del pikecuditesja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:00 am

Venus shkruajti:
O Riot, provoje nje here tani, te del pikecuditesja?

po po del shyqyr, hallalll cheers

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 8:55 pm

Kjo tema ketu seshte per kete lloj ndihme qe ke kerku ti,kshu qe me duhet ta fshi!Mund ta postosh diku tj Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 8:56 pm

me beni mesazh privat po mundet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorKerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 8:37 pm

prsh:du te ve nji foton timen po nuk di qysh ta ve
a mund te me ndihmoni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 8:58 pm

there with out me shkruajti:
prsh:du te ve nji foton timen po nuk di qysh ta ve
a mund te me ndihmoni?

mos mba kte foto qe ke dhe ver nje tenden duke perdorur photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku

Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 29
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 8:59 pm

o lale do klikosh te my profil qe e ke poshte portualit dhe do te dali adrresa jote siper eshte e shkrujtur ikona personale dhe do klikosh do te dali nje shkrim browes dhe pastaj do te klikosh te paraqite eshte ne vund vetem kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:00 pm

there with out me shkruajti:
prsh:du te ve nji foton timen po nuk di qysh ta ve
a mund te me ndihmoni?

Nqs foton e ke ne pc aty tek ikona presonale e profilit ke si opsion ngarko foton nga pc juaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorKerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:44 pm

jojo du te ve ke fotot e antareve nji foton timen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:46 pm

E pra foton tende ku e ke?Ne pc?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku

Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 29
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:47 pm

po te kesh foton tate ne pc bej kete qe te tham ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorKerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:56 pm

po ne pc e kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 10:04 pm

Atehere shko te profili yt,pastaj te ikona presonale dhe zgjidh opsionibn ngarko foton nga pc juaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 9:46 pm

jo se eshte noi veshtirsi e madhe por nqs ka mundesi a mund te me tregoni se ku mund te klikoj qe te me dali
psh
play boy shkrujti......
kete ate etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 11:54 am

lart ne te djathte te postimit te gjithkujt eshte nje opsion qe lexon "quote" kliko aty dhe poshte mesazhit te parafolesit shkruaj mesazhin tend.

_________________
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content
Kerkoni ndihme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoni ndihme   Kerkoni ndihme - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkoni ndihme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: