Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcapTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_voting_barTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcapTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_voting_barTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcapTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_voting_barTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcapTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_voting_barTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcapTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_voting_barTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcapTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_voting_barTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcapTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_voting_barTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcapTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_voting_barTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcapTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_voting_barTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_lcapTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_voting_barTe biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?

Shko poshtė 
+30
bituku85
Rej
terenc
the doctor 2000
smart devil
elbasanlli-puro
hot_spicy
Slash
AURORA BOREALIS
angel_wolf
Darkangel
Blue Paradise
3bla
odise
free spirit
wooow
SupergirL
metallica_death
play_boy
Burzgoroth
aurel_m131
Mars
don corleone
Child In Time
RioT
rapper_girl
Endi
Lacuna_Coil
fefe_
Soldier Of Fortune
34 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 3:20 pm

kti siper i ka propozuar shoku i klases. Razz :gaga: :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 3:21 pm

emiliano e quajne ate gocen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 3:24 pm

hej o cuna mos mboni si gangsetera nga larg ju mu se ju a cava gojen te dyve
PS:shkruani shpejt me fal aty ose .........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 3:29 pm

shokun e ngusht e dua perjet shok te ngushte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
terenc
Adoleshent
Adoleshent
terenc


Male
Numri i postimeve : 74
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/12/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 3:42 pm

po ka te drejte antari siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 3:47 pm

Shoku ose shoqja i ngushte eshte si nje moter ose vella.Si mund ta quaj te dashur un ate??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
terenc
Adoleshent
Adoleshent
terenc


Male
Numri i postimeve : 74
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/12/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 3:52 pm

e pra ene un ate po them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 9:34 pm

ppppppfffff.....edhe un po kte problem kam...plq 1 goc qe e kam shum shoqe....sdi si tja baj....ti them kam frik se do prish shoqrin,po edhe du ti them se e plq shum se esh sh goc e mir...vetem endi e di kush esht...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 9:52 pm

bituku85 shkruajti:
ppppppfffff.....edhe un po kte problem kam...plq 1 goc qe e kam shum shoqe....sdi si tja baj....ti them kam frik se do prish shoqrin,po edhe du ti them se e plq shum se esh sh goc e mir...vetem endi e di kush esht...
cA thu re??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 9:57 pm

Rej shkruajti:
bituku85 shkruajti:
ppppppfffff.....edhe un po kte problem kam...plq 1 goc qe e kam shum shoqe....sdi si tja baj....ti them kam frik se do prish shoqrin,po edhe du ti them se e plq shum se esh sh goc e mir...vetem endi e di kush esht...
cA thu re??

pstom pstom....edhe ti e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 10:47 am

nga njera ane me duket e pamundur por nga ana tjeter eshte me se normale te biesh ne dashuri me dike qe e njef rrenjesisht dhe keni kaluar caste te panumerueshme bashk,keni ndare te njejtat ide e gjona te tilla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 10:42 pm

eshte normale,,, madje nje fenomen mjf i zakonte qe e gjen kudo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 10:45 pm

3bla shkruajti:
eshte normale,,, madje nje fenomen mjf i zakonte qe e gjen kudo...
kshu them edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 10:47 pm

mund te biesh..gjithsesi une mendoj se nuk eshte gje e mire..pasi nese ai ose ajo nuk te pranon atehere harroje shoqerine e ngushte qe ke pasur me pare me te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 10:48 pm

Une mendoj si ky lart.
shembulli konkret mu dha para 2 ditesh.
nuk ishte ndjesi e kendeshme.nuk dije cfare te mendoje,ishte shaka apo e vertet,ti afroheshe me atij shoku,apo ti ftohje marredheniet?ehuu futet ne dilem njeriu.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 10:49 pm

angel boy shkruajti:
mund te biesh..gjithsesi une mendoj se nuk eshte gje e mire..pasi nese ai ose ajo nuk te pranon atehere harroje shoqerine e ngushte qe ke pasur me pare me te
po humbet absolutisht gjithcka Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 10:49 pm

ajo vetekuptohet pastaj.... pak a shume me ka ndodhur nje gje e tille kohe me pare po shoqeria e ngushte vazhdon akoma dhe me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 10:50 pm

3bla shkruajti:
ajo vetekuptohet pastaj.... pak a shume me ka ndodhur nje gje e tille kohe me pare po shoqeria e ngushte vazhdon akoma dhe me shume

shume kohe me pare ama... po ben me shume se 3 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ajo goca
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 3
Mosha : 30
Vendndodhja : albania
Piket : 6
Data e regjistrimit : 27/06/2009

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 3:04 pm

pffff ndjenjat skomandohen.....ska asgje te lidhesh me shokun e ngushte...eshte gje e mire pasi ate njeri e njeh sh mire...ska asgje....me mire te lidhesh me nje shok sesa me nje qe se njeh fare Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 3:18 pm

normal qe ndjenjat nuk komandohen dhe esht mese normale te biesh brenda me shokun e ngusht..por une sjam per lidhje se ben vaki dhe e humb nqs ndodhin keqkuptime.si cdo cift mund mund dhe te ndaheni dhe kjo do coj ne largimin e te dy paleve

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 3:22 pm

nuk e di... ndoshta dhe mund te ndodh po mua personalisht nuk me ka ndodhur...
shoqa e ngushte per mua mbetet e tille deri ne fund.. keshtu mendoj une..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 3:22 pm

kjo eshte paksa me e komplikuar ....
ka 2 ane pasi nese vertet eshte ndejenja e te dyve ath lidhja do te ishte shum e bukur....por nga ana tjeter nese ndjenja eshte vetem e njeres pale dhe nese me von perfundon keq ath harroje shoqerine e ngushte me ate person....qofte edhe sikur thjesht nje propzim te jete dhe nese ky propozim nuk pranohet ath shoqeria e ngushte nuk ekziston me....keshtu mendoj une te pakten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 3:27 pm

ndjenjat nuk mund te kontrollohen por gjithsesi varet nga situata.nqs ti i shprehesh dhe ai ose ajoka qene duke pritur kte gje atehre eshte mrekulli sepse per kte arsye ka pasur kaq shume afrime...por nqs nuk ndodh e njejta gje jo vetem qe njeri zgenjehet 100 % por edhe shoqeria humbet,pasi nuk mund te rrish shok me nje person i cili ndjen dicka per ty.fundja ai me shume do lendohet nga ajo qe i del perpara.dy shoke flasin per shkollen per takimet per te dashurit dhe kete nuk mund tja besh nje njeriu qe te do njekohesisht me ate qe ke perkrah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 10:20 pm

Varet nga situata kjo pune. Nuk esh e thene mund te lidhesh me shoqen e ngushte, apo nuk mund te lidhesh. Ajo ta ben Bam zemra e nuk ke ca i ben ne bote.

_________________
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 10:50 pm

nuk funksionon..vetem raste te rralla qe ndjenjat jan reciproke.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: