Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 2 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 2 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 2 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 2 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 2 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 2 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 2 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 2 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 2 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Jeni raciste? - Faqe 2 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 2 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Jeni raciste?

Shko poshtė 
+57
alerodisgirl
ema
H_boy354
*little angel*
jona
You Burn Deep Inside Me
free spirit
kitty
maria gracia
angel boy
doni
123bla returns
hot_spicy
metallica_death
AURORA BOREALIS
Come As You Are
Shpirti-pist
odise
metalhead
serial killer
the doctor 2000
cobain
Realkatil
vdekja_eshte_mundesia
aurel_m131
don corleone
play_boy
ani
the beatle
kristi
S.A.M--->2
mel-L
smart devil
dj jero
Tarjaholic
Enny-Art
spartaku
SupergirL
baks
COLORED_SPIRIT
Endi
Assy
fefe_
chrisbrown
jurgeni
RioT
ana
Une
tigri-verdheblu
total overdose1
Child In Time
rapper_girl
Child Of Darkness
Venus
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
61 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:33 pm

Po shoh tani qe sqenka pergjigj Fefe ketu?Pse kshu ke turp te thuash qe je rracist?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:34 pm

sjam rracist !

gjithsesi shumica e grupeve qe diskriminohen e bejn veten per ti urryer , ske ca i ben
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:35 pm

Po pra prandaj i the atij te misrit jevg ti lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:36 pm

shembull par 1 ore
isha un me 1 shoqen tim nga parku , se blem ate misrin e famshem atje , ishin 2 jevgj qe i kishim para vetem shanin , kacula !
ti kapje ti rrifje ! se un per qefin tim me ate , do degjojm ato qe shajn ! situat jo e kendshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ana
Adoleshent
Adoleshent
ana


Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : basketbolli
Koha e lire : lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 1:18 pm

Mars

Dakort me ty jam,se ne fakt shumica thone une nuk jam rraciste kunder njerezve me ngjyre po ama me greket serbet a ku ta di une po.Edhe kjo eshte e gabuar per mua sepse ne po identifikojme kshu nje popull te tere vec prej disa rasteve qe kane ndodhur.Nuk e ben nje komb te tere vec disa njerez,fundja njerez te keqinj e raste te tilla ka kudo ne cdo vend edhe ketu te ne

nuk jam dakort me ty...thjesht ta mendosh serbet ishin ata ce masakruan nje popull te ter kosovaret e kam fjalen fundja edhe ata jan shqiptare(kte pun nuk mund ta bente vetem nje njeri po nje popull)..............
_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 5:34 pm

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy


Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 29
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 6:05 pm

absolutisht jo.mjafton t jete human,qenie njerzore,dhe per mua ska asnje ndryshim...njerzit duhet tduhen,dhe jo t persekutohet nga dicka qe se kan vendosur vete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 6:07 pm

ca jan rob me ngjyre - kill 'em all

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 6:32 pm

and justice for all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 9:17 pm

o fefe ca esht ajo foto qe mke ven ne avatoar mo "i can fly woth my angel" bla bla bla, angels dont exist, hiqe mo se le nam
lool

na falni per daljen huh, sa kam qesh me postimin lart te fefes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:01 pm

pak pothuajse aspak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:42 pm

Child In Time shkruajti:
o fefe ca esht ajo foto qe mke ven ne avatoar mo "i can fly woth my angel" bla bla bla, angels dont exist, hiqe mo se le nam
lool

na falni per daljen huh, sa kam qesh me postimin lart te fefes

nuk e kam shkrujt un ate fjalin haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 3:58 pm

JEVGJIT E RRUGVE SI DUROJ DOT JO PER GJE PO JAN NJEREZ QE I DUN GJERAT TEK GOJA PRANDAJ SPUNOJN..PER TTJERET SJAM RACISTE..NAIHER GREKET SI DUROJ DOT PO NEJSE ME RASTE KJO..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 6:56 pm

fefe_ shkruajti:
Child In Time shkruajti:
o fefe ca esht ajo foto qe mke ven ne avatoar mo "i can fly woth my angel" bla bla bla, angels dont exist, hiqe mo se le nam
lool

na falni per daljen huh, sa kam qesh me postimin lart te fefes

nuk e kam shkrujt un ate fjalin haha

shi shi po ste thash pse e ke shrujt ti, se e marr me mend qe se ke be ti, po thash hiqe se na flliqe Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 32
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 2:07 am

tamam racist jo,por i urrej greket ne maksimum sepse me djek fakti qe thone qe ato jane me te mire se ne se jane race superiore ndaj nesh dhe kjo gje me ben ti pushkatoj nje nga nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 3:26 pm

baks shkruajti:
tamam racist jo,por i urrej greket ne maksimum sepse me djek fakti qe thone qe ato jane me te mire se ne se jane race superiore ndaj nesh dhe kjo gje me ben ti pushkatoj nje nga nje

ja mbeshtes mendimin ktij shokut lart edhe une i kam inat greket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 31
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:41 pm

rracist kunder fqinjeve tane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 1:06 pm

per robt me ngjyr jo,perdersa ekzistojn dmth qe jan pjes e ksaj jete si tbardhet dhe kan tdrejt ta jetojn ate.po sic ka lypsa jevgj ka dhe tbardh,megjithse kta tparet jan me tshumt.
mund tket shtetas qe macarojn per faktin qe perbuzin shtetasit e mi,po e di qe ne marrdhenie personale,ball per ball,sdo sillesa dot nmenyren sic mund tsillen disa prej tyre,se smund ti fus tgjith ne nje kategori,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 6:21 pm

Te them nuk jam, jam mediokri me i madh ne bote. Cdo kush eshte racist, edhe pse jo ne kuptimin e pare: njerez me ngjyre vs njerez te bardhe.Por racist jam neqoftese dikush ka ecur me shume se mua edhe pse nuk e merriton, te ketij tipi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 6:47 pm

racist une nuk jam por ne raste kur duhet po.secili nga ne eshte pak por nuk e pranon.ja marrim nje shembull te thjeshte nje goc nga te forumit a do te pranonte te kishte te dashur nje djal me ngjyre,qe bie ere,qe eshte pa shkolle,injorant,e shume gjera te tjera qe spo i permend.kur eshte nje njeri me race jevgu por eshte i kompletuar eshte tamam njeri atehere eshte ok.une racist jam edhe me te bardhet sepse ka shume njerez te bardhe qe jane me keq se ata te zinjte dmth nuk jane njerez.kane shume ane te keqija etj etjjjjjjjjj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 12:37 am

dj jero shkruajti:
racist une nuk jam por ne raste kur duhet po.secili nga ne eshte pak por nuk e pranon.ja marrim nje shembull te thjeshte nje goc nga te forumit a do te pranonte te kishte te dashur nje djal me ngjyre,qe bie ere,qe eshte pa shkolle,injorant,e shume gjera te tjera qe spo i permend.kur eshte nje njeri me race jevgu por eshte i kompletuar eshte tamam njeri atehere eshte ok.une racist jam edhe me te bardhet sepse ka shume njerez te bardhe qe jane me keq se ata te zinjte dmth nuk jane njerez.kane shume ane te keqija etj etjjjjjjjjj

Kur thua qe asnjera nga ne nuk do donte te kishte te dashur qe bie ere,pa shkolle apo injorant ska te beje sipas meje me racizmin,secila zgjedh me te miren per vete,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:25 am

jam shum dakort me mars,,kjo nuk tregon racizem,,leqe ate nuk e ka ber natyra ashtu,,esht ber vet,,ka mar rrugen e drreqit,,mfal i cik por un nuk do lidhem me dike te keti tipi,,pasi e di qe do me sjelli deme mua,,por ska te bej me racizmin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:27 am

JO NUK JAM FARE RACISTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 10:58 pm

riot dhe mars po bie dakort me ju.ketu keni te drejte shel shel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 12:05 am

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Jeni raciste? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeni raciste?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: