Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
jeni supersticioze?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
jeni supersticioze?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
jeni supersticioze?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
jeni supersticioze?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
jeni supersticioze?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
jeni supersticioze?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
jeni supersticioze?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
jeni supersticioze?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
jeni supersticioze?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
jeni supersticioze?? I_vote_lcap17%jeni supersticioze?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
jeni supersticioze?? I_vote_lcap29%jeni supersticioze?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
jeni supersticioze?? I_vote_lcap31%jeni supersticioze?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
jeni supersticioze?? I_vote_lcap23%jeni supersticioze?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
jeni supersticioze?? I_vote_lcapjeni supersticioze?? I_voting_barjeni supersticioze?? I_vote_rcap 
hot_spicy
jeni supersticioze?? I_vote_lcapjeni supersticioze?? I_voting_barjeni supersticioze?? I_vote_rcap 
Darkangel
jeni supersticioze?? I_vote_lcapjeni supersticioze?? I_voting_barjeni supersticioze?? I_vote_rcap 
angel boy
jeni supersticioze?? I_vote_lcapjeni supersticioze?? I_voting_barjeni supersticioze?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
jeni supersticioze?? I_vote_lcapjeni supersticioze?? I_voting_barjeni supersticioze?? I_vote_rcap 
Child In Time
jeni supersticioze?? I_vote_lcapjeni supersticioze?? I_voting_barjeni supersticioze?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
jeni supersticioze?? I_vote_lcapjeni supersticioze?? I_voting_barjeni supersticioze?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
jeni supersticioze?? I_vote_lcapjeni supersticioze?? I_voting_barjeni supersticioze?? I_vote_rcap 
rapper_girl
jeni supersticioze?? I_vote_lcapjeni supersticioze?? I_voting_barjeni supersticioze?? I_vote_rcap 
Mars
jeni supersticioze?? I_vote_lcapjeni supersticioze?? I_voting_barjeni supersticioze?? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 jeni supersticioze??

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
heart love
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 27
Vendndodhja : albania
Hobi : patinazhi,noti
Koha e lire : interneriii,roman
Piket : 253
Data e regjistrimit : 13/03/2010

jeni supersticioze?? Empty
MesazhTitulli: jeni supersticioze??   jeni supersticioze?? Icon_minitime1Thu Jun 24, 2010 6:13 pm

heart love
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

jeni supersticioze?? Empty
MesazhTitulli: Re: jeni supersticioze??   jeni supersticioze?? Icon_minitime1Thu Jun 24, 2010 7:10 pm

hmmmmm sh pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

jeni supersticioze?? Empty
MesazhTitulli: Re: jeni supersticioze??   jeni supersticioze?? Icon_minitime1Thu Jun 24, 2010 9:43 pm

jo

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
jeni supersticioze?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

jeni supersticioze?? Empty
MesazhTitulli: Re: jeni supersticioze??   jeni supersticioze?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
jeni supersticioze??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: