Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Jeni raciste? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Jeni raciste? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Jeni raciste? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Jeni raciste? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Jeni raciste? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Jeni raciste? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Jeni raciste? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Jeni raciste? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Jeni raciste? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Jeni raciste? I_vote_lcap17%Jeni raciste? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Jeni raciste? I_vote_lcap29%Jeni raciste? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Jeni raciste? I_vote_lcap31%Jeni raciste? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Jeni raciste? I_vote_lcap23%Jeni raciste? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Jeni raciste? I_vote_lcapJeni raciste? I_voting_barJeni raciste? I_vote_rcap 
hot_spicy
Jeni raciste? I_vote_lcapJeni raciste? I_voting_barJeni raciste? I_vote_rcap 
Darkangel
Jeni raciste? I_vote_lcapJeni raciste? I_voting_barJeni raciste? I_vote_rcap 
angel boy
Jeni raciste? I_vote_lcapJeni raciste? I_voting_barJeni raciste? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Jeni raciste? I_vote_lcapJeni raciste? I_voting_barJeni raciste? I_vote_rcap 
Child In Time
Jeni raciste? I_vote_lcapJeni raciste? I_voting_barJeni raciste? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Jeni raciste? I_vote_lcapJeni raciste? I_voting_barJeni raciste? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Jeni raciste? I_vote_lcapJeni raciste? I_voting_barJeni raciste? I_vote_rcap 
rapper_girl
Jeni raciste? I_vote_lcapJeni raciste? I_voting_barJeni raciste? I_vote_rcap 
Mars
Jeni raciste? I_vote_lcapJeni raciste? I_voting_barJeni raciste? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Jeni raciste?

Shko poshtė 
+57
alerodisgirl
ema
H_boy354
*little angel*
jona
You Burn Deep Inside Me
free spirit
kitty
maria gracia
angel boy
doni
123bla returns
hot_spicy
metallica_death
AURORA BOREALIS
Come As You Are
Shpirti-pist
odise
metalhead
serial killer
the doctor 2000
cobain
Realkatil
vdekja_eshte_mundesia
aurel_m131
don corleone
play_boy
ani
the beatle
kristi
S.A.M--->2
mel-L
smart devil
dj jero
Tarjaholic
Enny-Art
spartaku
SupergirL
baks
COLORED_SPIRIT
Endi
Assy
fefe_
chrisbrown
jurgeni
RioT
ana
Une
tigri-verdheblu
total overdose1
Child In Time
rapper_girl
Child Of Darkness
Venus
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
61 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jun 25, 2008 1:18 pm

Kemi pare shpesh shqiptaret qe te shajne greket, apo edhe romet qe shifen ne rruge. Sa rraciste jeni ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Thu Jul 10, 2008 11:17 pm

Nuk para jam rraciste.Njeriu per mua e ben vet veten e tij dhe jo ngjyra apo prejardhja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 9:40 am

jooooo, ahhh vetem me greket jam se i urrej.

nuk jam fare rraciste me njerzit me ngjyre madje kjo esht edhe nje nga arsyet qe une zihem me prindin se fatlkeqesisht jan pak raciste dhe nuk e kuptojne shum sjelljen time kur i degjoj te flasin keq, cuditen nga morali qe bej une. i hate rracizem. Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:06 pm

Nje grup i caktuar individesh nuk perfaqeson te gjithe shoqerine. Kjo vlen edhe per popullin tone, sepse e dime shume mire qe nuk jemi nga me te pelqyerit ngado. Une nuk jam fare raciste, madje as per greket sepse vlen e njejta gje si per ne. Nje shprehje thote: "Jeto ne paqe me njerezit por lufto te metat e tyre". Kete mendoj se duhet ta kemi parasysh te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:59 am

Smund ta quaj veten raciste por ne te vertete seshte qe me pelq te kem kontakte me njerzit me ngjyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:15 pm

rraciste jam pak po vetem kundrejt grekeve dhe serbeve se nuk i duroj dot bllahhhhhh ma shpifin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 7:38 pm

kundrejt grekeve pooooo shuuum se i urrej, me ta shpif jane ndersa kundrejt njerezve te bardh apo atyre me ngjyre aspak aq me teper qe per ato me ngjyre vdes, i kam fiksim :D
jo se te bardhet si perlqej por pas niggave im crazy, i love them :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 2:44 am

Jam dhe shum, i urrej jevgjit !!!

Mos bej njeri replika per mendimin tim se sma ndryshoni dot !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:38 am

jam racist vetem me disa lloje zezakesh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 33
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:32 pm

Se di.Edhe jam edhe nuk jam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:31 am

Jo,jam komplet kundra racizmit.
Dua ti vras te gjith racistet!!!..mos eshte ky nje mendim racist scratch Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ana
Adoleshent
Adoleshent
ana


Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : basketbolli
Koha e lire : lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 2:18 pm

kundrejt grekeve,serbeve,rusve pooooo shuuum se i urrej ne maksimum, me ta shpif jane ndersa kundrejt njerezve te bardh apo atyre me ngjyre aspak.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:12 am

nuk jam fare raciste,,perkundrazi,,jam "armike" me kto te shpis per ket pun,pasi gjithmon degjoj,,"ua jevgu" "shi jevgu" "jevgu m***" etj etj,,fraza qe ma ngrejn nervin,,dhe gjithmon mundohem te di arsyen "pse?",,ndoshta ngaqe jan akoma me mentalitet te vjeter,,dhe ndihen superior si race e bardhe qe jemi,,ose boooh nuk e di,,
ndersa per greket,,pse duhet ti shajm greket??jemi gje me te mire ne se ato??jo!isoj jemi!ne kerkojm te mos na shajn e te mos ket racizem nga greket ndaj nesh,,por ne te njejten koh qe ne i shajm e bejm lloj lloj gjerash kunder tyre,,pastaj ne kemi racizem brenda popullit tone,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:06 pm

RioT shkruajti:
nuk jam fare raciste,,perkundrazi,,jam "armike" me kto te shpis per ket pun,pasi gjithmon degjoj,,"ua jevgu" "shi jevgu" "jevgu m***" etj etj,,fraza qe ma ngrejn nervin,,dhe gjithmon mundohem te di arsyen "pse?",,ndoshta ngaqe jan akoma me mentalitet te vjeter,,dhe ndihen superior si race e bardhe qe jemi,,ose boooh nuk e di,,
ndersa per greket,,pse duhet ti shajm greket??jemi gje me te mire ne se ato??jo!isoj jemi!ne kerkojm te mos na shajn e te mos ket racizem nga greket ndaj nesh,,por ne te njejten koh qe ne i shajm e bejm lloj lloj gjerash kunder tyre,,pastaj ne kemi racizem brenda popullit tone,,

Dakort me ty jam,se ne fakt shumica thone une nuk jam rraciste kunder njerezve me ngjyre po ama me greket serbet a ku ta di une po.Edhe kjo eshte e gabuar per mua sepse ne po identifikojme kshu nje popull te tere vec prej disa rasteve qe kane ndodhur.Nuk e ben nje komb te tere vec disa njerez,fundja njerez te keqinj e raste te tilla ka kudo ne cdo vend edhe ketu te ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:11 pm

pikerisht,,ose kur thone qe greket jan njerez te keqinj,,po ka grek te kqinj sa te duash ashtu sic ka edhe shqipetar te kqinj sa te duash dhe njerez te keqinj kudo ne bote,,por me perpara ne duhet te kemi harmoni midis popullit tone pastaj me te tjeret se nese nuk kemi harmoni "me familjen tone" imagjono "me komshinjt"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:16 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
jooooo, ahhh vetem me greket jam se i urrej.

nuk jam fare rraciste me njerzit me ngjyre madje kjo esht edhe nje nga arsyet qe une zihem me prindin se fatlkeqesisht jan pak raciste dhe nuk e kuptojne shum sjelljen time kur i degjoj te flasin keq, cuditen nga morali qe bej une. i hate rracizem. Evil or Very Mad

hahah edhe un vetem greket urrej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
chrisbrown
Adoleshent
Adoleshent
chrisbrown


Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:17 pm

jurgeni shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
jooooo, ahhh vetem me greket jam se i urrej.

nuk jam fare rraciste me njerzit me ngjyre madje kjo esht edhe nje nga arsyet qe une zihem me prindin se fatlkeqesisht jan pak raciste dhe nuk e kuptojne shum sjelljen time kur i degjoj te flasin keq, cuditen nga morali qe bej une. i hate rracizem. Evil or Very Mad

hahah edhe un vetem greket urrej
serjozisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:22 pm

sesht gje e mire gjithsesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:26 pm

Eh po kur them une Riot qe keta per ca raste qe i doli nami grekeve i moren te gjithe inat greket,po filloj kjo urrejtje te thuash ti si per sot nsr,njs ne fakt secili ka mendimin e vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:33 pm

ehh ke shum shum te drejt,,une per vete vdes per greqin,,kam shum shok e shoqe greke dhe jam shum e lidhur me to,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:53 pm

chrisbrown shkruajti:
jurgeni shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
jooooo, ahhh vetem me greket jam se i urrej.

nuk jam fare rraciste me njerzit me ngjyre madje kjo esht edhe nje nga arsyet qe une zihem me prindin se fatlkeqesisht jan pak raciste dhe nuk e kuptojne shum sjelljen time kur i degjoj te flasin keq, cuditen nga morali qe bej une. i hate rracizem. Evil or Very Mad

hahah edhe un vetem greket urrej
serjozisht

na cave **** :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:54 pm

RioT shkruajti:
ehh ke shum shum te drejt,,une per vete vdes per greqin,,kam shum shok e shoqe greke dhe jam shum e lidhur me to,,


e kisha fjalen per greket ne pergjithesi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:56 pm

jurgeni shkruajti:
RioT shkruajti:
ehh ke shum shum te drejt,,une per vete vdes per greqin,,kam shum shok e shoqe greke dhe jam shum e lidhur me to,,


e kisha fjalen per greket ne pergjithesi...
dhe un greket ne pergjithsi i dua shum :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:58 pm

booo nuk paskemi 1 gje deri tani te perbashket :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:26 pm

haha ca te bej une?un kshu jam,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Jeni raciste? Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeni raciste?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: