Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcap17%Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcap29%Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcap31%Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcap23%Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 7 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap 
hot_spicy
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 7 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Darkangel
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 7 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap 
angel boy
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 7 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 7 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Child In Time
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 7 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 7 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 7 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap 
rapper_girl
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 7 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Mars
Jeni raciste? - Faqe 7 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 7 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Jeni raciste?

Shko poshtė 
+57
alerodisgirl
ema
H_boy354
*little angel*
jona
You Burn Deep Inside Me
free spirit
kitty
maria gracia
angel boy
doni
123bla returns
hot_spicy
metallica_death
AURORA BOREALIS
Come As You Are
Shpirti-pist
odise
metalhead
serial killer
the doctor 2000
cobain
Realkatil
vdekja_eshte_mundesia
aurel_m131
don corleone
play_boy
ani
the beatle
kristi
S.A.M--->2
mel-L
smart devil
dj jero
Tarjaholic
Enny-Art
spartaku
SupergirL
baks
COLORED_SPIRIT
Endi
Assy
fefe_
chrisbrown
jurgeni
RioT
ana
Une
tigri-verdheblu
total overdose1
Child In Time
rapper_girl
Child Of Darkness
Venus
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
61 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 9:13 pm

nuk perfitoj nga kjo gje nqs jam,por nuk do te thot gje qe po fitoj edhe pse nuk jam,thjesht respetoj njerzit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 9:36 am

Enny-Art shkruajti:
per robt me ngjyr jo,perdersa ekzistojn dmth qe jan pjes e ksaj jete si tbardhet dhe kan tdrejt ta jetojn ate.po sic ka lypsa jevgj ka dhe tbardh,megjithse kta tparet jan me tshumt.
mund tket shtetas qe macarojn per faktin qe perbuzin shtetasit e mi,po e di qe ne marrdhenie personale,ball per ball,sdo sillesa dot nmenyren sic mund tsillen disa prej tyre,se smund ti fus tgjith ne nje kategori,,,


Smile nqef te puth


FUUCK RACISTAT..SA INAT I KAM Mad

TVDES UN PER MY NIGGAZ SE JANE TPAPAM :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 3:37 pm

Child In Time shkruajti:
Jam dhe shum, i urrej jevgjit !!!

Mos bej njeri replika per mendimin tim se sma ndryshoni dot !


Paska shkrujt kjo mendimin tim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 9:14 pm

them qe po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 9:14 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 9:20 pm

ncuuuuuuuuuuuuq

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Jeni raciste? - Faqe 7 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Tue Mar 02, 2010 8:03 pm

njerin duhet ta pranojme per ate qe eshte dhe nuk duhet te bejme dallime ne race , fe , etni apo ndonje dallim tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alerodisgirl
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 8
Mosha : 28
Vendndodhja : albania
Hobi : reading books
Koha e lire : net & libra
Piket : 16
Data e regjistrimit : 28/02/2010

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Tue Mar 02, 2010 10:01 pm

njeriu e ben diferencen nga sjellja dhe karakteri jo nga ngjyra e lekures...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
e vogla
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 9
Mosha : 27
Vendndodhja : kosov
Hobi : leximi
Piket : 20
Data e regjistrimit : 27/03/2010

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 27, 2010 7:54 pm

as un nuk ja raciste njeriun nuk e ben ngjyra e ben ajo qka esht njeri nuk shikoohet nga jaasht n`varet si esht nga brenda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat May 29, 2010 7:03 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bess
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : asgje e vecant
Koha e lire : muzik, net
Piket : 14
Data e regjistrimit : 05/06/2010

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Jun 05, 2010 3:39 pm

nuk jam rraciste. Te gjithe ne te drejten e tyre per te jetuar Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Jun 06, 2010 4:36 pm

jo nuk jam, te gjith njerzem jemi.. cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Jun 06, 2010 5:06 pm

jo fare,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Jeni raciste? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 7 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeni raciste?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: