Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcap17%Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcap29%Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcap31%Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcap23%Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 6 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 6 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 6 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 6 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 6 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 6 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 6 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 6 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 6 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
Jeni raciste? - Faqe 6 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 6 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Jeni raciste?

Shko poshtė 
+57
alerodisgirl
ema
H_boy354
*little angel*
jona
You Burn Deep Inside Me
free spirit
kitty
maria gracia
angel boy
doni
123bla returns
hot_spicy
metallica_death
AURORA BOREALIS
Come As You Are
Shpirti-pist
odise
metalhead
serial killer
the doctor 2000
cobain
Realkatil
vdekja_eshte_mundesia
aurel_m131
don corleone
play_boy
ani
the beatle
kristi
S.A.M--->2
mel-L
smart devil
dj jero
Tarjaholic
Enny-Art
spartaku
SupergirL
baks
COLORED_SPIRIT
Endi
Assy
fefe_
chrisbrown
jurgeni
RioT
ana
Une
tigri-verdheblu
total overdose1
Child In Time
rapper_girl
Child Of Darkness
Venus
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
61 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 9:58 pm

nuk ka te bej ngjyra e lekures
deri sa ngjyra e syve te jet me e rendesishme se ajo e lekures do ket lufte,percmin,urrejtje kunder njeri tjetrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 9:58 pm

ta them tama un dmth...pooooooo jam rraciste..thoni cte doni ju tjeret tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 10:00 pm

mua pershembull me plq zezaket...
se jan si te gjith njerezit e tjere ...biles jane shum te vecante..po flas per amerikanet me shum...dmth zezake te paster..jo zezak mozambiku ,,kenian etj etj...dmth me plq zezaket e paster nuk po bie ne kundershtim me veten se mund te duket si e till...
ndersa jevgjit jan te shpifur..dmth jan shum te piset booooooooo se duroj dot..se jam maniak fare persa i perket pastertise.....
nga kjo gje nuk i dua me shu..se jan shummm te piset..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 10:37 pm

angel boy shkruajti:
mua pershembull me plq zezaket...
se jan si te gjith njerezit e tjere ...biles jane shum te vecante..po flas per amerikanet me shum...dmth zezake te paster..jo zezak mozambiku ,,kenian etj etj...dmth me plq zezaket e paster nuk po bie ne kundershtim me veten se mund te duket si e till...
ndersa jevgjit jan te shpifur..dmth jan shum te piset booooooooo se duroj dot..se jam maniak fare persa i perket pastertise.....
nga kjo gje nuk i dua me shu..se jan shummm te piset..


edhe un jam ne te njejtin mendim me angel boy.
nuk jam rraciste per zezaket e amerikes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 8:34 pm

shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 6:56 pm

te jesh rracist esht gjeja me mediokre qe ekziston, megjithse fatkeqsisht shumica e njerzve qe njoh jane te tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 6:58 pm

icik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

hmmm nuk e di prgj e plot por jam disiiii :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 7:03 pm

po me verte se kuptoj se si nje njeri mund te paragjykoj tjetrin thjesht nga steriotipi i rraces!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 7:12 pm

ne pergjithesi mos ma merrni per ofendim rraciste jane njerez te prapa mbetur nga shoqeria.kjo eshte shume e vertete.ej jemi ne vitin 2009,thirrini mendjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 7:14 pm

po te ishin te prapambetur nuk do ekzistonin te tille ne amerike apo ne gjermani i dashur dj jero....qe jan vende shum perpara nesh Evil or Very Mad jan thjesht njerez qe paragjykojn....te gjithe kemi te drejte te shprehim mendimet tona Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 7:17 pm

e ksuh tha qe paragjykojne andej.une ne gjermani kam jetuar dhe absolutisht nuk paragjykon njeri.ne amerike???e ke shume gabim e dashur dhume gabim.mund te jen 10 persona ne tere ameriken qe paragjykojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 7:18 pm

ka te bej me mentalitetin ne pergjithsi te nje vendi kjo pun, ik ne Angli ti gjithmone e ke per te pas probleme se s je anglez i shoqeris apo i kulluar se je dhe do jesh shqiptar dhe qofte nga cilsit qe mund te kesh gjithmone paragjykohesh.Ik ne Amerik ndodh krejt e kunderta s pyt njeri se nga je po per cilsit qe ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 7:41 pm

pak a shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
You Burn Deep Inside Me
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
You Burn Deep Inside Me


Female
Numri i postimeve : 8
Mosha : 31
Vendndodhja : diku
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/01/2009

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:16 am

Mbase nuk do ju pelqeje, por jam shume rraciste.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:54 pm

pooooooooooooooo Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 12:48 pm

iiiiiiiiiiiiii mel sa keq Mad Mad
ne momente te caktuara mduket sikur jam,dhe tjeret mthon qe je pak,por thell e di shum mire qe jo, fare,do doja te kisha kontakt me cdo lloj rrace [pervec grekeve]

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Jeni raciste? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 12:49 pm

jo ooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:09 pm

ateher juxhen qeke Laughing si dashke jorgot
pse miiiiiiiiii???
oo une per vete jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:11 pm

hot spicy shkruajti:
ateher juxhen qeke Laughing si dashke jorgot
pse miiiiiiiiii???
oo une per vete jam

hahhaha jo kaq e ceket moj mel, greket si duroj nga karakteri,jan njerez vl,prandaj

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Jeni raciste? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 12:22 pm

apsolutisht jooooooooooooooooooooooooooooo i inatosur Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*little angel*
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 29
Vendndodhja : albania
Piket : 3
Data e regjistrimit : 24/08/2009

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 2:56 pm

Nuk jam aspak raciste sepse sado te bardhe apo te zinj, qofte grek apo nga diku tj ne jemi njerez dhe ne venat tona rrjedh i njejti gjak I KUQ!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 4:29 pm

shum bukur e ke then,i njejti gjak i kuq,nuk jam faree
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 8:06 pm

po jam dhe shume fare madje Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 8:29 pm

fatkeqsisht po lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Jeni raciste? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeni raciste?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: