Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcap17%a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcap29%a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcap31%a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcap23%a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a degjoni ndonje cik house

Shko poshtė 
+40
roxy
kitty
GoLdEn BoY
Stratovarius
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
toni'world
Rej
bituku85
Iron Snake
angel_wolf
redian
don corleone
play_boy
odise
3bla
ceku
Lacuna_Coil
Darkangel
morpheus
doni
smart devil
Burzgoroth
almir_metallica_4ever
total overdose1
Child Of Darkness
Kosova
rapper_girl
bad boy
Une
fefe_
free spirit
Tarjaholic
SupergirL
Mars
RioT
angel boy
Child In Time
Endi
dj jero
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 7:43 pm

jo shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
morpheus


Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:01 pm

tiesto ska lujt naiher house ne jet te vet... tiesto eshte trance dhe uplifting...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
morpheus


Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:05 pm

gjths... house hyn ke electronic dhe une e degjoj me gjith qef :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:52 pm

morpheus shkruajti:
qe kur fillu tiesto me lujt house ??
TIESTO LUAN NJE LLOJ MUZIKE QE HYN TEK KATOGRIJA ''HOUSE'' Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:54 pm

ooo posi si nuk degjoj.ppffffff.
ne fakt nga house me pelqen fakti qe mund ta kercesh si e cmendur.
por kaq. nuk me fal fare emocion,ca te bej une?????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 29
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:54 pm

po shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
morpheus


Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 9:00 pm

dj jero shkruajti:
morpheus shkruajti:
qe kur fillu tiesto me lujt house ??
TIESTO LUAN NJE LLOJ MUZIKE QE HYN TEK KATOGRIJA ''HOUSE'' Basketball

jo... house dhe muzika qe ben tiesto hyjne ne te njejten kategori po nuk jane njisoj... te dyja bejne pjese te electronic dance music, dmth qe jane kenge electronice qe kercehen... gjths... nqs kujtoni se po flas kot mund te informoheni ku te doni :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 9:06 pm

jo o cuno ke te drejte spo flet kot..une kam thene qe hyne ne te njejten kategori jo qe jane njesoj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 11:07 pm

fareeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 4:55 pm

po re po shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 4:56 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 9:59 pm

e kam shum qef muziken house me pelqen shum nuk e di pse me pelqen kaq shume hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 5:59 pm

O JEAH TUPSI TUPSI ,SI NUK DEGJOJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 6:03 pm

po degjoj sidomos kto kenget qe kane dal gjate veres dhe vzahdojne te pelqehen akoma nga te rinjt. aty dy kenget e YVES LAROCK say yeah dhe by your side si dhe kenga e dj alex - now u are gone dhe geo da silva ill do it like a truck ( fiiksiim faaree :D)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 6:07 pm

shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
redian
Adoleshent
Adoleshent
redian


Male
Numri i postimeve : 44
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : Noti
Koha e lire : dal me shoqerine
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/10/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 6:57 pm

degjojeni cik kete kengen...eshte shume fiksimmmm.house.
guru josh project-infinity 2008(klaas rmx)
degjojeni ne youtube se eshte kenge e madhe..degjojeni nga fillimi deri ne fund.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:12 pm

Darkangel shkruajti:
shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Darkangel shkruajti:
jo shpesh


Suspect Suspect te ka prish greqia apo cfare???? Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:42 pm

degjoj,po jo shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:42 pm

po sa te duash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 9:07 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Darkangel shkruajti:
shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Darkangel shkruajti:
jo shpesh


Suspect Suspect te ka prish greqia apo cfare???? Razz Razz
hahahahahahahh si dihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 1:12 am

ncuq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 4:07 pm

MUzik 1SHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH E NGJOJ POTHUJSE GJITH KOHES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:24 pm

Pse ca jemi ne kafshe.Po nuk degjove house te ze truni ndryshk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:29 pm

eshte muzik fantastike si mos e degjosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:30 pm

ngjojm me raste po si gervishje disku me duket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a degjoni ndonje cik house
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: