Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcap17%A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcap29%A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcap31%A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcap23%A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcapA luani muzik ne ndonje bend ? I_voting_barA luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap 
hot_spicy
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcapA luani muzik ne ndonje bend ? I_voting_barA luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap 
Darkangel
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcapA luani muzik ne ndonje bend ? I_voting_barA luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap 
angel boy
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcapA luani muzik ne ndonje bend ? I_voting_barA luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcapA luani muzik ne ndonje bend ? I_voting_barA luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap 
Child In Time
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcapA luani muzik ne ndonje bend ? I_voting_barA luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap 
Blue Paradise
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcapA luani muzik ne ndonje bend ? I_voting_barA luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcapA luani muzik ne ndonje bend ? I_voting_barA luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap 
rapper_girl
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcapA luani muzik ne ndonje bend ? I_voting_barA luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap 
Mars
A luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_lcapA luani muzik ne ndonje bend ? I_voting_barA luani muzik ne ndonje bend ? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 A luani muzik ne ndonje bend ?

Shko poshtė 
+7
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
sOnatica
dj jero
Mrs.perfect
Lacuna_Coil
RockAngel
11 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 31
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 9:53 pm

Nese po.. qe sa koh cfar intrumenti apo jeni vocalist dhe cfar zhandrri

:D :rock band:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 9:58 pm

kjo teme ekziston nje here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 9:58 pm

pse duhet ta them une gjithmon kte?? Razz me duket se nje teme e ngjashme me kte ekziston....por ajo esht:bandat e forumit ton.
anyway......nuk luaj,por kam plane kur te rritem,kitaren e fillova,motra pianon e luan prej disa vitesh tashme, kshuqe e ardhmja ne grup na pret.. lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
A luani muzik ne ndonje bend ? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 9:59 pm

ja e tha there without me perpara..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
A luani muzik ne ndonje bend ? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 31
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:06 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
pse duhet ta them une gjithmon kte?? Razz me duket se nje teme e ngjashme me kte ekziston....por ajo esht:bandat e forumit ton.
anyway......nuk luaj,por kam plane kur te rritem,kitaren e fillova,motra pianon e luan prej disa vitesh tashme, kshuqe e ardhmja ne grup na pret.. lol!

najjjsss


suksseesee :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:07 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
pse duhet ta them une gjithmon kte?? Razz me duket se nje teme e ngjashme me kte ekziston....por ajo esht:bandat e forumit ton.
anyway......nuk luaj,por kam plane kur te rritem,kitaren e fillova,motra pianon e luan prej disa vitesh tashme, kshuqe e ardhmja ne grup na pret.. lol!


PER ATO QE NUK E DINE JAM UN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 31
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:08 pm

there with out me shkruajti:
kjo teme ekziston nje here

a pyta a egziston kjo tem apo a luani ne ndonje bend?? Razz


punaa esht se nuk i kam lexu krejt temaat qe jan dhe cfar duaa t'di edhe i hapi ato temaa kapiissshh??tenkjuuu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
pse duhet ta them une gjithmon kte?? Razz me duket se nje teme e ngjashme me kte ekziston....por ajo esht:bandat e forumit ton.
anyway......nuk luaj,por kam plane kur te rritem,kitaren e fillova,motra pianon e luan prej disa vitesh tashme, kshuqe e ardhmja ne grup na pret.. lol!
jo po edhe une me bas.gjejme edhe nje baterist edhe ja dolem pfff
:gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:10 pm

po kengetari me duket se do behej totali apo jo? te bej vokal death Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:12 pm

Mrs.perfect shkruajti:
po kengetari me duket se do behej totali apo jo? te bej vokal death Razz
do bajm slipknotat me piano
yeeehh
pastaj ja fusim nenji deicide me piano edhe u be karriera jone Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:13 pm

po ne bejme kenget tona
po si cover bejm nymphatamine te cradle of filth sepse kam qe shpar qe i bie ne piano kesoj kengeje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:16 pm

po me.kur te dush.
prit sa te msoj basin une Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:20 pm

po ri ta meosj edhe un piano mir fare dhe e lejm por ka nje problem ku do ti bejm provat? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:21 pm

Mrs.perfect shkruajti:
po ri ta meosj edhe un piano mir fare dhe e lejm por ka nje problem ku do ti bejm provat? Razz
i bejm me nenji magazine.cke ti se e gjejm Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:53 pm

ehh te ishte aq e lehte o anetaret lart do ishin bo te tere ''muzikant''.uh sa te lehta i dini gjerat ju..muzika e lehte?????kush meret me muzike e di se c'heq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:26 pm

there with out me shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
po kengetari me duket se do behej totali apo jo? te bej vokal death Razz
do bajm slipknotat me piano
yeeehh
pastaj ja fusim nenji deicide me piano edhe u be karriera jone Razz

affraid e di qe mbes pa grup dhe pa karrier muzikore dhe kto si luaj... tongue

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
A luani muzik ne ndonje bend ? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
sOnatica


Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 33
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 9:46 pm

Jo ne asnje ... veq mkan than qe kom ze te mire kto se di Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 9:47 pm

do me pelqente se kendoj bukur por ja qe skam pas oferta grupesh Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 9:48 pm

ne ver pooooo
bashkohem me grupin e cicerimave te zogjve wowow perrallore shum qetesuese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 9:53 pm

qysh e keni emein eri band apo zogu dj????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 9:55 pm

zogermel forever :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 12:00 am

hot spicy shkruajti:
do me pelqente se kendoj bukur por ja qe skam pas oferta grupesh Crying or Very sad

ou, kendoke bukur

mua vjet me ftuan ca shoket e mi te kendoj me grupin e tyre se donin vokaliste femer dhe ze te qete, n`fillim pranova, pastaj ja vara se isha me maturen Neutral

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 4:36 pm

Zeri im per rregaton nuk ben....qe kam qen e detyrume me e be...e kam n'fakt te trash..
Se di a knoj mir me pak fjal
Ndersa per instrumenta un msoj ca te dush ti Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 4:54 pm

po jam.jam me grup qe luajme muzike jazz dhe blues live...shume gje e veshtire..une jam ne instrumentin e violines dhe ne tastiere me raste..kam shkrujt dhe disa pjese vete qe i luajme ne vendin ku punojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 7:21 pm

dj jero shkruajti:
po jam.jam me grup qe luajme muzike jazz dhe blues live...shume gje e veshtire..une jam ne instrumentin e violines dhe ne tastiere me raste..kam shkrujt dhe disa pjese vete qe i luajme ne vendin ku punojme

cheers hallall :D :Birre;:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A luani muzik ne ndonje bend ? Empty
MesazhTitulli: Re: A luani muzik ne ndonje bend ?   A luani muzik ne ndonje bend ? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A luani muzik ne ndonje bend ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: