Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcap17%a degjoni ndonje cik house I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcap29%a degjoni ndonje cik house I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcap31%a degjoni ndonje cik house I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcap23%a degjoni ndonje cik house I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house I_voting_bara degjoni ndonje cik house I_vote_rcap 
hot_spicy
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house I_voting_bara degjoni ndonje cik house I_vote_rcap 
Darkangel
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house I_voting_bara degjoni ndonje cik house I_vote_rcap 
angel boy
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house I_voting_bara degjoni ndonje cik house I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house I_voting_bara degjoni ndonje cik house I_vote_rcap 
Child In Time
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house I_voting_bara degjoni ndonje cik house I_vote_rcap 
Blue Paradise
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house I_voting_bara degjoni ndonje cik house I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house I_voting_bara degjoni ndonje cik house I_vote_rcap 
rapper_girl
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house I_voting_bara degjoni ndonje cik house I_vote_rcap 
Mars
a degjoni ndonje cik house I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house I_voting_bara degjoni ndonje cik house I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a degjoni ndonje cik house

Shko poshtė 
+40
roxy
kitty
GoLdEn BoY
Stratovarius
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
toni'world
Rej
bituku85
Iron Snake
angel_wolf
redian
don corleone
play_boy
odise
3bla
ceku
Lacuna_Coil
Darkangel
morpheus
doni
smart devil
Burzgoroth
almir_metallica_4ever
total overdose1
Child Of Darkness
Kosova
rapper_girl
bad boy
Une
fefe_
free spirit
Tarjaholic
SupergirL
Mars
RioT
angel boy
Child In Time
Endi
dj jero
44 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:51 pm

eshte rryma me e preferuar ne vere.te ndez ga brenda afsh,pasion,adrenaline.kur je ne ambjentet e diskos dhe degjon house te duket sikur merr drog,ben si i cmendur (flas per ata qe e ndjejne muziken)eshte e papare.muzika house luhet nga dj me te famshem ne tere boten si dj tiesto,dj aligator etjj.une per vete housin e kam si droge.kur las hashashin fillova housin
Party :Birre;: Birre drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:53 pm

eheee e bukur eshte muzika house!!!degjoj icik!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:53 pm

asiiiiiiiiiiiciiiiiiiik, esht rryma me idiote qe ekziston, 10 minuta keng dhe per kto 10 minuta perserittet e njeja melodi, sa rrym vl pff

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:54 pm

po degjoj shume ,,,dhe me pelqen shum shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:56 pm

Child In Time shkruajti:
asiiiiiiiiiiiciiiiiiiik, esht rryma me idiote qe ekziston, 10 minuta keng dhe per kto 10 minuta perserittet e njeja melodi, sa rrym vl pff
po ne disko cfare degjon ti metal?po do te me degjosh mua bej kete eksperiment te thjeshte:shko ne disko degjo house dhe shiko mat nivelin e adrenalines sa eshte:eja ketu dhe do ta provosh Wink
pastaj housi ta degjosh nuk ja vlen por ama kur je ne disko eshte tjeter gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:59 pm

dj jero shkruajti:
Child In Time shkruajti:
asiiiiiiiiiiiciiiiiiiik, esht rryma me idiote qe ekziston, 10 minuta keng dhe per kto 10 minuta perserittet e njeja melodi, sa rrym vl pff
po ne disko cfare degjon ti metal?po do te me degjosh mua bej kete eksperiment te thjeshte:shko ne disko degjo house dhe shiko mat nivelin e adrenalines sa eshte:eja ketu dhe do ta provosh Wink
pastaj housi ta degjosh nuk ja vlen por ama kur je ne disko eshte tjeter gje

ahahahahhahahhahhaha pse ca kujton ti mo shoku, se un shkoj ne festa ku degjohet house hahahahahah o sa kam qesh, ska per ta bo naiher ate gabim, e vetmja gje qe me jepp adrenaline mua edhe nji feste metal shoku, ngjo iher metal ti, mu me kto rryma idiote sa me shtohen nervat dhe dal direkt jasht me duret neper vesh qe mos me infektohen

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:02 pm

secili ka preferencat e tija ne lidhje me muziken qe degjon dhe skemi pse shajm nje lloj rryme qe sna pelqen!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:02 pm

po a ke shkuar ndonjeher ne disko verore ti/???apo se njef ca eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:04 pm

dj jero shkruajti:
po a ke shkuar ndonjeher ne disko verore ti/???apo se njef ca eshte

ndac verore ndac dimerore festat qe organizon shoqeria ime jan metal Cool
shnet shoku se kjo tema esht shum acaruse Arrow Arrow

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:06 pm

ja ke fut kooooooooot fare
ku ka disko verore os dimerore me metal mi shoqe
Laughing Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:08 pm

ti qenke femij i vogel fare nga mendja.18 vjece aahah.dhe beke party me metal
Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:09 pm

ikmo pirdhu, shif mendjen tate

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:13 pm

dj jero shkruajti:
ja ke fut kooooooooot fare
ku ka disko verore os dimerore me metal mi shoqe
Laughing Mohim
si nuk ka???pse diskon i person e ka dimer ver??e prenoton edhe ven kong ca te det ai,,qe ta tundesh kken ti,,ksaj i thuhet adrenalin,,sa per temen,,vetem i kong kam digju,,po ajo esht elektro,,dj ozi-pussy song, Laughing Laughing Laughing Laughing e kam digju se ma ka dhan nji jo per gjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:14 pm

me ty rioT JAM dakort se flet me mend kurse ajo gjyshja pa klas ca ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:15 pm

dj jero shkruajti:
me ty rioT JAM dakort se flet me mend kurse ajo gjyshja pa klas ca ka
ben mire te kerkosh falje shoku,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:16 pm

E pra,edhe boll me keto diskutime se po kaloni me shume se cduhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:18 pm

per cfare te kerkoj falje.lexoje mire gjithe biseden cfare thote ajo gjyshja
o nena une mund te jem me i vogel se ty me mosh por te pakten kam dicka qe ti se ke qe quhet mendje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:21 pm

dj jero shkruajti:
per cfare te kerkoj falje.lexoje mire gjithe biseden cfare thote ajo gjyshja
o nena une mund te jem me i vogel se ty me mosh por te pakten kam dicka qe ti se ke qe quhet mendje
ajo dha mendimin e vet,,ti fillove me shajt,,edhe mos i thuj none!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:23 pm

p ma thuaj ca mendimi dha ajo
tha ik pirdhu,dhe dergon mesazhe private ku tregon edukaten e saj shume te bukur se ashtu e ka mesuar mami
ti u kruajte vete me mua mos harro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:00 pm

em...se kam qef por nqs se jam ne ndonje party qe ka muzik house kercej nuk eshte se rri si hu gardhi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:03 pm

RioT shkruajti:
dj jero shkruajti:
me ty rioT JAM dakort se flet me mend kurse ajo gjyshja pa klas ca ka
ben mire te kerkosh falje shoku,,


lali riot shiko si e ka ofenduar ajo me lart duke i thene ik pirdhu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:15 pm

angel boy shkruajti:
RioT shkruajti:
dj jero shkruajti:
me ty rioT JAM dakort se flet me mend kurse ajo gjyshja pa klas ca ka
ben mire te kerkosh falje shoku,,


lali riot shiko si e ka ofenduar ajo me lart duke i thene ik pirdhu...
anyway,,nuk ka te drejt ti thot gjyshe!! te tregoj me respekt ndaj nje femre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:16 pm

RioT shkruajti:
angel boy shkruajti:
RioT shkruajti:
dj jero shkruajti:
me ty rioT JAM dakort se flet me mend kurse ajo gjyshja pa klas ca ka
ben mire te kerkosh falje shoku,,


lali riot shiko si e ka ofenduar ajo me lart duke i thene ik pirdhu...
anyway,,nuk ka te drejt ti thot gjyshe!! te tregoj me respekt ndaj nje femre

ok ketu ke te drejte por edhe ajo ik pirdhu eshte ofendim ,,,pastaj shikoje ca ka shkruajtur me vone .....i ka thene ik q.. e kupton apo jo??fjalor femre eshte ky??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:19 pm

vazhdo me temen se nuk esht chat ktu,,
sa per temen vetem nje keng njof,,por si rrym nuk me terheq No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:20 pm

RioT shkruajti:
vazhdo me temen se nuk esht chat ktu,,
sa per temen vetem nje keng njof,,por si rrym nuk me terheq No

lali u terhoqe dhe ti se ske cfare thua....gjithsesi ska gje...


mua kjo muzike me terheq shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content

a degjoni ndonje cik house Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a degjoni ndonje cik house
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: