Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcap17%a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcap29%a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcap31%a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcap23%a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_lcapa degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_voting_bara degjoni ndonje cik house - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a degjoni ndonje cik house

Shko poshtė 
+40
roxy
kitty
GoLdEn BoY
Stratovarius
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
toni'world
Rej
bituku85
Iron Snake
angel_wolf
redian
don corleone
play_boy
odise
3bla
ceku
Lacuna_Coil
Darkangel
morpheus
doni
smart devil
Burzgoroth
almir_metallica_4ever
total overdose1
Child Of Darkness
Kosova
rapper_girl
bad boy
Une
fefe_
free spirit
Tarjaholic
SupergirL
Mars
RioT
angel boy
Child In Time
Endi
dj jero
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:23 pm

angel boy shkruajti:
RioT shkruajti:
vazhdo me temen se nuk esht chat ktu,,
sa per temen vetem nje keng njof,,por si rrym nuk me terheq No

lali u terhoqe dhe ti se ske cfare thua....gjithsesi ska gje...


mua kjo muzike me terheq shume
nuk esht qe u terhoqa,,por ndonjeher thua cte te vij per momentin pa u menduar,,gjithsesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:26 pm

RioT shkruajti:
angel boy shkruajti:
RioT shkruajti:
vazhdo me temen se nuk esht chat ktu,,
sa per temen vetem nje keng njof,,por si rrym nuk me terheq No

lali u terhoqe dhe ti se ske cfare thua....gjithsesi ska gje...


mua kjo muzike me terheq shume
nuk esht qe u terhoqa,,por ndonjeher thua cte te vij per momentin pa u menduar,,gjithsesi

nuk eshte vetem nje moment.,....jane mesazhet private me te shajtura ...
ti ...... robt,,motren..
keto nuk jane shpejtesie..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:34 pm

po ti dole avokat i tjetrit?leqe se ca thuhet ne pm,,nuk thuhen ktu,,kot nuk quhet ajo pm=personal messge!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:35 pm

jo nuk degjoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:40 pm

RioT shkruajti:
po ti dole avokat i tjetrit?leqe se ca thuhet ne pm,,nuk thuhen ktu,,kot nuk quhet ajo pm=personal messge!

po zto qe u thane ketu ti i quajte te rastit prandaj te permenda pm qe do te thote nuk kane qene thjesht impulsive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:51 pm

Jo, vetem pumci pumci kan..Rryme qe behet per 10 minuta me pc..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 11:10 pm

as nje cik se nuk me pelq fare fare
ah vetem kur jam ne party qe nuk kam ca bej.......................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 11:12 pm

Spara e degjoj po per ta kercy e kercej goxha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:37 am

degjova sot ca kenge kshu se i shkarkova x te ber 1 cd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:44 pm

secili jep mendimin e tij,te thote me pelqen apo jo por jo te me thoj mua ajo ik pirdhu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:32 am

Jane ca kenge tek tuk qe me pelqejne, Razz
zakonisht kenge qe me kujtojne pushimet verore,do sdo ne disko ato degjosh !
Por ne pergjithsi me pelqen me shume world,new age,trance,psy trance... qe them se jane te ngjashme me house Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:38 am

ka keng qe jane vertet tbukra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:49 pm

po e degjoj dhe me pelqen shuuuum sidomos ta kercej neper pube :D
jane shum ritmike si kg dhe te mbushin me plot energji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:51 pm

jo fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosova
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 40
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 10:56 pm

Edhe e degjoj varet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 8:07 pm

mund ta degjoj kur jam ne ndonje feste apo dicka te tille!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 10:54 pm

fareeeee me ben me dhimbje koke :S:S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 2:16 pm

jo vetem PRODIGY ne nai party dhe nai DANCE te viteve 90
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 12:31 pm

as emrin si degjoj dot ksaj rryme jo me ti degjoj dhe muziken...gjithmon nese quhet muzike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 2:05 am

Burzgoroth shkruajti:
as emrin si degjoj dot ksaj rryme jo me ti degjoj dhe muziken...gjithmon nese quhet muzike


Laughing Laughing cheers

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 2:06 am

almir_metallica_4ever shkruajti:
jo vetem PRODIGY ne nai party dhe nai DANCE te viteve 90

edhe una edhe unaa maroj per ato bounce bounce

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:10 am

JO NUK HYN ME ASNJE CEP TE SHIJET E MIJA MUZIKORE
JOOOOOOOOOOOO HOUSE CA VETEM MUZIK NUK ESHTE .....................PPPPFFFFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:41 am

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkk me muzik e shpifme s'bohet maaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 5:45 pm

me raste.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
morpheus


Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 7:40 pm

qe kur fillu tiesto me lujt house ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a degjoni ndonje cik house   a degjoni ndonje cik house - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a degjoni ndonje cik house
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: