Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcap17%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcap29%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcap31%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcap23%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sa leke keni harxhuar kete muaj?

Shko poshtė 
+31
doni
H_boy354
vdekja_eshte_mundesia
*...BE YOURSELF...*
che guevara
Big_Boss
don corleone
hot_spicy
Slash
Glamours' Master
123bla returns
Lacuna_Coil
Child In Time
ToNI NbD
rapper_girl
Darkangel
Rej
Blue Paradise
dead angel
Mrs.perfect
play_boy
Soldier Of Fortune
odise
Venus
mel-L
eminem
Endi
Mars
fefe_
RioT
Tarjaholic
35 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jun 12, 2009 9:11 pm

me shum se cmund te marri nje kamarjer,per te mos then 2fishin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 10:06 pm

lene mos e pyet.... vetem celulari me griu dhe te mos logaris qe isha 5 dit ne sarand dhe qe fillova patenten... duhet te kem shpenzuar diku tek 400 mij lekshi... tani kam ngel trok... as 10 mij lek skam ne potofol...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 10:21 pm

mashalla morim nsysh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:17 pm

mrena dites 15 mije pale pale pale
dje 10 mije qei i rekuperova prape Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:20 pm

sot me hangu kurrizi do pija red bull Razz
hmm kete muaj afersisht nje rrog kamarieri Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:45 pm

deri tani jo shum se mujon e kalum lash nam..
mund te kem harxhu gjithsej 50-60 mij lek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 3:06 pm

yyyyyy o zot ca tmerri,imagjino mesatarisht nga 25000 leke ne dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El


Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 29
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 3:27 pm

jo aq shum sa muaji qe do vij shpresoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 30
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:28 pm

boh se di se kam bo llogarin se e di q do me dhembi koka..di vetm q tani per tani kam ngel pa lek lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:30 pm

per gjerat me elementare ne dit,psh kafe paket,int.tel me iken nje rrog kamarjeri :D
pastaj me raste nje rrog banakjeri Razz

rrog kamarjeri--120
rrog banakjeri--150
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 12:37 pm

ky muaj iku si iku
ishte me shum e me mbushje llogarie...gushti po ashtu do jete me rimbushje llogarie....
sdu tflas per shtatorin Neutral Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 12:38 pm

e kam then me lart melut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:59 pm

edhe sa do harxhoj thuaj
kshu eshte kur flet para kohe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:01 pm

kam gati nje muaj qe spo prish shum

p.s ndoshta ngaqe skam pas scratch Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:02 pm

aaaawwwwwwwwwwww Embarassed Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:04 pm

me mu e kishe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:09 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
me mu e kishe

Suspect jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:33 pm

skam harxhuar shume kete muaj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:35 pm

anisa shkruajti:
skam harxhuar shume kete muaj :D

po prit me sa ka fillu...korriku te shkoi duke qeras lacunen Razz Razz Razz
budall njeri vdekje e kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:36 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
anisa shkruajti:
skam harxhuar shume kete muaj :D

po prit me sa ka fillu...korriku te shkoi duke qeras lacunen Razz Razz Razz
budall njeri vdekje e kam

e mire ket muj do me qerasesh ti mua dhe kshu i bie qe sdo harxhoj prap shume lek hahhahahahhah lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:37 pm

ahhhhaha ok, he neser??? :D

pas postimit tim ska me deaslje nga tema.
ti co pm po deshe
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 12:11 am

po perpiqem mos t`harxhoj shum..do mduhen per pas sezonit... Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Aug 13, 2009 12:28 pm

deri tani gushti ka vajt 25
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Aug 13, 2009 1:08 pm

se di si kam llogarit ma,por skam harxhu shum jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 1:09 pm

hmm vetem pardje ndark kemi harxhu nja 30 mije lek vetem per te pire drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa leke keni harxhuar kete muaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» KE KENI TAKUAR KETE VIT NE PLAZH?
» si ja keni kaluar kete fundjave
» planet per kete krishtlindje dhe dhuratat qe keni marre?
» Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?
» keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: