Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sa leke keni harxhuar kete muaj?

Shko poshtė 
+31
doni
H_boy354
vdekja_eshte_mundesia
*...BE YOURSELF...*
che guevara
Big_Boss
don corleone
hot_spicy
Slash
Glamours' Master
123bla returns
Lacuna_Coil
Child In Time
ToNI NbD
rapper_girl
Darkangel
Rej
Blue Paradise
dead angel
Mrs.perfect
play_boy
Soldier Of Fortune
odise
Venus
mel-L
eminem
Endi
Mars
fefe_
RioT
Tarjaholic
35 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 4:47 pm

tamam..kush i ka numeruar..por jo shum...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 5:01 pm

snumurohen leket asnjehere kur i prish me shoqnine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 4:13 pm

jam plus me leket kte muaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 4:18 pm

dhe une si fefe
po do i harxhoj pa mbaru muaji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 7:04 pm

hm jo shum ne fakt....tip hamburger fara karta celi...mir jam mir Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 11:55 pm

fefe_ shkruajti:
jam plus me leket kte muaj

mora ne sysh veten me kte fjali me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 1:25 pm

100milek deri tani :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:01 pm

hot spicy shkruajti:
hm jo shum ne fakt....tip hamburger fara karta celi...mir jam mir Wink


vafer Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che guevara
Adoleshent
Adoleshent
che guevara


Male
Numri i postimeve : 31
Mosha : 37
Vendndodhja : Tukmenistan
Piket : 19
Data e regjistrimit : 16/04/2009

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:02 pm

mbi100 mije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:40 pm

che guevara shkruajti:
mbi100 mije

thuaj mbi 20 mije (flas me te reja)
llogarit pak nje dit tzakonshme nga 500 lek, pa harru ditet kur jam per qef qe pij, ose kur kam per tble libra, ose kur kam per tdal jasht tirane..
habitem me veten si ja dal pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:41 pm

Child In Time shkruajti:
che guevara shkruajti:
mbi100 mije

thuaj mbi 20 mije (flas me te reja)
llogarit pak nje dit tzakonshme nga 500 lek, pa harru ditet kur jam per qef qe pij, ose kur kam per tble libra, ose kur kam per tdal jasht tirane..
habitem me veten si ja dal pirat


mos ke dash te thuash mbi 200 ti arl??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:41 pm

Child In Time shkruajti:
che guevara shkruajti:
mbi100 mije

thuaj mbi 20 mije (flas me te reja)
llogarit pak nje dit tzakonshme nga 500 lek, pa harru ditet kur jam per qef qe pij, ose kur kam per tble libra, ose kur kam per tdal jasht tirane..
habitem me veten si ja dal pirat
ue vertet !!
edhe i perballon vetem me leket qe fiton vete??apo familja ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:42 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
che guevara shkruajti:
mbi100 mije

thuaj mbi 20 mije (flas me te reja)
llogarit pak nje dit tzakonshme nga 500 lek, pa harru ditet kur jam per qef qe pij, ose kur kam per tble libra, ose kur kam per tdal jasht tirane..
habitem me veten si ja dal pirat


mos ke dash te thuash mbi 200 ti arl??

lere lere se spaskem lexu komplet fjalin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:57 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Child In Time shkruajti:
che guevara shkruajti:
mbi100 mije

thuaj mbi 20 mije (flas me te reja)
llogarit pak nje dit tzakonshme nga 500 lek, pa harru ditet kur jam per qef qe pij, ose kur kam per tble libra, ose kur kam per tdal jasht tirane..
habitem me veten si ja dal pirat
ue vertet !!
edhe i perballon vetem me leket qe fiton vete??apo familja ???

t`miat dhe familjes bashk
qefet i bej me leket e mija kuptohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 24, 2009 4:24 pm

mos me pysniiiiiiiiiiii ,jashtezakonisht shummmmmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 24, 2009 5:00 pm

se maj mend mire po jo shume Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 9:06 pm

deri sot fiks 25000 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 10:50 pm

hmmmm se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 2:19 pm

maji kam harxhu me shum se muajit e tjer te 2009 !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 2:57 pm

qershori i 2 mbas majit !
lek patente , lek per motorr , lek vene qe sthuhen....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 2:58 pm

as me pak e as me shume se normalja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 2:59 pm

nuk e them se esht turp ,mkapi keq nga trut pjesa para dhe pas 18 vjetorit.
shkurt mhb kam harxhu shum shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 6:51 pm

1000 lek treja vetem sot plako, uee sa shum,kam dhe ditlindjen para..:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:01 pm

kush i ka numeru por me shume se muajt e tjere.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Vizitor
Vizitor
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 12, 2009 8:49 pm

jo dhe aq shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa leke keni harxhuar kete muaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» KE KENI TAKUAR KETE VIT NE PLAZH?
» si ja keni kaluar kete fundjave
» planet per kete krishtlindje dhe dhuratat qe keni marre?
» Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?
» keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: