Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcap17%Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcap29%Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcap31%Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcap23%Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcapMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_voting_barMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap 
hot_spicy
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcapMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_voting_barMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap 
Darkangel
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcapMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_voting_barMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap 
angel boy
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcapMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_voting_barMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcapMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_voting_barMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap 
Child In Time
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcapMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_voting_barMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcapMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_voting_barMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcapMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_voting_barMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap 
rapper_girl
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcapMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_voting_barMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap 
Mars
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_lcapMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_voting_barMendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?

Shko poshtė 
+6
hot_spicy
Blue Paradise
Soldier Of Fortune
Child In Time
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
10 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 5:26 pm

Shume njerez per mos te thene te gjithe kur kane qene te vegjel kane enderruar qe kur te rriten te behen dikushi ne jete? Si thoni ju tani qe jeni rritur a e keni realizuar sado pak endrren tuaj? Me folni per endrren tuaj cfare keni enderruar te beni ne jete dhe nese e keni arritur kete qellim.

Une per veten time kur kam qene e vogel, enderroja te kisha nje pune te mire kuptohet, nje shtepi ku te jetoja vetem, me pas fillova te enderroja per te gjetur gjysmen e pjese sime, dmth nje njeri qe ta dua dhe tme doje marezisht dhe te jetoje e lumtur me te.

Por me te thene te drejten nuk kam arritur asnje nga keto gjera. Deri tani kam vetem gjysmen tjeter :D Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 5:28 pm

as gjysmen tjeter se ke ti , ta them un
hahaha
sa her kemi then kshu ne... dhe tani gjith cunat te rock cafe i ke single hahaha
un i vogel kam pas qef te behem futbollist , iken shpresat qe ne klas te 7 !

keshtu qe nga femijeria skam rujatur asnje enderr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 5:35 pm

joooooo, sepse ne femijeri kam pas endrra shuuuuuum vk, kurse tani kam endrra te tjeraaa dhee kam besim te plot te vetja qe do i arrij !!! Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 9:59 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Shume njerez per mos te thene te gjithe kur kane qene te vegjel kane enderruar qe kur te rriten te behen dikushi ne jete? Si thoni ju tani qe jeni rritur a e keni realizuar sado pak endrren tuaj? Me folni per endrren tuaj cfare keni enderruar te beni ne jete dhe nese e keni arritur kete qellim.

Une per veten time kur kam qene e vogel, enderroja te kisha nje pune te mire kuptohet, nje shtepi ku te jetoja vetem, me pas fillova te enderroja per te gjetur gjysmen e pjese sime, dmth nje njeri qe ta dua dhe tme doje marezisht dhe te jetoje e lumtur me te.

Por me te thene te drejten nuk kam arritur asnje nga keto gjera. Deri tani kam vetem gjysmen tjeter :D Puthje

O motra ke ngatarru seksin tend!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 12:18 am

hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 1:37 pm

se besoj
sa vijn e endrrat ndryshojn,dikur enderroja gjera te tjera tani te tjera ndoshta me von ndrysojn prap si dihet Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 5:28 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Shume njerez per mos te thene te gjithe kur kane qene te vegjel kane enderruar qe kur te rriten te behen dikushi ne jete? Si thoni ju tani qe jeni rritur a e keni realizuar sado pak endrren tuaj? Me folni per endrren tuaj cfare keni enderruar te beni ne jete dhe nese e keni arritur kete qellim.

Une per veten time kur kam qene e vogel, enderroja te kisha nje pune te mire kuptohet, nje shtepi ku te jetoja vetem, me pas fillova te enderroja per te gjetur gjysmen e pjese sime, dmth nje njeri qe ta dua dhe tme doje marezisht dhe te jetoje e lumtur me te.

Por me te thene te drejten nuk kam arritur asnje nga keto gjera. Deri tani kam vetem gjysmen tjeter :D Puthje

O motra ke ngatarru seksin tend!

turp Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 5:35 pm

jo dhe aq..kam enderruau gjthm per nje shtepi kukullash ku do jetoja un dhe princi i kalter...shuuum beba dhe shum dashuri po sdi a do ja arrij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 5:37 pm

kam shum endrra ne sirtar po ce do qe me ka hum celsi Razz (mos me keqkuptojn se ajo nuk eshte me enderr eshte realiteti qe kam enderruar ) Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 5:43 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Shume njerez per mos te thene te gjithe kur kane qene te vegjel kane enderruar qe kur te rriten te behen dikushi ne jete? Si thoni ju tani qe jeni rritur a e keni realizuar sado pak endrren tuaj? Me folni per endrren tuaj cfare keni enderruar te beni ne jete dhe nese e keni arritur kete qellim.

Une per veten time kur kam qene e vogel, enderroja te kisha nje pune te mire kuptohet, nje shtepi ku te jetoja vetem, me pas fillova te enderroja per te gjetur gjysmen e pjese sime, dmth nje njeri qe ta dua dhe tme doje marezisht dhe te jetoje e lumtur me te.

Por me te thene te drejten nuk kam arritur asnje nga keto gjera. Deri tani kam vetem gjysmen tjeter :D Puthje

O motra ke ngatarru seksin tend!

turp Razz
HAHAHHAHAHHAHAHHA JE I MODH HAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 4:16 pm

Child In Time shkruajti:
joooooo, sepse ne femijeri kam pas endrra shuuuuuum vk, kurse tani kam endrra te tjeraaa dhee kam besim te plot te vetja qe do i arrij !!! Twisted Evil

hahahha sa e madhe je
ndersa une endrren qe kam pas qe e vogel e kam akoma shpresoj se me kalimin e kohes do e realizoj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 4:18 pm

ne fakt ne femijeri me pelqente te arrija gjera te tjera qe si dua me tani
por ato qe dua them qe po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 35
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 4:20 pm

SupergirL shkruajti:
Child In Time shkruajti:
joooooo, sepse ne femijeri kam pas endrra shuuuuuum vk, kurse tani kam endrra te tjeraaa dhee kam besim te plot te vetja qe do i arrij !!! Twisted Evil

hahahha sa e madhe je
ndersa une endrren qe kam pas qe e vogel e kam akoma shpresoj se me kalimin e kohes do e realizoj :D

mund ta besh publike per ne kureshtaret hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 4:24 pm

GoLdEn BoY shkruajti:
SupergirL shkruajti:
Child In Time shkruajti:
joooooo, sepse ne femijeri kam pas endrra shuuuuuum vk, kurse tani kam endrra te tjeraaa dhee kam besim te plot te vetja qe do i arrij !!! Twisted Evil

hahahha sa e madhe je
ndersa une endrren qe kam pas qe e vogel e kam akoma shpresoj se me kalimin e kohes do e realizoj :D

mund ta besh publike per ne kureshtaret hehe

po re pse jo
endrra ime eshte te behem topmodele
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 35
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 4:26 pm

SupergirL shkruajti:
GoLdEn BoY shkruajti:
SupergirL shkruajti:
Child In Time shkruajti:
joooooo, sepse ne femijeri kam pas endrra shuuuuuum vk, kurse tani kam endrra te tjeraaa dhee kam besim te plot te vetja qe do i arrij !!! Twisted Evil

hahahha sa e madhe je
ndersa une endrren qe kam pas qe e vogel e kam akoma shpresoj se me kalimin e kohes do e realizoj :D

mund ta besh publike per ne kureshtaret hehe

po re pse jo
endrra ime eshte te behem topmodele

sa e sjellshme qe je.....endrra shum e lezetshme....uroj shum qe te te realizohet...........Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 4:28 pm

GoLdEn BoY shkruajti:
SupergirL shkruajti:
GoLdEn BoY shkruajti:
SupergirL shkruajti:
Child In Time shkruajti:
joooooo, sepse ne femijeri kam pas endrra shuuuuuum vk, kurse tani kam endrra te tjeraaa dhee kam besim te plot te vetja qe do i arrij !!! Twisted Evil

hahahha sa e madhe je
ndersa une endrren qe kam pas qe e vogel e kam akoma shpresoj se me kalimin e kohes do e realizoj :D

mund ta besh publike per ne kureshtaret hehe

po re pse jo
endrra ime eshte te behem topmodele

sa e sjellshme qe je.....endrra shum e lezetshme....uroj shum qe te te realizohet...........Smile

shume flm :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:54 am

SupergirL shkruajti:
GoLdEn BoY shkruajti:
SupergirL shkruajti:
GoLdEn BoY shkruajti:
SupergirL shkruajti:
Child In Time shkruajti:
joooooo, sepse ne femijeri kam pas endrra shuuuuuum vk, kurse tani kam endrra te tjeraaa dhee kam besim te plot te vetja qe do i arrij !!! Twisted Evil

hahahha sa e madhe je
ndersa une endrren qe kam pas qe e vogel e kam akoma shpresoj se me kalimin e kohes do e realizoj :D

mund ta besh publike per ne kureshtaret hehe

po re pse jo
endrra ime eshte te behem topmodele

sa e sjellshme qe je.....endrra shum e lezetshme....uroj shum qe te te realizohet...........Smile

shume flm :D

ta uroj dhe un kte gje zmr ime Smile dhe kam besim qe 1 dite do ta realizosh endrren tende :D...tdu shum
1 nga endrrat e mia qe sarrita ta realizoj eshte se doja te futesha ne ndo1 kurs kercimi,kshu mund te shkoja kudo me grupin e kercimit per te dhene shfaqje, e adhuroj muziken dhe kercimin I love you Crying or Very sad edhe pse un kam mundsi ta bej kte gje edhe tani por kur se kam te shkruar 1 gje te tille se kam cti bej
kam dhe 1 enderr tjeter per te cilen vuaj shshsh Sad Sad
mendoj se as kjo sdo me realizohet dhe se kam gabim
ehh MY FUCKING BAD LUCK...FUCK IT Mad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content





Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?   Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa leke keni harxhuar kete muaj?
» ku mendoni se do i kaloni pushimet kete vit???
» KE KENI TAKUAR KETE VIT NE PLAZH?
» si ja keni kaluar kete fundjave
» a mendoni se ne shkolle dhe jashte saj duhet te kete me shume siguri per vajzat?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: