Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcap17%si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcap29%si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcap31%si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcap23%si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap 
hot_spicy
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap 
Darkangel
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap 
angel boy
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap 
Child In Time
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap 
Blue Paradise
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap 
rapper_girl
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap 
Mars
si ja keni kaluar kete fundjave I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si ja keni kaluar kete fundjave

Shko poshtė 
+24
NIKI
don corleone
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
123bla returns
ToNI NbD
Toni ETR
LaLuC-I
bituku85
Child In Time
Soldier Of Fortune
toni'world
Rej
Child Of Darkness
dead angel
play_boy
odise
Endi
rapper_girl
Mars
mel-L
fefe_
xhamajka
28 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
xhamajka
Adoleshent
Adoleshent
xhamajka


Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/09/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 3:06 pm

un per vete ja kalove mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 1:28 am

deri tani lodhje dhe harxhim parash
dhe gallat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L


Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 29
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 12:56 pm

u lodha se isha ne greqi.po gallat fare.leje njihere qe ska mbaru.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 9:09 pm

Pffff kot fare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 9:12 pm

nice
dje dola per te blere nje liber dhe perfundova ne kafe, cool fare
kurse sot shpi, edhe pse ne shpi prap u shty, su merzita Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 10:23 pm

mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 8:06 pm

hajt mo mir te themi se jemi me grip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 8:09 pm

rehat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 8:13 pm

shum mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 12:46 am

sh sh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:15 pm

mir po ka dhe shum me mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:36 pm

Si kjo lart dhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:42 pm

shum mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:43 pm

shum keq ngela tu u zim me cunat e huj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 3:29 pm

mire fare isha edhe tek live i Germs dhe Painkiller dhe u kenaqa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 1:53 am

mire fare sidomos te shtunen e jam knaaaaaq Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 1:12 pm

mire jo keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 7:30 pm

Kot fare!!Iku shum shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 7:35 pm

mir,jo se bera nej gje interesante po fjeta sa doja..dhe erdhi motra nga tr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 7:38 pm

nje dit tamam tjerat kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 9:14 pm

vl

_________________
si ja keni kaluar kete fundjave Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 9:19 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
vl


lum si ti

VK un

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 9:20 pm

:gaga:

_________________
si ja keni kaluar kete fundjave Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 9:21 pm

lol!

Crying or Very sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 10:23 pm

TULL FAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si ja keni kaluar kete fundjave Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si ja keni kaluar kete fundjave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: