Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcap17%si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcap29%si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcap31%si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcap23%si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_lcapsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_voting_barsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si ja keni kaluar kete fundjave

Shko poshtė 
+24
NIKI
don corleone
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
123bla returns
ToNI NbD
Toni ETR
LaLuC-I
bituku85
Child In Time
Soldier Of Fortune
toni'world
Rej
Child Of Darkness
dead angel
play_boy
odise
Endi
rapper_girl
Mars
mel-L
fefe_
xhamajka
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:38 pm

hec ma si fundjave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:39 pm

ja si don corleone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:40 pm

ja si hoti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 10:42 pm

kjo i bie dhe e anasjellta eshte e vertete une ja kam kaluar si kto te dy ha ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 11:15 pm

me te shtyme Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 11:16 pm

iii jane me te bukura te jetes sime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 6:41 pm

besoj se ksaj fundjave do ia kaloj shkelqyeshem :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 7:31 pm

per mu fundjava filloji qe dje lol
fundjava me e gjat qe kam kalu ndonjeher lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 7:38 pm

kot fare e nisa..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 6:42 pm

sot i her kot,u zgjova me girip. Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 7:23 pm

sh mire
dje me xhenin dola
pastaj sot nga ora 9 deri ne 1 ne kimi
neser te shohim,kurs qe ne mengjes pastaj se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 7:25 pm

oo filloi bukur dje ne lokal me rezin,sot po ne te njejtein lokal dhe nqs heqim pjesen e kurseve (pervec kursit te kitares qe u knaqa) mir fare fundjava

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 10:24 pm

ploottt kurse dhe lodhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 10:29 pm

jaaaaaaaam knaaaaaaaaq apo jo meeeeeeel ti duhet ta dish me mir :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 10:39 pm

per mrekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorsi ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 10:40 pm

shume e merzitshme kjo dite e shtune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 9:00 am

te premten dola me kusheriren, gocen e tezes se saj dhe me nja 2 goca te tjera, shoqe te kusherires po qe i kam dhe un shoqe Smile dhe ja kaluam sh sh mir :D

dje isha nplazh dhe jemi knaq shume apo s'hipem dhe ne vark, ah sa jemi knaq :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 12:32 pm

shum mir...xhiro me makin, kafe me shoqerin dhe me jorgot qe kan ardh t6ani..
vetem qe mu prish oplani qe kisha per npishin dje po qe do shkoj sot... cheers

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 1:16 pm

ka qen fundjava me kot qe kam kalu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 3:56 pm

shum shum mir,me eksperienca t`reja Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 6:19 pm

shum mir... kam pas gjithcka kam dash...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ja keni kaluar kete fundjave   si ja keni kaluar kete fundjave - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si ja keni kaluar kete fundjave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: