Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcap17%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcap29%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcap31%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcap23%Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_lcapSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_voting_barSa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sa leke keni harxhuar kete muaj?

Shko poshtė 
+31
doni
H_boy354
vdekja_eshte_mundesia
*...BE YOURSELF...*
che guevara
Big_Boss
don corleone
hot_spicy
Slash
Glamours' Master
123bla returns
Lacuna_Coil
Child In Time
ToNI NbD
rapper_girl
Darkangel
Rej
Blue Paradise
dead angel
Mrs.perfect
play_boy
Soldier Of Fortune
odise
Venus
mel-L
eminem
Endi
Mars
fefe_
RioT
Tarjaholic
35 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 1:16 pm

ket muaj qe kaloi jo shum se kam qen ne pun.. max mund te kem shpenzu nja 250 mij lek...
po tani ne gusht e di qe kan me mik gjith ato lek Sad Sad Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Sep 01, 2009 6:10 pm

si i mora 100 euro dje ashtu me iken sot vetem per kafe dhe rrobe.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
po nejse kam per te marr nja 200 mij lek nga gjyshi ket muaj Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Sep 01, 2009 8:13 pm

hmmm jo dhe aq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Sep 01, 2009 9:10 pm

nje 15 ditsh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Feb 04, 2011 2:42 am

per kte muaj, deri tani, 70 evro vetem per rroba, sezon uljesh, the horror fucksake, the horror ff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa leke keni harxhuar kete muaj?   Sa leke keni harxhuar kete muaj? - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa leke keni harxhuar kete muaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» KE KENI TAKUAR KETE VIT NE PLAZH?
» si ja keni kaluar kete fundjave
» planet per kete krishtlindje dhe dhuratat qe keni marre?
» Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?
» keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: