Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcap17%VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcap29%VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcap31%VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcap23%VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcapVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_voting_barVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcapVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_voting_barVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcapVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_voting_barVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcapVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_voting_barVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcapVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_voting_barVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcapVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_voting_barVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcapVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_voting_barVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcapVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_voting_barVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcapVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_voting_barVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_lcapVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_voting_barVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 VDES MICHAEL JACKSON :'(

Shko poshtė 
+13
doni
dj jero
Enny-Art
H_boy354
SupergirL
angel boy
Soldier Of Fortune
angel_wolf
Lacuna_Coil
hot_spicy
Big_Boss
rapper_girl
Child In Time
17 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 7:45 pm

he mo juxhen na e thuj se na plase

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 7:51 pm

po une po ju pys ju Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 7:55 pm

po ndoshta ngaqe ka pas nanji gjo tjeter te bardhe ne trup....prsh dhembet Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 7:56 pm

Vdekja e parakohshme e mbretit te muzikes pop, Michael Jackson ka shtuar ne menyre te menjehershme trafikun ne faqet e internetit Google dhe Twitter.

Nje zedhenes i Google ka bere me dije se fluksi i menjehershem qe kane
klikuar pothuajse ne te njejten kohe emrin e Jackson i ka bere te
mendojne per nje sulm pirat. Nderkohe, mesazhe pa fund vijne
nga bota e artit.

“Michael ishte me e mira e me te mires”, shkruajne Coldplay, ndersa Lenny Kravitz shton: “Ai ishte vete muzika dhe qe kur ishte 10 vjec per mua ishte nje mit si James Brown apo Aretha Franklin.

Ishte shume defryes dhe si nje femije, por kendonte si nje i rritur”.
Me nje titull domethenes ka dale edhe tabloidi “The Guardian” qe shkruan:
“Ishte Barack Obama i muzikes pop”.

Sipas ketij tabloidi, ne vitet ’50ishte Elvis, ne vitet ’60 Beatles, ndersa vitet ’70-’80 na dhuruan Michael Jackson.

Kjo ngjarje nuk u ka shpetuar nga vemendja as mediave ekonomike. Keshtu, “Wall Street Journal” shkruan se Michael ishte popstari me me shume dhunti i kohes se tij. “New York Post” ia ka kushtuar 9 faqet e para mbretit te pop-it, duke shkruar: “Ai u
rikthye ne Neverland”.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 7:56 pm

Avokati dhe perfaqesuesi i familjes se Michael Jackson, Brian Oxman ka shprehur dyshimet e tij se vdekja e Mbretit te Pop-it mund te kete ardhur nga substancat farmaceutike qe merrte.

“Michael merrte disa ilace farmaceutike per te kuruar dhimbjet qe kishte ne parakrah dhe ne shpine te mbetura si pasoje e nje rrezimi qe ka patur ne nje koncert. Kuren emerrte per t’u parapergatitur per 50 koncertet e Londres”- deklaroi Brian Oxman.Autopsia e trupit te Michael Jackson e cila pritet
te dale sot pasdite do te zbardhe edhe shkaqet e verteta qe i shkaktuan
atakun kardiak qe i solli vdekjen popstarit.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 7:57 pm

jo re jo ne kot qe flasim po nga e dini ju qe si ka bo me komshiun e shoqja hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 7:57 pm

tani qe lexova kte lart me erdhi prap merzitja.boohhh sa i mire ishte Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:01 pm

na plako,hapini syt,kush e kan inat..ti vini anash

Shuhet Michael Jackson

Nderron jete Michael Jackson, mbreti i pop-it, ne vigjilje te turit te tij boteror, qe duhet te shenonte rikthimin e suksesshem ne boten e spektaklit, pas vitesh te tera skandalesh gjyqesore, problemesh shendetesore dhe nje jete personale te pafat.(UPDATE)

Kengetari, kantautori, balerini, kompozitori, muzikanti, prodhuesi diskografik amerikan u shua dje ne Los Angeles per shkak te nje arresti kardiak, qe pritet te konfirmohet edhe nga autopsia.

Pas nje muaji Michael do te mbushte 51 vjec. Por nje nate me pare ai u ndje keq dhe kur mjeket mberriten ne shtepine e tij ne kodrat e Los Angeles, rreth ores 21:20 me oren shqiptare, ishte vone.

Vellai Ransy tregon se Michael u rrezua papritur. Cdo tentative me pas per ta shpetuar ka qene e kote.

"Kur ambulanca mberriti ne spital, zemra e Michael Jackson kishte pushuar se rrahuri", thote nje prej anetareve te ekipit te ndihmes se shpejte.

Neurologet thone se pas pese minutash arrest kardiak, demet qe shkaktohen ne tru jane te pakthyeshme.

"Nese do te kishte mbijetuar do te qendronte ne koma vegjetative", shpjegon Marco Pappagallo, drejtor i Pain Clinic del Mount Sinai Hospital ne New York.

Ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes, pasi u mesua lajmi per vdekjen e Jackson, televizionet nderprene transmetimet normale per te dhene dokumentare mbi jeten e tij, te seleksionuara ne nje kohe rekord.

Skandalet gjyqesore

Skandalet dhe akuzat e pedofilise, nuk rrezuan imazhin e mitit te Michael Jackson, i njohur per publikun qe prej moshes 5-vjecare.

Mijera amerikane e kane cilesuar ate si gjeni, ikone te muzikes pop dhe nje mit te vertete.

Disa mjeke jane te mendimit se vdekja e Michael Jackson ne nje njefare menyre ishte paralajmeruar.

Ne fillim te 2008, mbreti u fotografua ndersa levizte me karrige me rrota, me vone qarkulluan zera se Jackson vuante nga nje semundje gjenetike me emrin A1Ad per shkak te mungeses se proteines qe mbron mushkerite.

Mjeket thane se i vetmi shpetim per te do te ishte transplanti i mushkerive.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:08 pm

Permbajuni temes..(juxhen sa do i fshija postimet lol)

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:08 pm

na falniii
ishte rob i mir vallaj nocin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:10 pm

eeeehhhhhhhhh po ai iku... nuk ja vlen te merresh me me te.. shikoni kto qe jan gjalle tani...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 11:53 pm

Degjojeni duke fillu qe nga sekonda 56. Te gjithe ata qe e kane share si jevg qe ndryshoi ngjyren, si pedofil etj sot po thone sa gjynaf, vdiq ylli i popit.
R.I.P Michael Jackson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 11:57 pm

https://www.youtube.com/watch?v=jt178xnE45o

momentet e tij te fundit gjate provave...shikojeni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 7:39 am

dj jero shkruajti:
https://www.youtube.com/watch?v=jt178xnE45o

momentet e tij te fundit gjate provave...shikojeni.

a tvdes un o zot sa i miiiiiir,,, si shpiiiiiiiirttt,,,tvdes un per kercimin qe bente ky, per levizjet dhe zerin e tiiiiiijjjjj...edhe pse semure ai prap kercente me gjithe shpirt Sad ......R.I.P MICHAEL JACKSON Sad I love you
Luv u MJ I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 12:29 pm

Finally dead
that motherf*****
a gay less
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorVDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 12:48 pm

rapper_girl shkruajti:
SupergirL shkruajti:
the man that loves shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
ee sa e vrasin menjen keto mor ejjj mir mi ti bohet atij pleres pederastit se ngeli duke fry bozet duke heq vetllat si femer pfff
nje pedofil me pak

avash avash ju ,,ca ju duhet juve me jeten e tij personal
ik ere sdini ti vlersoni njerzit pfff
njs ka plot njerez inteligjent qe e vlersojne


aa te vdes un per ty sa bukur ke fol Smile
tdsh I love you te puth
po shum inteligjente
pastaj ky eshte mendimi imti cpun ke e do ndryshosh mendimin tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:05 pm

ti rojne ata qe ka perzemer ca ti bejme ne.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   VDES MICHAEL JACKSON :'( - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
VDES MICHAEL JACKSON :'(
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: