Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Michael Jackson Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Michael Jackson Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Michael Jackson Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Michael Jackson Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Michael Jackson Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Michael Jackson Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Michael Jackson Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Michael Jackson Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Michael Jackson I_vote_lcap17%Michael Jackson I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Michael Jackson I_vote_lcap29%Michael Jackson I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Michael Jackson I_vote_lcap31%Michael Jackson I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Michael Jackson I_vote_lcap23%Michael Jackson I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Michael Jackson I_vote_lcapMichael Jackson I_voting_barMichael Jackson I_vote_rcap 
hot_spicy
Michael Jackson I_vote_lcapMichael Jackson I_voting_barMichael Jackson I_vote_rcap 
Darkangel
Michael Jackson I_vote_lcapMichael Jackson I_voting_barMichael Jackson I_vote_rcap 
angel boy
Michael Jackson I_vote_lcapMichael Jackson I_voting_barMichael Jackson I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Michael Jackson I_vote_lcapMichael Jackson I_voting_barMichael Jackson I_vote_rcap 
Child In Time
Michael Jackson I_vote_lcapMichael Jackson I_voting_barMichael Jackson I_vote_rcap 
Blue Paradise
Michael Jackson I_vote_lcapMichael Jackson I_voting_barMichael Jackson I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Michael Jackson I_vote_lcapMichael Jackson I_voting_barMichael Jackson I_vote_rcap 
rapper_girl
Michael Jackson I_vote_lcapMichael Jackson I_voting_barMichael Jackson I_vote_rcap 
Mars
Michael Jackson I_vote_lcapMichael Jackson I_voting_barMichael Jackson I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Michael Jackson

Shko poshtė 
+4
dj jero
Lacuna_Coil
Child In Time
hot_spicy
8 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sat May 16, 2009 8:06 pm

KAM FILLUAR TA DEGJOJ SHUME KOHET E FUNDIT...E ADHUROJ DREQIN..ME KUJTON FEMIJERINE TIME ...ESHTE I PAPAM,..JU CMENDIM KENI?
KENGET E TIJ ME TE BUKRA SIPAS MEJE...
EARTH SONG
THEY DONT CARE ABOUT US
THRILLER ETJ ..... :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sat May 16, 2009 8:13 pm

take it easy se ai s`ben muzik rock Laughing

kte tipin e adhuroj,e kam adhuru qe ne kohet kur ka qen i zi dhe nxorri kengen Beat it....just beat it :D
vazhdoj ta vlersoj per muziken dhe zerin fantastik..pavarsisht se ca ka ber ne jeten dhe per sa gjera esht akuzuar

me vjen shum keq per te sepse po rrenohet perdit e me shum..

mpelqejn shuum kenget Smooth Criminal, Beat it, Earth song, You are not alone, They dont care about us..etj

esht fantastik

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sat May 16, 2009 8:14 pm

michael jackson Pictures, Images and Photos
MBI TE GJITHA VISHET YLL FARE..UH KA NJE LOOK TE PAPAM Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sat May 16, 2009 8:15 pm

pa harru kercimin :D:D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sat May 16, 2009 8:16 pm

Child In Time shkruajti:
pa harru kercimin :D:D
nqef nqef nqef nqef ME HIPNOTIZON SA HERE E SHOF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sat May 16, 2009 8:17 pm

kur isha e vogel mendoja se asnje nuk mund te kercente si ai,vetem ai dinte ti bente ato levizje unike asnjeee tjeter Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Michael Jackson Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sat May 16, 2009 8:17 pm

ky esht MBRET I POPIT, jo kto qe dalin tani..
esht Legjende!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sat May 16, 2009 8:23 pm

kam lexuar diku se kenga EARTH SONG eshte renditur ne 20 kenget me videoklipin me te kushtueshem ne te gjithe koherat...bravo michael..love u I love you I love you I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sat May 16, 2009 8:37 pm

si kenga dirty diana sme ka emocionuar keng tjeter me nje te degjuar.
qe ne fillim mpelqeu shummm.mu kujtu tani se e paskem ne playlist

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Michael Jackson Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 1:26 am

Michael Jackson vuan nga kanceri ne lekure, por ai eshte i vendosur te luftoje, pasi mjeket thone se eshte i sherueshem.


50-vjecari u diagnostikua me semundjen javet e fundit, kur ekspertet gjeten shenja te kancerit ne lekure ne pjesen e siperme te trupit dhe qeliza qe mund te shnderrohen ne kanceroze ne fytyre. Mbreti i pop-it nuk do te heqe dore nga koncertet e planikuara ne 02 Arena ne Londer ne muajin korrik dhe po pret me padurim 50 shfaqjet, qe sipas organizatoreve parashikohen te jene me spektakolaret.

Muajt e kaluar Jackson u fotografua disa here ndersa bente vizita te rregullta tek nje dermatolog ne Beverly Hills, me fytyren te mbuluar me maske, si dhe ne spitalin Cedars-Sinai ne Los Anxhelos, ku u vizitua per disa semundje.

Miqte me te afert te kengetarit sigurojne se gjendja e tij shendetesore eshte e mire dhe koncertet do te mbahen normalisht.

poor him Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 11:45 am

mua ndonjeher me duket fytyra e tij si akullore me vanilje..lol

une kam degjuar se kirurget plastik qe kan kotribuar ne operacionin e tij,kan then se esht nje nga operacionet me te demshem dhe me efektet me te keqija qe kan ber ndonjeher.
une se dija faktin se kanceri qe ate po e mundon esht i sherueshem. ishalla, esht kaq e papranueshme mos sherohet M. Jackson... Crying or Very sad
dhe gjith kjo prej racizmit ndodhi, ndryshimi i ngjyres se lekures, pepjekjet per te qen ''baraz'' me pjesen derrmuese dhe te priviligjuar te shoqeris... Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Michael Jackson Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 12:14 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
mua ndonjeher me duket fytyra e tij si akullore me vanilje..lol

Michael Jackson 50849

aman se mke shkri,un sa her e shof them,si rri me kemmb i shkreti do therrmohet nga momenti ne moment Laughing

Lacuna_Coil shkruajti:
dhe gjith kjo prej racizmit ndodhi, ndryshimi i ngjyres se lekures, pepjekjet per te qen ''baraz'' me pjesen derrmuese dhe te priviligjuar te shoqeris... Mad


ja pse duhet te zhduken robt me ngjyre qe mos ket me kshu problemesh ne shoqerine tone Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 3:31 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
mua ndonjeher me duket fytyra e tij si akullore me vanilje..lol

Michael Jackson 50849

aman se mke shkri,un sa her e shof them,si rri me kemmb i shkreti do therrmohet nga momenti ne moment Laughing

Lacuna_Coil shkruajti:
dhe gjith kjo prej racizmit ndodhi, ndryshimi i ngjyres se lekures, pepjekjet per te qen ''baraz'' me pjesen derrmuese dhe te priviligjuar te shoqeris... Mad


ja pse duhet te zhduken robt me ngjyre qe mos ket me kshu problemesh ne shoqerine tone Twisted Evil

iiiiiiiiiiii moj arli....po pse te zhduken qenjet njerzore dhe mos zhduket fenomeni i racizmit??? esht me e lehte ,no? Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Michael Jackson Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 4:29 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
mua ndonjeher me duket fytyra e tij si akullore me vanilje..lol

Michael Jackson 50849

aman se mke shkri,un sa her e shof them,si rri me kemmb i shkreti do therrmohet nga momenti ne moment Laughing

Lacuna_Coil shkruajti:
dhe gjith kjo prej racizmit ndodhi, ndryshimi i ngjyres se lekures, pepjekjet per te qen ''baraz'' me pjesen derrmuese dhe te priviligjuar te shoqeris... Mad


ja pse duhet te zhduken robt me ngjyre qe mos ket me kshu problemesh ne shoqerine tone Twisted Evil

iiiiiiiiiiii moj arli....po pse te zhduken qenjet njerzore dhe mos zhduket fenomeni i racizmit??? esht me e lehte ,no? Wink


nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 4:29 pm

tani mban hunde fallco sepse e verteta i ka rene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 4:32 pm

dj jero shkruajti:
tani mban hunde fallco sepse e verteta i ka rene


dhe po i bie dhe lekura pak nga pak No No

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Michael Jackson Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 8:46 pm

sa gjynaf...dua te beje nje kenge te re si ato qe ka. bere gjthm..e adhuroj :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 9:36 pm

dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
mua ndonjeher me duket fytyra e tij si akullore me vanilje..lol

Michael Jackson 50849

aman se mke shkri,un sa her e shof them,si rri me kemmb i shkreti do therrmohet nga momenti ne moment Laughing

Lacuna_Coil shkruajti:
dhe gjith kjo prej racizmit ndodhi, ndryshimi i ngjyres se lekures, pepjekjet per te qen ''baraz'' me pjesen derrmuese dhe te priviligjuar te shoqeris... Mad


ja pse duhet te zhduken robt me ngjyre qe mos ket me kshu problemesh ne shoqerine tone Twisted Evil

iiiiiiiiiiii moj arli....po pse te zhduken qenjet njerzore dhe mos zhduket fenomeni i racizmit??? esht me e lehte ,no? Wink


nqef

e keni gabim? kur esht kaq e leht pse nuk esht zhduk akoma rracizmi qe nga fillimet e njerzimit?? eeee opsioni im esh me i mire pirat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 9:38 pm

po as njerezit sjan zhdukur m arl.
se ti thua o racizmi o njerzit,i bi qe per momentn as njer as tjetri sjan zhduk.
ka premisa te hiqet qafe racizmi Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Michael Jackson Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 9:44 pm

shiko juxhen,asigje nuk zhduket vetvetiu,buhet i dore e fuqishme.. Twisted Evil
po njs se dolem nga tema Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 9:46 pm

e pun e madhe se dolem,se shikon ti po vlojn verejtjet ktu Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Michael Jackson Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 9:58 pm

se dija qe kishte rracista ktu.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 10:03 pm

un dora vet Neutral

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 10:05 pm

Child In Time shkruajti:
un dora vet Neutral

ne fakt te tere jemi nga pak racist...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1Sun May 17, 2009 11:29 pm

ka shume kohe i zhdukur nga skena...askush nuk i kushton me rendesi....
sa keq qe te gjithe njerezit e fmashem kane nje pike kulmi dhe me pas renia Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Michael Jackson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: