Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcap17%Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcap29%Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcap31%Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcap23%Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcapMichael Jackson - Faqe 2 I_voting_barMichael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcapMichael Jackson - Faqe 2 I_voting_barMichael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcapMichael Jackson - Faqe 2 I_voting_barMichael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcapMichael Jackson - Faqe 2 I_voting_barMichael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcapMichael Jackson - Faqe 2 I_voting_barMichael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcapMichael Jackson - Faqe 2 I_voting_barMichael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcapMichael Jackson - Faqe 2 I_voting_barMichael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcapMichael Jackson - Faqe 2 I_voting_barMichael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcapMichael Jackson - Faqe 2 I_voting_barMichael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Michael Jackson - Faqe 2 I_vote_lcapMichael Jackson - Faqe 2 I_voting_barMichael Jackson - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Michael Jackson

Shko poshtė 
+4
dj jero
Lacuna_Coil
Child In Time
hot_spicy
8 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Michael Jackson - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 18, 2009 6:53 pm

Child In Time shkruajti:
un dora vet Neutral

tani e para te gjithe jemi njerez.ngjyra e lekures eshte thjesht nje cipe..ka shume njerez qe jane me ngjyre dhe jane shume te mire,kane bere gjera te medhaja per njerezimin..ajo eshte thjesht lekure..libri nuk shikohet nga kopertina...te keqijat ne bote i kane sjelle te bardhet apo jo????????tani nuk mund te quhesh raccist nqs urren nje njeri per karakterin e tij etj sepse sic ka te zinj ashtu ka edhe te bardhe a me kupto????po kur urren nje te bardhe cfare quhesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Michael Jackson - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 18, 2009 7:42 pm

dj jero shkruajti:
Child In Time shkruajti:
un dora vet Neutral

tani e para te gjithe jemi njerez.ngjyra e lekures eshte thjesht nje cipe..ka shume njerez qe jane me ngjyre dhe jane shume te mire,kane bere gjera te medhaja per njerezimin..ajo eshte thjesht lekure..libri nuk shikohet nga kopertina...te keqijat ne bote i kane sjelle te bardhet apo jo????????tani nuk mund te quhesh raccist nqs urren nje njeri per karakterin e tij etj sepse sic ka te zinj ashtu ka edhe te bardhe a me kupto????po kur urren nje te bardhe cfare quhesh?

aa dhe njerezt me ngjyre urrejn te bardhet.
nje shoqe qe sapo esht kthyer nga usa me tha: vetem nje dit shko ne shkollat e mesme te L.A dhe do kuptosh se c'esht racizm. une dhe te bardhet e tjer tha,ndjeheshim shum posht ne krahasim me te znjt,paragjykoheshim,rriheshim etj etj sepse nuk na duronin dot.
nejse kjo vjen per shkak te asajt qe ka ndodhur hstorksht me njerezit me ngjyre, esht futur ne deje instikti ''vetmbrojtes''.
shkurt mhb racsmi duhet te zhduket si fenomen.
na mori n'qaf dhe poor michael No

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Michael Jackson - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Michael Jackson - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 18, 2009 8:47 pm

u be kjo tema si tema racizmi.... Laughing Laughing Laughing
nejse i miss michael i really miss him.....kohet e fundit i degjoj shume kenget e tij dhe e adhuroj
eshte shum fantastik dhe mbi te gjitha unik cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Michael Jackson - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 18, 2009 8:48 pm

kot nuk quhet mreti i popit ai me pelqen dhe mua shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Michael Jackson - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 18, 2009 10:49 pm

hot spicy shkruajti:
u be kjo tema si tema racizmi.... Laughing Laughing Laughing
nejse i miss michael i really miss him.....kohet e fundit i degjoj shume kenget e tij dhe e adhuroj
eshte shum fantastik dhe mbi te gjitha unik cheers

pse me perpara te vinte te takonte ty??? Laughing
ne tv. akoma transmetohen kenget e tij, me shum po degjon tani qe ke youtube besoj se me par...pse te miss ty ai????
apo ka ndodh naj gje dhe se di un????? Surprised Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Michael Jackson - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Michael Jackson - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 11:05 am

Slash shkruajti:
Child In Time shkruajti:
un dora vet Neutral

ne fakt te tere jemi nga pak racist...

vec ndaj serbeve se dallim midis njerezve te bardhe dhe atyre me ngjyre aspak, perkundrazi I LUV NIGGAS I love you :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Michael Jackson - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 2:25 am

i pa arritshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Michael Jackson - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Michael Jackson - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Michael Jackson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: