Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcap17%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcap29%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcap31%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcap23%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap 
hot_spicy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap 
Darkangel
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap 
angel boy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap 
Child In Time
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap 
Blue Paradise
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap 
rapper_girl
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap 
Mars
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 barsaletaaaaaaa!!!!!!!!

Shko poshtė 
+40
NIKI
tosi
che tartuf junior
dj jero
anisa
e.Xtract
breang dance
Big_Boss
Slash
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
Lacuna_Coil
123bla returns
Rej
Realkatil
Child In Time
odise
metallica_death
ceku
sotiraq furxhiu
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
The_Sentinel
COLORED_SPIRIT
bad boy
alex_anto
Darkangel
LiKe A sTaR
Tarjaholic
SupergirL
saturno
the doctor 2000
Endi
free spirit
Mars
RioT
fefe_
smart devil
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:57 pm

po te ishe gruaja ime po Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:58 pm

mos mos mos
nuk martohem Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:59 pm

shejtane deri ate her do ken dal dhe qen fallco mi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 10:01 pm

Ishte njeri, ngel pa pare edhe niset me gjet pune ne Greqi. Arrin ne
Kapshtice, kalon kufirin shqiptar, sa do te futej ne doganen greke i
gerthet nje polic grek
"Ku shkon ti ore?"
Ne Greqi" Ia ktheu shqiptari
"Ku e con gjithe ate kallash ti ore?"
"cfare kallashi?" ia kthen shqiptari
"ate qe ke ne dore"
"S'eshte kallash"
"me mua do tallesh ti? cfare kujton ti more se se di une si duket kallashi?
"s'eshte kallash
"po cfare esthe atehere?" ia kthen greku me ironi
"O makine llogaritese!
"Me
mua tallesh ti, malaka. kjo eshte makine llogaritese" i thote greku dhe
i nxjerr nje makine llogaritese nga xhepi e ia tregon shqiptarit.
E
shef ky robi me kallash edhe i thote: "Mire e ke ti, por ajo e jotja
eshte per te bo hesapet, kjo e imja eshte per te lare hesapet!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 10:01 pm

ishte nje shqiptar dhe nje gjerman.ne ne gjermani i thote
gjermani shqiptarit kemi industri te madhe , ja si p.sh ne futim thote
derin ne fabrike dhe nxjwrim sallam.po juve? ne i thote shqiptari ne
futim sallamin dhe nxjerim derri.pra jemi me te
perparuar......................... :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 10:02 pm

hahahahha hahahaha shum e forte kjo :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 1:50 pm

Njeher dy shoke po ecnin ne trotuar. Njeri sheh nje vajze dhe i thote tjetrit:
- Do i hedh fjale kesaj , shihe si eshte si shpirt.
Dhe sa kalon afer saj i thote:
- Shihe si eshte si pele .
Ajo vazhdoi te ecuren dhe pak dhe ja ktheu :
- Pele jam e kale dua , po jo nje gomar si puna jote.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 1:51 pm

Nje zoteri shkon per te ngrene ne lokal dhe parkon makine ne dopio rresht dhe len nje leter te shkruar jam tek lokani nqs ndonjeri kishte nevoj dhe le llampen e ndezuar nga ana e lokalit kur del pas nje ore nuk sheh me makinen aty por vetem nje leter ku shkruhej te beft mire jemi ne komisariat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 2:02 pm

ne spitalin e te marreve gjashte muaj pas vizites se fundit shkon doktori dhe i mbledh prap te semuret per te pare nese kane ndonje permiresim pyetja ishte kush me thote mua ku ndodhet zemra e njeriut nje pergjigjet tek themra nje tjeter tek kofsha nje tjeter ne shpine nje ne bark kurse njeri e gjen dhe i thote:
- ne krah te majte te gjoksit.
atehere doktori e pyet
- me thuaj si e gjete?
dhe i semuri pergjigjet
- ka te beje veshka doktor- duke drejtuar gishtin nga koka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 2:39 pm

Dy te cmendur duke pare ne qiell henen filluan te zihen. Njeri thoshte ishte hena, tjetri thoshte ishte dielli. Pyeten nje kalimtar dhe ai u tha:
-Te them te drejten une nuk banoj ne kete lagje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 2:43 pm

Doktori: Kam nje lajm te keq dhe nje lajm shume te keq.
Pacienti: Epo mire, me jep ma pare lajmin e keq.
Doktori: Laboratori na ka njoftuar se rezultatet e analizave thone se ke edhe 24 ore jete..
Pacienti: 24 ore?! Kjo eshte e tmerrshme!! Cfare mund te kete me keq se kaq? Cili eshte lajmi shume i keq?
Doktori: Rezultatet kane dale qysh dje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 2:43 pm

"Drejtori i shkolles eshte idiot !" I thote nje djale nje vajze qe kishte aty afer.
"E di ti kush jam une?" e pyet vajza.
"Jo."
"Une jam vajza e drejtorit."
"Po ti e di kush jam une?" pyet djali.
"Jo" pergjigjet ajo.
"Shyqyr Zotit !"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 2:47 pm

-U ngrit i zoti i shtepise te shkonte ne banjo.
-Te nesermen i thote te shoqes " grua ne shtepi na
ka hyre djalli".
-Po pse? I thote gruaja!
-Po ja sa here hapja deren e banjes ndizej drita, kur e mbyllja fikeje, por ne perfundim e bera.
-Moooossssss bertet gruaja .E ke bere ne frigorifer ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 2:50 pm

tosi shkruajti:
"Drejtori i shkolles eshte idiot !" I thote nje djale nje vajze qe kishte aty afer.
"E di ti kush jam une?" e pyet vajza.
"Jo."
"Une jam vajza e drejtorit."
"Po ti e di kush jam une?" pyet djali.
"Jo" pergjigjet ajo.
"Shyqyr Zotit !"
:gaga: :gaga:
sa e fort kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 2:53 pm

tosi shkruajti:
Dy te cmendur duke pare ne qiell henen filluan te zihen. Njeri thoshte ishte hena, tjetri thoshte ishte dielli. Pyeten nje kalimtar dhe ai u tha:
-Te them te drejten une nuk banoj ne kete lagje

hahaahahahhahaha shum e fort.
dhe ajo me drejtorin. hahahahaaa

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: barcaleta   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 8:59 pm

Nje polic i SHPK-s po ndal njenin e po ngermohet:
O qorr a nuk pi sheh driten e kuqe n’semafor a?
Po mor burr po ty nuk t’pash.
:D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Vizitor
Vizitorbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 8:59 pm

Se kapa :S Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 9:05 pm

Burri komandon

Nje grua po skuqte veze per te pergatit mengjesin.
Ne ato momente hyn burri ne kuzhine gjithe nerva.
"KI kujdes.KUJDES, Duhet te hedhesh me shume gjalpe, o zoti madh!
Ke hedh shume veze njeheresh, JANE SHUME!, Jepi ! Jepi Tani, ktheji
Po digjen! Bej kujdes ! Te thashe kujdes moj. Nuk me degjon asnjehere kur gatuan. KURRE
Duhet ti kthesh ! Shpejt! Je e pakujdeshme!??! Te ka ik mendja gje ! Ktheji shpejt.
Mos harro ti hedhesh krip. E di qe e harron gjithmone ti hedhesh kripe.Perdor kripe! Perdor Kripe. Kripee!"
Gruaja kthehet edhe i thote burrit: "Mund ta di se ēte ka gjet? Mendon se nuk di te skuq dy veze?!"
Burri i thote qetesisht :"Doja vetem te kuptoja si ndjehem kur komandoj"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 9:06 pm

Prej disjavesh nje djalosh shume i druajtur cdo mbremje shkonte per vizite tek nje vajze terheqese.
Rregullisht rrinte ne te njejtin vend: ulur ne divan dhe te kapur dore per dore, shikonin TV deri ne fund te programeve. Pas kesaj djali ngrihej e ikte.
Nje mbremje me ne fund ai e mori guximin dhe i tha:
- Sara, prej kohesh kam dashur te te kerkoj dicka...
- Po thuaje -- mermeriti vajze cmendur nga gezimi.
- Kur do te vendosesh qe trregullosh antenen qe te kape dhe kanailn 5 dhe ITAL! te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 9:07 pm

S.A.M shkruajti:
Se kapa :S Sad

dmth qe shqiptaret nuk shikojn semaforin por se mos ka naj polic qe ti gjobisi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 9:37 pm

Nje bjonde do te udhetonte me avion nga Los Angeles ne New York dhe kishte bilete te klasit ekonomik. kur hipen ne avion o pelqen shume pjesa e klasit te biznesit dhe ulet aty.

Stjuardesat i luten qe te shkoje ne vendin e saj por bjondja nuk luan nga vendi. Ato mundohen t'i shpjegojne qe duhet te cohet dhe te liroje vendin sepse dikush tjeter ka prere bileten dhe duhet te ulet ne ate vend, por bjondja nuk do t'ja dije.

Pas nje ore te mundimshme dhe pasi i kishin provuar te gjitha rruget per te levizur bjonden nga vendi (pa ia arritur qellimit), stjuardesat dorezohen, shkojne te komandanti dhe i tregojne se cfare kishte ndodhur. Komandanti del nga kabina e pilotimit dhe shkon tek bjondja. Perkulet dhe i thote dicka ne vesh. Bjondja pa bere llafe cohet dhe shkon ne vendin e vet.

Stjuardesat mbeten pa fjale. Kur komandanti vjen afer ato e pyesin se cfare i tha bjondes per ta bindur qe te cohej.

E thjeshte fare - thote komandanti - I thashe qe kjo pjese e avionit nuk shkon ne New York
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 9:39 pm

Dy polica ne sherbim pane dy gomere.
Njeri i thote te dytit.
Mbaj shenim per ato qe pame.
Ok
"Sot naten pame dy gomere"
Jo-i thote i dyti mos e shkruaj keshtu se do kujtojne se ishim ne
Ok po si ta shkruaj? e pyt i pari.
Shkruaje qe "sot ne rruge pervec neve shikuam edhe dy gomare te tjere"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 9:43 pm

Ishte nje here nje katunar dhe i shkon mendja te martohet.dua te martohem bab-i thote te atit. I gjen i ati nje femer te virgjer se keta ishin veriore dhe ashtu i donin femrat patjeter. ben dasmen, gezim i madh, valle e kenge. vjen ora per te shkuar ne dhome te gjumit dhe i thote i ati" degjo bir, nese nusja eshte e virgjer, atehere dil ne dritare dhe shtier dy here, nese nuk eshte e virgjer vraje me nje plumb. priten dasmoret per rezultatin dhe vetem kur degjojne dy te shtena nga dritarja. ouuuu te gjithe me gezim,doli cuni dhe thote po bab ishte e virgjer. naten e dyte te marteses vjen ora e gjumit dhe shkon ne krevat me nusen,pas gjys ore degjohet nje e shtene dhe vetem kur del djali i nevrikosur nga dhoma.
-e vrava bab?
-pse more te lumt baba?
-sepse sonte nuk ishte e virgjer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 9:44 pm

Vjen nje burre pas 6 vitesh burg ne shtepi dhe dalin gruaja e femijet para shtepise ta presin. Ai gezohet dhe eshte i lumtur qe eshte me ne fund ne shtepi te vet.
Edhe fillon pastaj te takoje femijet me rradhe. Fillon me me te madhin, e puth dhe e perqafon, vazhdon me te dytin, te tretin deri sa vjen tek i fundit, nje djale 2-3 vjec.
"Kush esht ky mi gru?- i thote te shoqes i habitur- "Une kam 6 vjet ne burg, kur e paskam bere kete moj!!!
"He mo dhe ti- i pergjigjet gruaja- "c“fare po ben ky i shkreti, buke e kos po ha!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 10:03 pm

hahahahahahha te treja te papame tosi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 19 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsaletaaaaaaa!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 19 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: