Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcap17%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcap29%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcap31%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcap23%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap 
hot_spicy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap 
Darkangel
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap 
angel boy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap 
Child In Time
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap 
Blue Paradise
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap 
rapper_girl
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap 
Mars
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 barsaletaaaaaaa!!!!!!!!

Shko poshtė 
+40
NIKI
tosi
che tartuf junior
dj jero
anisa
e.Xtract
breang dance
Big_Boss
Slash
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
Lacuna_Coil
123bla returns
Rej
Realkatil
Child In Time
odise
metallica_death
ceku
sotiraq furxhiu
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
The_Sentinel
COLORED_SPIRIT
bad boy
alex_anto
Darkangel
LiKe A sTaR
Tarjaholic
SupergirL
saturno
the doctor 2000
Endi
free spirit
Mars
RioT
fefe_
smart devil
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
AutoriMesazh
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Sat Jun 20, 2009 10:00 pm

na ishte nje her shiptari gjermani dhe italiani. kto shkoj dhe pyesin Zotin:
gjer: O Zot kur do behet gjermania si SHBA?
Zoti: pas 10 vjetsh
gjer: Sad po un do kem vdek ateher, dhe qan
e njejta gje ndodh me italianin..
kur i vjen rradha shqiptarit zoti fillon e qan dhe ja kthen
nuk e di a do jem un ateher kur shqiperia te behet si SHBA.. :D

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Sat Jun 20, 2009 10:02 pm

nje femij i vogel pyet te jemen qe ishte 7zen
mami ca pret ti?
djal ja kthen kjo.. me pas djeli shkon ne nje bus station dhe sheh mje burr te shendosh dhe e pyet:
xhaxhi ca po pret?
autobusin , ia kthen ky
po doli biciklet ma jep mua....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Sat Jun 20, 2009 10:14 pm

hahahhahhahah
shume te bukura barsaletat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 2:59 pm

a se cme ka ardhur sot ne email nga nje shoqe hahahha


A e di cdo tė thotė, qė tė kthehesh nė mbremje nė shtėpi, e tė tė prese njė burre qe te tregon dashuri, butesi perkedhelje?
- Tregon se je futur nė shtėpi tė gabuar.

***********
Nje burre coi gruan urgjent per operim ne spital. Te nesermen
vjen ne spital dhe pyet doktorin nese e shoqja shpetoi ose jo:
- Shpetoi - i tha doktori.
- Moooos - i tha burri,- se e kisha vene 2 ne skedine, qe nuk shpeton

*********

Nje Oficer marine kthehet ne shtepi pas dy vjet mungese dhe e gjen gruan me nje femije te porsalindur ne gji. I nxehur jashte mase filloi te kerkoje llogari:
- Mos ishte gje Hasani , shoku im me i ngushte?
- Jo.
-Mos ishte Hyseni ai shoku im i shkolles?
-Jo.
-Po kush nga shoket e mi e beri kete gje?
-Pse vetem ti paske shok mo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 3:01 pm

:gaga: :gaga:
sa te mdhaja kto barcaletat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 9:40 pm

Sa kushton qethja e flokeve? 10 euro.
E sa kushton rroja? 5 euro, Ma rruj koken, pra!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 9:42 pm

Ishin 2 zjarrfiksa ne shqiperi e ishin ne krye te detyres.
Merr nje grua ne telefon i thot se po digjet nje pallat 3 katesh.
Shkojn keta zjarrfikesit. Hapin shkallet gjysma gjysma edhe njeri hipen lart.
Merr kalamaj qe lart qe kishin ngel edhe i hidhte nga kati i tret, edhe tjetri i priste posht. Priti nja 2 a 3 kalamaj edhe i erdhi rradha nje jevgu. E hedh ky dhe ai posht nuk e kap.
nejse, kalojn 2 a 3 kalamaj tjer, edhe i vjen rradha nje jevgu tjeter.
E hedh prap ky, ai posht prap se kap.
Ai lart I thot ca ben ore? Pse si kape keta?
Po pse lodhesh kot me keta te djegurit ti mo? i thot zjarrfiksi tjeter
:gaga: :gaga: :gaga:

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 9:43 pm

per ata qe kan qejf leximin:

Mesuesi pyet nxenesit.
une lexoj
ti lexon
ai ajo lexon
cfare kohe eshte?
komplet kohe e humbur zoti mesues
pergjigjen nxenesit

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 9:45 pm

Njė shkencėtar Shqiptar po studionte njė plesht. “Hidhu” i thote pleshtit, pleshti hidhet, “hidhu” pleshti hidhet. Mė pas i kėput krahėt. “Hidhu” i thotė pleshtit, pleshti hidhet. Raport1: Pleshti me krahė tė kėputur u hodh. Mė pas i pret kėmbėt. “Hidhu” i thotė, pleshti hiē, “hidhu” edhe njė herė, pleshti hiē. Shkencėtari shkruan: Raporti2: Pleshtit kur pret i kėmbėt, nuk dėgjon nga veshėt.

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 9:48 pm

Njė djalė punonte nė supermarket nė sektorin e fruta-perimeve.
Njė klient kėrkon tė blejė gjysmė lakre dhe djali i thotė se nuk mund tė shitet lakra gjysmė, por klienti ngul kėmbė. Djali detyrohet tė takojė manaxherin e supermarketit dhe i thotė:
-Njė idiot kėrkon tė blejė gjysmė lakre.
Sa mbaron djali fjalėt, kthehet dhe shikon se pas tij ndodhej klienti.
-Dhe ky zotėria kėtu, -shton djali, kėrkon qė tė blejė gjysmėn tjetėr tė lakrės.
Pasi u zgjidh problemi, manaxheri, tė cilit i pėlqeu shkathtėsia e djalit, e pyet kėtė tė fundit:
-Prej nga tė kemi?
-Nga Liverpuli. –pėrgjigjet djali.
-Pse ke ikur nga qyteti yt? –pyet manaxheri.
-Sepse aty, janė ose zuska ose futbollistė. –pėrgjigjet djali.
-Gruaja ime ėshtė nga Liverpuli. – thotė manaxheri
-Sa mirė, po me cilėn skuadėr luan?!... –ia kthen

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 9:49 pm

Ishte njehere nje polic, dhe duke ecur rruges shikon nje top m...
Ndaloji para atij dhe po thoshte me vete eshte m.. apo jo.
Pastaj vendosi qe ta provonte cfare ishte, zgjati gishtin e leu dhe e provoi, dhe tha: Ihhhh mut ishte, mire qe nuk e shkela!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 9:53 pm

Nje fshatar shkon ne qytet per her te pare dhe hyn ne kinema te shikoj nje film.
Shkon ne sportel dhe pret nje bilet. Pas pak kthehet dhe pret nje bilet tjeter. Pas 3-4minutash kthehet perseri dhe blen nje bilet tjeter. Biletashitsja e nervozuar i thot - Po ti mor xhaje kur doje tre bileta pse i bleve nji nga nji?
- Po un nje bilet doja moj shoqe - thot fshatari - po se c'eshte nje kopil aty te dera qe ma mer bileten e ma ndan me dysh.....!!!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 9:55 pm

Gjyshi filloi t'i tregonte nje histori, qe i kishte ndodhur ne lufte me gjermanet niperve. Dhe filloi:
- Ishim te rrethuar, dhe na kapen gjermanet, na zune rob. Duke ndenjur aty ne mes te bores pa ngrene fare vjen nje gjerman dhe na jep nje ultimatum, qe ose do na kapnin nga mbrapa(e kuptoni vete) ose do na vrisnin...
Vazhdoi duke treguar historine pa jua treguar niperve se si kishte vepruar ai vete. Niperit kurioze e pyesin:
- O gjyshi po ti si veprove?
Gjyshi:
- Edhe mua me vrane te keqen gjyshi.

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 9:56 pm

profesori -goni,c'eshte H2S04?
goni -a ke te e di ,ne maje te gjuhes e kam
profesori -peshtyje budalla se eshte acid sulfurik

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 9:57 pm

Goni, e di c'ndryshim ka mes policit dhe gomarit.
-pa he ty bukurosh te te degjojme cik c'ndryshim ka-tha nje polic qe ishte pas tyre
-asnje zotri.
-e pra,mos tju degjoj me me kesi barsoletash tha polici...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 10:03 pm

a me polica jan gallat fare

sapo kishin ardh radiot e policise ne shqiperi..
shefi po u shpjegonte policeveve si funksiononin gjerat.
njeri pyet=shef cfare do te thote ON
dhe shefi pergjigjet:O NEZ
nje tjeter pyet prap shefin:cfare do te thote OFF.dhe shefi pergjigjet:O FIK
polici:OFF ME DY FF
SHEFI;O FIK FARE

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 10:04 pm

Ishin 2 te rinje, s'kishin c'te benin dhe bene nje marreveshje te e ngacmonin nje polic. Keshtu njeri nga ta shkoi tek polici dhe i tha:
-Xhaxhi polic, ma hengsh m**** deri ne ora 12:30. Polici posa e degjoi filloi te vrapoj pas tij, kur shoku tjeter e sheh policin duke vrapuar dhe e pyet:
-Ku po shkon qe je kaq per shpejt?
Polici ia kthen:
-Me tha njei ma hengsh m**** deri ne ora 12:30.
Tjetri e shikon oren dhe i thote:
-Pse ngutesh aq, ke kohe edhe 1 ore...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 10:07 pm

Nje polic pyet policin e dyte.
Si ka mundesi qe bie dielli ne darke?
Per mendimin tim nuk bie por vecse se nuk duket se eshte erresire.

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 10:09 pm

Nje polic iku nje dite ne pune me te dyja faqet e djegura.e pyeti shoku
ku e ke djegur faqe?dhe ai i tha:
isha duke hekurosur dhe ra zilja e telefonit dhe une vura padashje ne vesh hekurin e hekurosjes.
po faqen tjeter?e pyeti shoku.dhe ai i tha:
pasi dogja faqen mora ne telefon ambulancen...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 10:15 pm

Heret qe ne mengjes nje polic vjen ne pune i zhveshur lakuriq. Policet e tjere e pyesin te habitur -\"Je cmendur? Si eshte puna?\".
Ai thote "As vete s\"e di. Mbreme isha ne nje klub nate, muzike, femra, te gjithe kercejne. Befas shuhet drita dhe nje ze i ulet ne altoparlant thote:-Tani te gjitha vajzat te zhvishen - Policet e tjere hapin syte- He po pastaj?
-Pastaj - vazhdon polici - Pas nje minute kur hapen dritat te gjitha vajzat ishin lakuriq. Vazhdon muzika, kercimi kur prape shuhen dritat dhe zeri i ulet: - Tani zhvishen te gjithe meshkujt- pastaj u hap drita dhe n\'daci besoni n\'daci mos besoni te gjithe ne meshkujt u zhveshem dhe vazhduam te kercenim. Pastaj pas nje fare kohe prape shuhen dritat dhe zeri i ulet thote: - Tani meshkujt te fillojne punen. -Po pastaj? - pyesin policet e tjere me padurim.- Pastaj ja, si e shikoni ardha te filloj pune

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
breang dance
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
breang dance

Male
Numri i postimeve : 125
Mosha : 26
Vendndodhja : up and up
Hobi : the streetbasket
Koha e lire : streetbasket,pub,net,chat,music,tv.
Piket : 463
Data e regjistrimit : 24/04/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 6:55 pm

fiksim fare kto :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 7:10 pm

hahahahaha ehca polici ai
lene ky fshatari pastaj hahahahahah
shum tbukra fabjol


Shqiperia i shpall lufte Kines.
Bene si bene Shqiptaret shkuan deri ne Kine.
Presidenti Kinez e merr lajmin pak me vonese.
Lajmeruesi: Zoteri, Shqiptaret u futen ne Pekin
Presidenti: Kush jane Shqiptaret?
Lajmeruesi: Nje popull ne Evrope
Presidenti: Sa vete jane keta?
Lajmeruesi: 3 milione Zoteri
Presidenti: Ne cili Hotel jane vendosur?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 7:15 pm

ej po a nuk ekziston nje teme si kjo scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 7:16 pm

po :D Bashkohen :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 12:16 pm

Mbylle gojen
Dentisti i thoshte pacientes:
- Zonjė hapeni gojėn ju lutem!
- Faleminderit, - ik then pacientja.
- Pėrse mė falėnderoni?
- Sepse shoqi im mė thotė gjithmonė "Mbylle gojėn!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 20 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsaletaaaaaaa!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 20 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: