Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcap17%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcap29%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcap31%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcap23%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap 
hot_spicy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap 
Darkangel
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap 
angel boy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child In Time
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap 
Blue Paradise
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap 
rapper_girl
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap 
Mars
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 barsaletaaaaaaa!!!!!!!!

Shko poshtė 
+40
NIKI
tosi
che tartuf junior
dj jero
anisa
e.Xtract
breang dance
Big_Boss
Slash
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
Lacuna_Coil
123bla returns
Rej
Realkatil
Child In Time
odise
metallica_death
ceku
sotiraq furxhiu
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
The_Sentinel
COLORED_SPIRIT
bad boy
alex_anto
Darkangel
LiKe A sTaR
Tarjaholic
SupergirL
saturno
the doctor 2000
Endi
free spirit
Mars
RioT
fefe_
smart devil
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
AutoriMesazh
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 8:36 pm

The_Sentinel shkruajti:
Me te bukra se kjo
COLORED_SPIRIT shkruajti:
na ishte iher..kaq..

nuk jane i pafajshem

ishte ishte.. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 8:41 pm

.Nje brune dhe nje bjonde duke udhetuar ne autostrade. Brunes ne timon i ndalet makina.
Pse ndalove ? - pyet bjondja
- Nuk ka me nafte.
- Sa te zgjuara ju brunet, te isha une ne timon do kisha vazhduar te ecja


Edituar pėr herė tė fundit nga The_Sentinel nė Tue Aug 26, 2008 12:39 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:26 pm

Ishin mbledhur te gjithe kafshet e pyllit se ju kish mbaruar ushqimi del ariu dhe thote:Vllezer e motra ushqim skemi do e bejme me llotari kujt ti bjere llotaria do shkoi tek pylli tjeter te mare ushqim.Edhe hidhet llotaria,[bingo] na i bie breshkes.Thote breshka:pa problem shkoj une,edhe niset breshka me vrap.Kaluan 1,2,3,4 vjet dhe breshka spo dukej fare,disa kafshe ngordhen disa mbanin diete nga e keqia,kur shikojne tek nje shkurre qe po leviste,eeeeeee gjithe pylli ne feste erdhiiiiiii breshkaaaaaaaaaa erdhi breshkaaaaa urraaaaaaaa kur nxjerr koken breshka e ju thot :
ore do rini urte ju apo te kthehem mbrapa mos vete fare......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:29 pm

The_Sentinel shkruajti:
Mars shkruajti:
The_Sentinel shkruajti:
nje burre del ne pazar dhe blen nje celular dhe shkon ne shtepi tek gruaja e
tij, dhe mendon ti bej asaj nje loje.. futet ne banjo dhe me celularin e tij i
bie numrit te shtepise dhe me nje ze te ndryshuar i thote gruas se tij..
Burri - alo.....he shpirt si ja kalove sot....
Gruaja - oh mire shume mire i pergjigjet ajo
Burri -po he mi do dalim sonte...
Gruaja - po shpirt po, por ik tani se kam ate budallain tek banja flasim me vone

hahaha,shume e bukur kjo!Edhe ajo tj po ate e dija!


po keto tjerat??? :D

Hahaha ishin nja dy shume te bukura qe si dija!E kete me breshken e dija po ne nje version pak me ndryshe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:33 pm

e di edhe ate versionin tjeter po thashe po vej kete se ndoshta eshte harru :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:38 pm

Nje avokat vdiq dhe shkoi ne parajse, por para se te kalonte deren i doli para Shen Pjetri dhe e pyeti: Cfare te mirash keni bere ju kur ishit gjalle qe doni te hyni ne parajse?
Avokati u mendua sa u mendua dhe i tha: Po ja para dy javesh une i dhashe 25 cent nje lypsi.
Shen Pjetri pyeti shen Gabrielin eshte e vertete kjo apo jo?
Shen Gabrieli pasi e verifikoi i tha po eshte e vertete.
Atehere shen Pjetri i thote avokatit:
Kjo nuk mjafton cfare ke bere tjeter te mire?.
Avokati po mendohej akoma dhe me ne fund i thote:
Po para dy vjetesh une i dhashe nje lypsi tjeter 25 cent.

Prape shen Pjetri pyet Gabrielin eshte e vertete apo jo. Shen Gabrieli e verifikoi dhe doli se ishte e vertete.Atehere shen Pjetri pyet me ze te ulet Gabrielin cfare do bejme me kete?. Dhe Shen Gabrieli i thote: Ktheja mbrapsh ato 50 cent dhe dergoje ne ferr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:39 pm

Nje ndertese po digjej dhe te pa shpresea po qendronin ne ēatine e saj tre vajza, nje brune, nje flokekuqe dhe nje bionde.
Zjarrfiksit po rinin poshte me nje batanie te hapur dhe ju thoshin vajzave te hidheshin se ata do ti prisnin se nuk kishin rruge tjeter per te shpetuar.
E para merr guximin brunja dhe hidhet, por zjarrfiksit nuk e llogariten mire se ku ta mbanin batanien dhe ajo u perplas ne tortuar.
Dy vajzat e tjera te tmeruara nuk dinin cfare te benin, por flaket po mbulonin dhe ēatine keshtu qe u hodh dhe flokekuqja por dhe ajo pesoi te njejtin fat si dhe brunia duke u zgerlaqur ne tortuar si nje domate e shtypur.
Mbeti vetem bjondja dhe nga poshte po i luteshin qe te hidhej se nuk kishte rruge tjeter.
Bjondja e lemerisur i thote zjarrefikesve:
Lereni batanijen ne toke dhe largohuni prej saj se nuk kam besim tek ju, pastaj une do te hidhem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:41 pm

Duke udhetuar ne nje avion kapiteni ju thote udhetareve qe kemi nje difekt te rende keshtu qe i kemi shpresat te pakta per te shpetuar. Nje zonje e vjeter nxori nga canta te gjitha bizhuterite qe kishte dhe filloi ti vendoste. Cfare po beni keshtu i thote shoqja qe kishte prane. Po kur te shikojne njerzit gjithe ato bizhuteri do me nxjerin mua te paren. Shoqja e saj qe ishte ne krah ishte zezake dhe filloi qe te hiqte rrobat.
Cfare po beni keshtu i thote e tmerruar tjetra?.
Po kur njerzit te me shikojne mua do te me nxjerin te paren se gjithmone ne fillim kerkohet kutia e zeze e avionit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:58 pm

Shkon nje burre ne kafene dhe ulet ne nje
tavoline.Kamarieri e shikon dhe afrohet e i thote:cfare do te merrni?Ai
pergjigjet,nje kafe dhe nje teke ponē.Mbaron se piri dhe i therret kamarierit te
mbaje llogarine.Merr disa lek te holla dhe ja hedh ne toke.Kamarieri i
nevrikosur mbledh leket.Te nesermen vjen prap dhe porosit perseri nje kafe dhe
nje teke ponē dhe kur mbaron i therret kamarierit e ja hedh ne toke leket e
holla te llogarise.Kamarieri i mbledh perseri.Te nesermen burri hyn si zakonisht
dhe porosit te njejtat gjera.Kur mbaron per ēudi i jep kamarierit nje
kartmonedhe.Kamarieri i gezuar merr nga portofoli leke te holla per reston dhe
ja hedh ne toke duke qeshur.Burri e shikon nje here pastaj i thote:me ato leke
bej nje kafe dhe nje teke ponē tjeter!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:03 am

The_Sentinel shkruajti:
Shkon nje burre ne kafene dhe ulet ne nje
tavoline.Kamarieri e shikon dhe afrohet e i thote:cfare do te merrni?Ai
pergjigjet,nje kafe dhe nje teke ponē.Mbaron se piri dhe i therret kamarierit te
mbaje llogarine.Merr disa lek te holla dhe ja hedh ne toke.Kamarieri i
nevrikosur mbledh leket.Te nesermen vjen prap dhe porosit perseri nje kafe dhe
nje teke ponē dhe kur mbaron i therret kamarierit e ja hedh ne toke leket e
holla te llogarise.Kamarieri i mbledh perseri.Te nesermen burri hyn si zakonisht
dhe porosit te njejtat gjera.Kur mbaron per ēudi i jep kamarierit nje
kartmonedhe.Kamarieri i gezuar merr nga portofoli leke te holla per reston dhe
ja hedh ne toke duke qeshur.Burri e shikon nje here pastaj i thote:me ato leke
bej nje kafe dhe nje teke ponē tjeter!

nqef edhe kjo shume e forte!Ne pergjithesi me pelq barsaletat e tua,mgjs shumicen e di!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 9:35 am

nqef edhe kjo shume e forte!Ne pergjithesi me pelq barsaletat e tua,mgjs shumicen e di![/quote]

po me ve ne veshtiresi tani sepse me duhet te shkruaj baracaleta qe ti si di :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 10:06 am

The_Sentinel shkruajti:
nqef edhe kjo shume e forte!Ne pergjithesi me pelq barsaletat e tua,mgjs shumicen e di!


po me ve ne veshtiresi tani sepse me duhet te shkruaj baracaleta qe ti si di :D[/quote]

Une ate uroj! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 10:35 am

Mars shkruajti:
Une ate uroj! :D

do perpiqem :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 10:49 am

hihihihii sa te lezetshme kto barsaletat Laughing :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 11:14 am

The_Sentinel shkruajti:
Shkon nje burre ne kafene dhe ulet ne nje
tavoline.Kamarieri e shikon dhe afrohet e i thote:cfare do te merrni?Ai
pergjigjet,nje kafe dhe nje teke ponē.Mbaron se piri dhe i therret kamarierit te
mbaje llogarine.Merr disa lek te holla dhe ja hedh ne toke.Kamarieri i
nevrikosur mbledh leket.Te nesermen vjen prap dhe porosit perseri nje kafe dhe
nje teke ponē dhe kur mbaron i therret kamarierit e ja hedh ne toke leket e
holla te llogarise.Kamarieri i mbledh perseri.Te nesermen burri hyn si zakonisht
dhe porosit te njejtat gjera.Kur mbaron per ēudi i jep kamarierit nje
kartmonedhe.Kamarieri i gezuar merr nga portofoli leke te holla per reston dhe
ja hedh ne toke duke qeshur.Burri e shikon nje here pastaj i thote:me ato leke
bej nje kafe dhe nje teke ponē tjeter!

kjo ishte e bukur... Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 12:25 pm

hahah shum te bukura barsaletat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 12:42 pm

shkon nje klient ne nje lokal,dhe kamarjeri i thot:cfar do merrni??klienti:dua nje pilaf dhe dy pula,me kenaqsi i thot kamarjeri.vjen porosia,shef klienti nuk kishte pilaf ne pjate.
dhe therret kamarjarin.o kamarjer,po i thot ai?klienti,ej skuqi pak kto pulat po deshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 1:16 pm

nje poezi per ju:ne vere vec ti me freskon ,ne dimer vec ti me ngroh se besoja asnjehere te dashurohesha me nje kondicioner :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 12:49 am

Shqiperia i shpall lufte Kines.

Bene si bene Shqiptaret shkuan deri ne Kine.
Presidenti Kinez e merr lajmin pak me vonese.

Lajmeruesi: Zoteri, Shqiptaret u futen ne Pekin
Presidenti: Kush jane Shqiptaret?
Lajmeruesi: Nje popull ne Evrope
Presidenti: Sa vete jane keta?
Lajmeruesi: 3 milione Zoteri
Presidenti: Ne cili Hotel jane vendosur.........?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 12:54 am

Polici dhe djali

Nje polic pyet djalin :

- Cfare do behesh kur te rritesh?
- Polic babi
- Shume mire se kjo eshte nje pune e vleresuar nga te gjithe,por ka nga ato qe jane inteligjente dhe ka nga ato qe jane TOK TOK (i bie tavolines)
- O ba ra dera
- Rri se e hap une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Wed Aug 27, 2008 9:53 am

ahahahahahhahhhahahahahaha sa e telezetshme te 2-ja
un ate te paren e dija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sotiraq furxhiu
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : sporti dhe gjuhet e huaja
Koha e lire : e kaloj me shoqerine time.
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 7:59 pm

ishin njehere dy shoke dhe takohen me njeri tjetrin, njeri prej kety kishte qene dy vjet ne kine dhe ky tjetri e pyet , po mire ore burre i dheut ke dy vjet qe rri ne kine a ke meuar ndonje fjale?
po i tha ky tjeri kam mesuar te numeroj.
mire,
si i thone 1-shit?
ciu.
po 2-shit?
ciu ciu.
po 3-shit?
ciu ciu ciu.
ouuu po mire po 10-tes si i thone?
ciu ciu ciu cerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 10:56 pm

po them haha por nuk e kapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 3:22 pm

nje i burgosur del nga burgu dhe hipen ne nje autobus.mbas shume viteve ne qeli kerkonte nje femer per te kaluar nje dite te bukur. pyet shoferin e autobusit.
I burgosuri: or burre ku te gjej nje femer se 10 vjet ne burg mendo icik?
Shoferi:e shikon kete kishen ketu?
I burgosuri:Po
Shoferi:do hysh tek kjo kisha do vishesh si prift dhe do kapesh ndonje murgeshese ka plot murgesha qe bejne per ate pune.
Te nesermen i burgosuri vishet si prift futet ne kishe dhe kap murgeshen.Murgesha pranon. Pasi mbaron pune me murgeshen i thote murgeshes
I burgosuri: Murgeshe do te te tregoj nje mekat une nuk jam prift por nje njeri i thjeshte qe ka dale nga burgu.
Murgesha:Edhe une do te te tregoj nje mekat une nuk jam murgeshe jam shoferi i autobusit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 3:25 pm

ishte nje burr dhe nje grua
gruaja quhej Edukata dhe burri quhej i PATURPI
nje dite i shkohej ne banje te dyve
edukata shkoi ne banje dhe i paturpi shkoi jashte ne rruge
e sheh nje burr te paturpin dhe i thot - po si nuk te vjen turp mer , po ku e ke edukaten mer ??
ky i thote Edukaten e kam ne banje


hahahaha sa e madhe qe eshte
shpresoj ta kuptoni , ta kapni se mos ju perplaset me pc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 11 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsaletaaaaaaa!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 11 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: