Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcap17%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcap29%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcap31%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcap23%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap 
hot_spicy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap 
Darkangel
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap 
angel boy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap 
Child In Time
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap 
Blue Paradise
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap 
rapper_girl
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap 
Mars
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 barsaletaaaaaaa!!!!!!!!

Shko poshtė 
+40
NIKI
tosi
che tartuf junior
dj jero
anisa
e.Xtract
breang dance
Big_Boss
Slash
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
Lacuna_Coil
123bla returns
Rej
Realkatil
Child In Time
odise
metallica_death
ceku
sotiraq furxhiu
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
The_Sentinel
COLORED_SPIRIT
bad boy
alex_anto
Darkangel
LiKe A sTaR
Tarjaholic
SupergirL
saturno
the doctor 2000
Endi
free spirit
Mars
RioT
fefe_
smart devil
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
AutoriMesazh
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 5:21 pm

1 dite prej ditesh gruaja kishte dale per te bere pazar
dhe kur kthehet e gjen burrin me vrasesen e mizave ne dore o
burr i thote ca po ben?
ja vrava 5 miza 3 meshkuj
dhe 2 femra ia kthen ai
ua ia kthen gruaja po ku e dije ti ca seksi u perkisnin?
e di i thote burri se 3
meshkujt i gjeta mbi shishen time te birres.
ndersa 2 femrat po shikonin telenovelat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 5:24 pm

hahaha te bukra ktro barcaletat

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 5:26 pm

Disa te rinj pane Nastradinin qe ishte mbeshtetur te stalla.
e gomerve dhe donin ta tallnin.
Njeri me i shkathet i thote:
-Ku je o Nastradin,baba i gomerve.
Pergjigjet Nastradini:
-Po ti mor bir pse pake dale prej stalle?.

Shkoi Nastradini ne parajse dhe po shikonte neper mure disa ore e pyeti engjellin-pse jane keto ore ne parajse?-me to matim korrupsionin neper
bote.Shikon Nastradini oren e Italisa levizte pak,shikonte oren e Amerikes akoma me shume,i pa te gjitha oret me rradhe por ate te Shqiperise
nuk e gjeti,pyeti engjellin-ku ndodhet ora e Shqiperise?-e ka marre zoti per ventilator.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 5:28 pm

Nje Shqiptar dhe nje grek po udhetonin bashk me nje
avion po pa e njohur njeri tjetrin.avioni prishet dhe
bien ne ulje emergjence ne nje ishull te panjohur.
Shqiptari gjen nje lum dhe vete te pij uje,po sa afrohet
shikon shum kafsh te ngordhura aty afer,ngaqe kishin pir uje te lumi,
sepse lumi ishte i helmuar.
grekun e kishte mar nje etje e madhe dhe sa gjen lumin ulet
te pij,por e shikon shqiptari dhe i thot mos pij uje aty se eshte i helmuar.
greku kthen koken i trembur dhe thot:i am greek dont understand you-
(jam grek s'te kuptoj)i thot Shqiptari: drink it slowly, its cold
(pije avash se eshte i ftoht).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 5:39 pm

-Gjyshe,ndihme! Eja shpejt,ketu!
-cka ndodhur?
-kam frike! eshte nje mi qe do te me haje!
-qetesohu bej si mace dhe miu do te ike..........
-po si ben macja?-pyet i hutuar femija.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 5:44 pm

Benin e kafshoi qeni i komshise dhe ai iu ankua te zotit.
-Zoteri,qeni jauaj me kafshoi.Une do ta vras.
-Pse ta vrasesh?-iu pergjigj zoteria qete-qete.
-Ta mbaj un qenin,kafshoje ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:18 pm

Nje goce i thote te dashurit:1 puthje dhe une do te jem e jotja pergjithmone!
I dashuri:Faleminderit per paralajmerimin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:18 pm

hahahah sa e forte kjo :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:18 pm

Nje dite gruaja donte te bente dashuri me burrin e vet por kishin
femijen ne shtepi . - i thote mamaja djalit. -Dil te keqen mami dhe
luaj me lodra te ballkoni . Del djali jashte dhe prindrit vazhdojne...
punen. Pas pak kthehet djali dhe thote -Mami pashe nje makine te bukur.
-Mire te keqen mami po dil jashte dhe vazhdo te luash. - Iken femija
dhe kthehet pas 5min , mami pashe nje kal .-Miiire mami po ik te
ballkoni tani. Pas 5min vjen djali dhe thote, prindrit e Erit po bejne
dashuri.-Po ku i pe ti mor te keqen babi. -Nuk i pashe po kane nxjerr
Erin jashte ne ballkon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:22 pm

Gruaja i thote burrit:: I dashur sot mbushim nje vit nga dita kur jemi
martuar. Do therim nje pule per darke? Burri::E c'faj ka pula? Ai qe do
therur eshte vellai yt se ai na prezantoi ne te dy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:22 pm

hihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 3:38 pm

Nje femije po i dhimbte koka. Iu ankua mamit:
-Pi nje gjysem aspirine!-i tha ajo.
-Mua me dhemb krejt koka, jo gjysma...- u pergjigj ai.

Gencit i dhimbte dhemballa.
-Po te dhemb shume?-e pyeti shoku.
-Aq sa nuk po duroj dot !
-Te ishte e imja kisha per ta hequr.
-Po te ishte e jotja,edhe un kisha per ta hequr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 3:45 pm

Mamaja ia lyen thonjte me manikyr vogelushes.
-Thuaj tani ''Faleminderit!''
-Ska gje hic!-ia pret ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 7:12 pm

barsaleta shum te bukraaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Jun 06, 2009 8:46 pm

komplimente nikit per kto barsaletat

:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:41 pm

(vetem per banoret e elb) tongue tongue tongue
pacienti--doktor jam shendoshur shume.si tja bej???
doktori---bej vrap cdo mengjes nga ktu ne metalurgji
pacienti--ooooo doktor eshte larg metalurgjia
doktori---ok pra cdo nate sex
pacienti--- pale pale pale pale ja ku eshte metalurgjia Surprised Surprised Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:42 pm

haha sa e lezecme qe esht kjo :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:43 pm

ma ka then ilmi belashakuuu te puth te puth te puth
e kam dhe krushqi drrrreqqqqinnn
ska ku te veje me njeri i mire se aiiii
te shkrinnnnnnnnnnn :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:48 pm

Nje polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes qe ti bej nje byrek me spinaq. Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo fastfood. por policit nuk i mbushet mendja. Atehere farmacistja merr komisariatin ne telefon per te folur me shefin.I thote qe ka ardhur nje polic dhe kerkon byrek me spinaq kur ajo eshte farmaci. shefi i pergjigjet po nuk pate me spinaq beja me gjize se polic eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:48 pm

:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
policccc mooooo hahahahahaha yll fare vdekjeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:51 pm

e papme shejtane :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:54 pm

gruaja

Takohen dy shoke.E pyet i pari -He mo si ja ke kaluar -Mire po kam pasur nje hall -Ca halli -Kam pasur ditelindjen e gruas dhe ajo me kerkoi ose nje diamant ose nje qen -Po ti cfare i bleve -Sigurisht nje diamant,se nuk kam pare ndonjehre "qen fallco"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:55 pm

Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
se kapisha scratch scratch scratch scratch scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:56 pm

ja kishte ble diamantin fallco mi :D hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:56 pm

:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaa edhe mu do ma ken fut per dtl Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 18 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsaletaaaaaaa!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 18 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: