Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcap17%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcap29%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcap31%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcap23%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 barsaletaaaaaaa!!!!!!!!

Shko poshtė 
+40
NIKI
tosi
che tartuf junior
dj jero
anisa
e.Xtract
breang dance
Big_Boss
Slash
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
Lacuna_Coil
123bla returns
Rej
Realkatil
Child In Time
odise
metallica_death
ceku
sotiraq furxhiu
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
The_Sentinel
COLORED_SPIRIT
bad boy
alex_anto
Darkangel
LiKe A sTaR
Tarjaholic
SupergirL
saturno
the doctor 2000
Endi
free spirit
Mars
RioT
fefe_
smart devil
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:40 pm

hahhahahahahhahh :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:55 pm

ishin dy hajduta dhe po i ndiqte policia...ato kishin nje motorr dhe po iknin dhe policia nga mrapa...i thot njeri hajdut tjetrit(me budallait): vin kemben mrapa qe te mos duket targa!!
budallai i pergjigjet: he re dashke ti qe te me zbuloj policia nr e kembes!!!
hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:59 pm

hiihihihihihihi e fort kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 2:04 pm

uuuu sa sh barsaleta di un!! do ju knaq me barsaleta!!! qeshje te kendshme per barsaletat ne vazhdim!!hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LiKe A sTaR

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 2:51 pm

ishte nje kompjuter qe po ta pysje ta kthente pergjigjen e sakte. nje polic iken dhe i thote:
sa barcaleta ka per nje polic?
3 - pergjigjet komjuteri.
ooooooooo!!!!!!!!!!! 1000 i di vetem une.
3 jan barcaleta se te tjerat jane te verteta!!!!!!!!
Hahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 2:54 pm

:gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LiKe A sTaR

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 2:57 pm

ishin disa te cmendur ne nje avion. piloti nuk po i duronte dhe tha: si thoni te bejme nje ndeshje futbolli?
ai hapi krahun dhe te gjithe u sulen pertvec njerit.
piloti tha: po ti pse siken?
po ja un jam portieri,- tha i cmenduri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 12:33 am

dy pensionist menduan te jetonin per pak kohe sikur ishin te rinj. plaku i tha plakes qe kur te feshkellente ajo te dilte te dritarja, doli plaku dhe me pas feshkelleu, plaka nuk po dukej... . Hyri plaku ne shtepi dhe i tha plakes se perse nuk dilte.


Nuke me la mami, -ia kthen ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:18 am

Operacioni zgjati rreth 2oresh . Mbas 2 oresh erdhi doctori te salla e pritjes.Ai tha operacioni doli me sukses por pacienti vdiq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:19 am

Nje dite breshka do ngjiste malin. Ajo u nis dhe mbasi beri gjysmen e rruges per 2 vjet ndaloi dhe hyri ne nje lokal. Aty i tha kamarierit ''na jep nje birr'' kamariere ishte dhelpra. Dhelpra e kapi me shkelma dhe e hodhi nga mali.Breshka filloj ta ngjiste prap malin dhe prap mbas 2 vjetesh shkoi te lokali qe kishte qene dhe mbasi hyri brenda i tha dhelpres ''o dhelpre kujt i bone si i fort qepari''.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:23 am

Nje burr i kishte bler gruas se tij nje celular per ditlindje dhe kishte vendosur qe te befasoj,shkon ne shtepi dhe hyn ne banjo dhe e thirr gruan e vet ne telefon te shtepis dhe do ti thot se zemer ta kam bler celularin dhe kur e thirr ajo me te degjuar fjalen zemer i pergjigjet burrit te vet:Nderpreje shpejt lidhjen sepse burrin e kam ne shtepi dhe esht ne banjo duke u pastruar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:29 am

ne vitin 1997 koha e bandave ne shqiperi,nje burre po udhetonte me makine me nusen dhe nenen e vet.e ndalojne ca cuna me maska,per ti grabitur,njeri prej tyre e pyet plaken:-si e ke emrin ti plake? Tixhe te keqen nena,-o e paske emrin si plaka ime ik se spo te bej gje ty,po ti i thote nuses si e ke emrin?edhe une Tixhe e kam thote ajo.spo te bej gje edhe ty se e ke emrin si plaka ime.Po ti i thote burrit si e ke emrin?Une... Arif e kam po...ne lagje Tixhe me therrasin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:32 am

New Jersey
Nje fshatar kishte shkuar ne New Jersey dhe po ndihej shume i uritur... Lexon gjekundi nje Hot Dog dhe futet i kenaqur. Pasi pret ca minuta e merr paninen dhe e hap per te pare se si i kishte rene mishi ... Por ē\\\'te shohe ..dhe thote tere hunde e buze ...Po pse pikerisht kjo pjese e qenit me ra mua ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:33 am

Nje nxenes nuk kishte arritur te mesonte tere lenden e biologjise dhe nderkohe qe kishte mesuar per mizen, i ra ne teze elefanti.Mori tezen dhe u ul e pas pak shkoi te pergjigjej...Elefanti eshte nje kafshe shume,e e madhe qe kur ngordh e hane mizat-tha ai dhe vazhdoi te fliste per keto te fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:18 am

Berluskoni beri nje vizite mbretereshes se anglise. Ate dite
kishin planifikuar nje shetitje me karroce neper parqet e pallatit. Duke shetitur njeri prej kuajve
qe terhiqte karrocen ja fut nje derr pordhe. Mreteresha e turperuar i kerkon ndjese Berluskonit:
Me falni per sa ndodhi me pare, vertete s'di c'te them Berluskoni ja kthen me karizmin e tij:
S'ka per se, vertete. Une kujtova se ishte kali......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:19 am

Merr nje Amerikan nje mi the e fut ne shishe me viski
Rusi merr nje mi e fut ne shishe me vodka
SHQIPTARI merr nji mi the e fut ne shishe me Raki
Amerikani perzie shishe dhe ngjerr minin jasht, del mini duke pertitur GIPITIEMVSY
Ngjerr Rusi mimim nga shishja del mini duke kenduar ALIKAKALI KAKA LI KAKALI
TANI ngjerr SHQIPTARI minin dhe del mini duke thirrur me te madhe : KU ESHTE MACJA SE
DU ME E KAP ME ZOR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:19 am

Sa herė e rruan fyturėn nė ditė?
rreth 50-60 herė nė ditė.
Mos je i ēmendur?
Jo jam berber.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:19 am

E di se sa rendesi kam per ty, se sa ma ndjen mungesen, se sa
nevoje ke per mua..
Me vjen keq qe te kam lene pergjithmone..
Me dashuri,
Truri jot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:21 am

ishte nej her italjani gjermani dhe shqiptari!
marin nje mace dhe thon per sa koh do e nxjerim na nej kotele me macen!
yn i pari italjani ri 1 ore dhe nxjer 3 kotele!
yn gjermani ri 2 ore nxjer 7 kotele!
yn shqiptari 1 ore 2 3 mezi del dhe nxjer vetem 1 i thon keta po ca ben re kaq sa ndenje ti dhe
vetem 1 nxore epo i thot shqiptari une e kisha macok

--------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:22 am

Nje dite djali vete e i thote babes ...o babe o babe me pelqe
goca komshijes tone.... jo jo i thote baba ske pune me gocen e komshies se i bie ta kesh
moter....hmmm thote djali e vete i thote mamase, o ma o ma me pelqe goca komshies po me
tha babi jo se i bie ta kem moter...
Ik pa merak i thote mamaja te siguroj une qe nuk e ke gjo po sdi gjo babi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:23 am

Ishin Dy Ushtar Loni Me Petin, kto Te Dy Mershin Makinen e ustrris per dit dhe car femne te
shifshin ne rrug e kapshin me hor
E Bojn kto ket havaz 1 Muj Rresht, kur emer vesh koloneli bataljonit, kolonelit sju besote, ajde
po boem si gru tha dhe po e provoj a osht e vertet a jo.
Boet ky si gru e shofin kto rruges dhe e kapin me zor e fusin ne makin ne fillojn me e shtrrydh
tashi Loni shtrrydhte ka para dhe Peti ka mrapa
Dhe i Thot Peti Lonit: O LON HERHIQE ICIK BURIZANIN ME MRAPA SE E KE QIT DERI
KTU PARA
Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:24 am

na ishte nje here nje plak qe mezi mbahesh
nje dite ruges disa djem nisen ta ngacmonin
>xhaja:celular i thot
>i habitur xhajaaaaaaaaaaa
djemt i thone dhe per nje top futbolli
dhe e pyesin se cfare ishte
dhe xhaja i shkret i thot
>xhaja:top futbolli
>aaaaaaaaa thot xhaja me ruajten k;;;;;;;;;;;;;;
>xhaja Surprised djema cfare eshte ajo ndertes atje
>xhaja:e mbafshi te gjith
>xhaja:mos e vrisni mendjen se ja u fut xhaja tulla tullaaaaaaa 0)
kujt si pelqen te fishkellej 0)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:24 am

Nje cift kishte nje femije 10 vjec!Nje dite babai e
therret cunin dhe i thote shko thuaji mamit te ma jape makinen e shkrimit.Shkon djali i thote se
jemes dhe ajo i pergjegjet prit pak se kam pune.pas 10 min.,i ati i thote prap te birit te shkoje
ke e ema per te njejten gje dhe ajo i pergjigjet serish negativisht.Rreth 20 min.,me vone e ema
therret te birin dhe i thote -thuaji babit se tani mund t'ia jap makinen e shkrimit-dhe femija i
gezuar shkon e i thote te atit,por ai i pergjigjet-thuaji mamit se nuk eshte problem,tani e kam
shkruar me dore!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:25 am

Dy shok po ecnin ne nje bulevard e po bisedonon
njeri nga ata pyti tjetri
me fal se te pys, po me trego te verteten?
po i thot ai fol!
me trego te verteten ben mir sex gruaja jote?
per zotin i thot ai! njeri me thot ashtu e tjetri me thot keshtu edhe un nuk e
marr vesh vetem te te genjei!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:25 am

Leter Shajes n'tre gjuhe...

Dear amore mio, Shaje! Dear e shtrenjta ime amore Shaje! I jem tu t'write prap this lettera
knejna ka far west-i lontano lontano ene n'English ene n'Italiano, sepse kom learn kto dy
lingue perfetto kto due vjet qi I am ktuna. E look tina mi, sa molto well kom learn knejna.
Vallahi, me kte derr work-u qi kom ormai i mson le lingue t'huja sa t'dujsh. Ene rrashnat
m'thyhen me t'thon t'drejeten. Hamall hesapi mo! Lavoro lavoro, m'told bosi every minuti,
aq sa s'have possibilita me mor fryme i cast.
C'me t'thon mo, gjona very
t'bukra ti vedi la syni knejna. Ca bihone t'nolta deri m'cielo ku molte people hyn e dalin or e
cast. Kto knejna i thon gradaciel-a. Kur stand up kaptinen t'sit down qeleshja m'terra. Pa jo
ca ara t'mjellme verde verde me bar around tyne, qi t'thujsh mo! Nji village bagti per mangiare
nji vit tutto pa pushim! I kom pa mi, when I ere per
weekend te dillen qy me mattina. Dulem me Dullen figlion e Asmonit, our vicino aty m'nostro
katunin. Pa le m'darke kur u on-nen le luci-t! thu se dul sun-i prap. Dit e re, dit u bo gjith
town-i. Ca red, ca verde, ca ..., ku di un mo, me tu take mend fare. Entrate-m ke ca mejhone si
pune qebaptore, ku ca ragazze dancing nudo fare. Ato i thojshin striptease po me sa morem
ear na, ishte heqje brekesh me aheng. Vallai
told-em se na iku radakja. Apo they s'ishin...qe ju bofte ... Dulla, Dulla jo io. I s'i kom see fare
gjate all tempo-s qe stand-em atyna. Tu e di se I am angelo n'ksi punesh. S'te tradimento
Lomi ty jo. Dulla po, i?ik me ate Lijen e vet, nja half ore me nji ruse. Po amo ja vlejte...Kurse
una t'kon stand besnik. Mazallah se kom do any gjo me nonji ragazze. Sapo see nonji si ato
t'honit qi t'thash mo avanti kthej the head
ka ona qeter. Jom i nershem una.
Dear mio amore Shaje. Nashti jom t'u e close kte lettera kaq t'lungo se po m'come gjumi.
Do t'write prap kur te kem free tempo, se sic t'thash qipari, lavoro lavoro ka mjesi m'darket,
tutto settimane-s. Money Money mi mo, e capito vete ti
mo nashtina! La lattera-n po ta nis me Rremen se vjen ancora aty m'katun.
Ju kiss t'all-ve. Your amore Lomi.
Ps. Mos forget t'm'write si ia kaloni aty m'village, ne, nigjo, se mos ia read kujt la lettera se o
turp, t'kom thone ne ke prima lettera, pranej read-e vetem tina ene children-at,
mire? He tu bofte Lomi ty! Ene nji gjo, kom msu kompjutrin look vet tu come e kom write this
lettera-n. He, a jom i zoti, or not?
T'kiss ene nji her, LOMI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsaletaaaaaaa!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 21Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: