Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcap17%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcap29%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcap31%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcap23%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 barsaletaaaaaaa!!!!!!!!

Shko poshtė 
+40
NIKI
tosi
che tartuf junior
dj jero
anisa
e.Xtract
breang dance
Big_Boss
Slash
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
Lacuna_Coil
123bla returns
Rej
Realkatil
Child In Time
odise
metallica_death
ceku
sotiraq furxhiu
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
The_Sentinel
COLORED_SPIRIT
bad boy
alex_anto
Darkangel
LiKe A sTaR
Tarjaholic
SupergirL
saturno
the doctor 2000
Endi
free spirit
Mars
RioT
fefe_
smart devil
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutoriMesazh
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:35 pm

me mban men tani??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:35 pm

aaaaaaaaaaaaaa
ok me fal
ai me bluze te zez
te mbaj mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:36 pm

o endi kishte ca te shara.prandaj thash qe kishte spec.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:37 pm

o meg na thuj ti ndonje barsalete.se mos di me te mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:37 pm

po ajo nuk kishte spec kishte llafe te turpta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:38 pm

ku di barsaleta una
mua mi thojne po nuk i mbaj mend pastaj me pelq.me shume ti degj se sa ti them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:38 pm

free spirit shkruajti:
po ajo nuk kishte spec kishte llafe te turpta
hahahah dakort me mendimin e free spirit
sa bukur e ke then bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:40 pm

ishte nje her nje doganier.mori vesh qe gruaja e tradhetonte.iken heret ne shtepi dhe fillon te kontrolloje shtepine mos i gjente te dashurin.kontrollo ne ballkon dhe tha:
ketu ska
kontrolloi ne banje dhe tha:
as ketu ska njeri
vazhdoi keshtu me rradhe
kontrolloi ne dollap dhe pa te dashurin me 200 euro ne duar dhe tha:
as ketu ska njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:42 pm

interesaxhiu ca lloj ropi
kjo po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:43 pm

hahahah kjo ishte e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:46 pm

ishin nje her kafshet e pyllit.vendosen qe ne banjen e pyllit te vinin nje DJ qe kafshet te ishin te qete ne banjo.para se te hyje ne banjo duhet te zgjidhje nje lloj kenge.
lepuri ishte DJ.
hyn ujku dhe zgjedh tekno.
del nga banja i kenaqur.
keshtu dhe dhelpra
hyn ariu dhe i thot lepurit te veje nje kenge cfare te donte lepuri.
del ariu i dhjere neper kembe dhe i tha lepurit:
ore lepur por nga te gjithe kenget himnin zgjodhe ti re se ngela ne kembe me dore ne zemer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:47 pm

o meg un sjam interesaxhi.oj miushe gjys metri :D Shif ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:48 pm

o endi po ti di ndonje barsalete moj se u lodha un.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:48 pm

he pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:48 pm

takohen ne parajse dy burra.dhe fillojn te bajn muhabet me njeri tjetrin.e pyt njeri tjetrin: si vdiqe?
tj i pergjigjet:nga i ftohti, po ti si vdiqe?
nga gezimi
uuuu si vdes njeriu nga gezimi
po re...ume than qe gruaja me tradhtonte me nje burr dhe shkoj ne shpi.kontrolloj ne te gjitha vendet kryesore po nuk gjeta gje un dhe nga gezimi i madh qe gruaja nuk me tradhetonte vdiqa.
po pse nuk kontrollove ne figorifer se tani do ishim gjalle qe te dy??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:49 pm

doctor me jep mendimin tend pasi ta lexosh meqe kerkoje barsaleta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:50 pm

ishte shum e bukur endi po un e di me tre veta kete barsalete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:51 pm

the doctor 2000 shkruajti:
ishte shum e bukur endi po un e di me tre veta kete barsalete

qysh e di ti ma thuj iher??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:52 pm

ndonje tjeter se mua po me vijne nder mend vetem me spec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:54 pm

ato specat e tu...hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 11:00 pm

ishin tre veta ne parajse.qe te hyje ne parajse duhet te thoje si vdiqe
thote i pari:
un jetoj ne katin e 25
shkoj ne shtepi heret se mora vesh se gruaja me tradhetonte.
kontrollovate gjitha vendet .pastaj kontrollova ne ballkon.
ky shkerdhata ishte varur tek parvazi .un i shkel duart po ky nuk hiqte dore.pastaj i gjuajta me cekic dhe ky ra poshte por kishte fat se ra mbi nje kamion me bar.un nga inati marr frigoriferin dhe ja hedh persiper.nga deshperimi vras veten
thote i dyti:
un jetoja ne katin e 27
duke bere fiskulture bie ne katin e 25 ku nji shkerdhate filloi te me gjuante por un nuk i leshoja duart.ky mori nje cekic dhe un rashe poshte.por per fat te mir poshte ishte nje kamion me bar.por ky shkerdhata me hodhi nje frigorifer siper.
thote i treti:
un isha ne nje frigorifer dhe se di cfare ndodhi.thjesht vdiqa.


Edituar pėr herė tė fundit nga the doctor 2000 nė Mon Aug 04, 2008 11:04 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 11:03 pm

hahahahahahhaha e dija kete :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 11:23 pm

edhe un e kam degju kte barsaleten doctor!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 11:26 pm

UN se kisha degju shume e lezecme..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:33 am

ishte 1 her 1 cun ne provim edhe nuk kishte shkrujt asnje gje vetem ne fund te fletes shkruajti:ZOTI E DI CFARE BEN....
mbas disa ditesh shkon te marri provimin dhe sheh qe kishte ngelur.....
ne fund te fletes mbas asaj qe kishte shkruar vete ishte nje shenim tjeter dhe thoshte:
ZOTI E MORI PROVIMIN TI JO! ! ! ! ! !! !! ! !! ! ! !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsaletaaaaaaa!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 21Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: