Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcap17%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcap29%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcap31%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcap23%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 barsaletaaaaaaa!!!!!!!!

Shko poshtė 
+40
NIKI
tosi
che tartuf junior
dj jero
anisa
e.Xtract
breang dance
Big_Boss
Slash
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
Lacuna_Coil
123bla returns
Rej
Realkatil
Child In Time
odise
metallica_death
ceku
sotiraq furxhiu
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
The_Sentinel
COLORED_SPIRIT
bad boy
alex_anto
Darkangel
LiKe A sTaR
Tarjaholic
SupergirL
saturno
the doctor 2000
Endi
free spirit
Mars
RioT
fefe_
smart devil
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
AutoriMesazh
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:34 am

hahahhahah sh e bukur kjo!! :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:40 am

Nje grua me nje bebe ne krahe hipen ne urban. Shoferi sheh femijen dhe thote:
- O Zot sa i shpifur...
Gruaja e sheh tere inat dhe vazhdon me tej ulet ne nje vend te lire. Nje burre qe ishte ne krah te saj e pyet:
- Cte tha shoferi qe u nevrikose ashtu?
- Me ofendoi...
- Cer thu moj? U be ai plehra me te ofendu. Shko edhe kercitja nje shpulle, bjere se ta mbaj une majmunin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:41 am

HHAHAHAHAHAHHHAHAAHAHA :gaga: SA E FORT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:44 am

ISHTE 1 HER 1 BURR MBI NJE GOMAR DHE KALON NJE FQINJI I KETIJ QE E KISHTE SHUM INAT DHE I THOTE QYSH E KE MAJMUNIN?????
NUK ESHTE MAJMUN- I THOT KY QE KISHTE GOMARIN-- ESHTE GOMAR

-S'PO TE PYESJA TY POR GOMARIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:45 am

hahahahah edhe kjo lart ishte sh e bukur

Beni para se tė shkojė nė shkollė i thotė tė jėmės se i dhemb barku. E jėma: "Nuk ke ngrėnė bukėn, e ke barkun bosh ndaj tė dhemb, po tė ishte plot nuk do tė tė dhembte. Nė shkollė mėsuesi mxėnėsve "Fėmijė mė dhemb koka, mos bėni zhurmė ju lutem." Beni ngrihet nė kėmbė "Mėsues, e keni kokėn bosh prandaj, po tė ishte plot nuk do tė tė dhimbte"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:46 am

HHAHAHAHAHAHAHAAAAAA
:gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:47 am

Nje dite djali vete e i thote babes ...o babe o babe me pelqe
goca komshijes tone.... jo jo i thote baba ske pune me gocen e komshies se i bie ta kesh
moter....hmmm thote djali e vete i thote mamase, o ma o ma me pelqe goca komshies po me
tha babi jo se i bie ta kem moter...
Ik pa merak i thote mamaja te siguroj une qe nuk e ke gjo po sdi gjo babi.lexoje se edhe kjo eshte shum e bukur...se ke iden sa kam qesh kur e lexova per her te pare!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:51 am

VJEN MESUESJA NE KLASE(nuk eshte ulur akoma) DHE THOTE AI QE ESHTE BUDALLA TE RRIJE NE KEMBE....
VETEM BENI NDEJTI NE KEMBE
THOT ZYSHA:BENI Ti JE BUDALLA????? JO MI ZYSH PO S'DOJA TE LIJA TY VETEM Laughing


HIHIHIHIHIHIIHI SHUM E LEZETSHME KJO BARSALETA(e endit)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:58 am

ishte nje shqiptar dhe nje gjerman.ne ne gjermani i thote
gjermani shqiptarit kemi industri te madhe , ja si p.sh ne futim thote
derin ne fabrike dhe nxjwrim sallam.po juve? ne i thote shqiptari ne
futim sallamin dhe nxjerim derri.pra jemi me te
perparuar.........................

hahahah shum e bukur barsaleta e smart devil!!

o riot po ti sdo na tregosh nanji barsalet??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 12:00 pm

Nje polic Sarandjot ndaloj nje makin edhe i tha shoferit,
vetem se ke ven rrypin e sigurimit, ti ke fitu $5000
dollar nga shteti, per zbatimin e rregullave te qarkudhimit rrugor.
"C'far do beni me parat?" e pyet polici.
"Po ja i thot qytetari," do iki te marr nje licens per makinen.
"Oh mos e degjo ate" i thot nje grua nga sedilja e pasagjerit.
"Ai flet per cart kur pi" thot gruaja.
Kjo zgjon nje djal qe ishte ulur ke sedilja e mbrapme,
dhe sa pa pilicin, tha"e dija qe nuk do shkonim shum larg me kte
makin te vjedhur." Ne ate moment, u degjua nje ze nga bagazhi i makines,
qe tha, "A e kemi kalu kufirin e Greqis apo jo?"


hahahahhahah sa kam qesh me kte!!! :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 12:14 pm

AHAHAHAHAAHAHHAHAA :gaga: SA KOM QESH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 1:32 pm

EJ PO SHKRUNI NO1 BARSALET SE MUA S'PO ME KUJTOHEN ME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 1:47 pm

Nje burre kur po jepte shpirt
kerkon gruan the i thote.
-Grua me fal te kam genjyer.
Gjith ato net qe te thoja jam ne pune
deri vone kam qene me femra
te tjera, e jo me nje po me dhjetra.
Me fal po te kam tradhetuar
Gruaja e qete i thot:
-E dija, prandaj ta dhesh helmin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 1:48 pm

:gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 1:48 pm

Erdhi koha kur u martuan dy te fejuar.
Burri me profesion ishte vullkanizer(goma ndreqės.fryrės etj), kurse gruaja amvise.
Dhe ata para se tė shkojnė nė shtrat pėr ta bėrė burri e mer gruan e zhvesh dhe e fut nė vaskė plot me ujė dhe i thotė nėse tė dalin fluska nuk do tė flej me ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 1:50 pm

Takohen dy shoke, njeri sapo ishte fejuar
tjetri e pyet:
-si tu duk nusja?
-te kam ta ha dhe sngopem
pergjigjet tjetri.
Pas dhjete vjetesh takohen perseri
-Si shkon me gruan?
-e pyeti perseri shoku
-Ahhh! ta kisha ngrene atehere
do te kisha shpetuar tani...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 1:51 pm

hahahahaahhaahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 1:53 pm

Ishin dy lopa qe po kullotnin . nje lope sic e kane zakon bertiti:muuuuuuuu. lopa tjeter tha : ma more nga goja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 1:54 pm

-Perse balerinet kercejne ne maje te gishterinjeve?
-A nuk mund te gjinden balerine me te gjate?

-Pse rrine ca dyqane hapur 24 ore?
-A nuk kane dryna?

-Neqoftese supermeni ishte kaq inteligjent,
si ka mundesi qe vishte breket siper pantallonave..

hahah o riot sa kam qesh!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 2:00 pm

:gaga: TE FORTAA KTO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 2:02 pm

Martesa vjen si pasoje e dashurise
-dashuria eshte e verber
-si konkluzion martesa eshte insititucion per te verberit


-Dua te le duhanin po se di si tja bej..
-E ke provuar me karramele?
-Po po ato nuk ndizen.....


-Je aq idiot sa kur luan
rrolin e budallait dukesh normal...


E dini si quhet gruaja qe e
din gjithmone se ku e ka burrin?
Vejushe........................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 2:03 pm

HAHAHAHHAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 2:05 pm

o smart devil u knaqe duke qesh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 2:05 pm

S'KISHA QESH NO1 HER KAQ SHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 2:07 pm

Nje dit nji polic shkon per tu rruar tek nji berber.Ulet ne karrige dhe berberi fillon ta shkumoje.Pasi filloj tja rruaj njeren faqe,nje femi bertiti tek dera -O Kapllan, o Kapllan asht duke tu djeg shtepija... Sa e degjoj polici i shkrete u ngrit nga karriga me nji faqe te rruar dhe nji te pa rruar dhe ja fut nji vrap...por pasi beri nja 200 metra,u ndal dhe tha me vehte... -Qfare tha ai femija....Kapllan... -Po un e kam Shaban mor me raft pika....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsaletaaaaaaa!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 21Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: