Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcap17%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcap29%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcap31%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcap23%barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_lcapbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_voting_barbarsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 barsaletaaaaaaa!!!!!!!!

Shko poshtė 
+40
NIKI
tosi
che tartuf junior
dj jero
anisa
e.Xtract
breang dance
Big_Boss
Slash
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
Lacuna_Coil
123bla returns
Rej
Realkatil
Child In Time
odise
metallica_death
ceku
sotiraq furxhiu
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
The_Sentinel
COLORED_SPIRIT
bad boy
alex_anto
Darkangel
LiKe A sTaR
Tarjaholic
SupergirL
saturno
the doctor 2000
Endi
free spirit
Mars
RioT
fefe_
smart devil
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:25 am

Ne nje plazh nje roje nga ata qe ketu ne USA ka me shumice e ste lene te hysh as deri tek llastiku i brekeve ne det,shikon nje alamet femre qe po perpelitej ngaqe sdinte not.Hyn ky ne uje e nxjerr ne breg dhe fillon ti beje frymemarrje artificiale e ti shtype gjoksin per ti nxjerre ujin.nja gjysem ore ky shtyp ajo nxirr uje ky shtyp ajo nxirr uje.Prane tij kish ndaluar nje plake qe po e shikonte e po qeshte.Po ti moj i thote ky cke qe qesh.Ehhh biri nenes ja kthen kjo.Po nuk i nxorre vrimen nga uji uje nxjerr gjithe diten ajo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:26 am

Dy police do shkonin me te njejten femer. Paraprakisht ajo u jep nga nje prezervativ . Po ky pse duhet?.. pyesin policet . Qe te mos mbetem une me barre u kthehet ajo.
Pas dy ditesh policet takohen me njeri tjetrin dhe njeri thote
Po te doje te mbetet, po te doje jo, une do e heq se plasa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:26 am

Tre zezake ne nje avion i cili kishte difekt dhe ishte duke rene po bisedonin me njera tjetren se cdo benin qe te kishin mundesi te identifikoheshin nese avioni do shperthente.
E para thote.Une do vesh nje pale breke te verdha qe kur njerezit te vijne te dukem si diell e te me dallojne.
E dyta thote une do vesh breke roze sepse shumica e skuadrave te shpetimit jane meshkuj dhe terhiqen nga ngjyra roze.
E treta thote se sdo vishte breke fare.Pse e pyesin shoqet.Sepse ua kthen ajo gjeja e pare qe kerkojne njerezit ne nje avion te rrezuar eshte Black box.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:27 am

Nganjehere teknologjia ben edhe gabime te cilat kushtojne jete njerezish.Nje nga keto eshte ky i ndodhur ne nje qytet ne SHBA. Burri kishte shkuar per pushime ne Florida dhe donte ti shkruante nje email gruas se tij qe do arrinte atje te nesermen.Per nje moment ai harroi adresen e emailit te gruas dhe e shkruajti gabim. Emaili i arriti gruas te nje prifti qe kishte vdekur nje dite me pare. Ajo hapi kompjuterin, lexoi emailin , bertiti me te madhe dhe ra e vdekur ne toke. Njerezit e alarmuar sa degjuan klithmen e gruas erdhen me vrap.Pane gruan e vdekur dhe prane saj nje email qe lexonte:
-E dashura gruaja ime. Tani sapo arrita.Gjithshka eshte e pergatitur per ardhjen tenden neser. Mezi po pres te takohemi. ps:Me te vertete qe beka shume nxehte ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:27 am

Duke pare televizor i thote burri gruas, hajde moj grua shikoje kete vajze ne televizor si eshte si kukull, jo ti qe me je bere si Autokombanje.
Gruaja e shikoi dhe nuk foli, ne darke ne krevat ai e therriste grua kthehu moj, ajo hic, kthehu moj ta bejme, ajo hic, kthehu se po beja shaka.
Ik ore burre se nuk e ndez Autokombanjen une per nje kalli miser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:27 am

Njė nxėnės i sapoardhur ne klasėn e re pyet mėsuesen : Mesuese a dėnohet dikush pėr dicka qė nuk e ka bėrė? Jo asnjėherė pėrgjigjet mėsuesja. Atėherė se besoj se do tė mė dėnoni pėr detyrat qė nuk i kam bėrė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:28 am

Njė shkencėtar Shqiptar po studionte njė plesht. Hidhu i thote pleshtit, pleshti hidhet, hidhu pleshti hidhet. Mė pas i kėput krahėt. Hidhu i thotė pleshtit, pleshti hidhet. Raport1: Pleshti me krahė tė kėputur u hodh. Mė pas i pret kėmbėt. Hidhu i thotė, pleshti hiē, hidhu edhe njė herė, pleshti hiē. Shkencėtari shkruan: Raporti2: Pleshtit kur pret i kėmbėt, nuk dėgjon nga veshėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:28 am

Njė shkencėtar Shqiptar merr pjesė nė njė konferencė rreth kėrkimeve arkeologjike. Filluan tė mburren Amerikanėt: - nė vendin tonė gėrmuam 25 metra nėn dhe dhe gjetėm kabllo telefoni. Dmth tė parėt tanė kanė pėrdorur telefona. I vjen rradha Shqiptarit: - Ne nė vendin tonė gėrmuam 50 m sgjetėm gjė, gėrmuam edhe 50 m tė tjerė prapė sgjetėm gjė ... dmth. tė parėt tanė kanė pėrdorur celular
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:29 am

Beqoja nje ditė gjen njė thesar dhe gėrmon nje vend pėr ta fshehur. Mė vonė pėr tė gjetur vendin ku e ka fshehur shkruna aty: Bequa nuk ka fshef thesar kėtu. Kalojnė ditėt dhe Bequa kthehet pėr tė marrė thesarin, shkon tek vendi ku e ka fshehur, e sheh shenjėn qė ka lėne por sheh tė shkruar sipėr : Kėtė thesar se ka vjedhur Zequa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:29 am

Ishte ndeshje e madhe, vetėm se pjesa e parė mbaroi keq. Sulmuesi i qendrės i shkoi huq tė gjitha pasat. Pėrveē kėsaj hėngrėn edhe tre gola. Nė pushim ne dhomat e veshjes sulmuesi qėndror sla llaf pa thėnė pėr albitrin: Albitėr i shitur, padrejtėsi... Sa tė gjej rastin do ti fus nje shkelm b... Trajneri duke i rėnė supeve..: Kam frikė se do tė tė shkoj huq edhe ajo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:29 am

Beni kthehet nga shkolla me hundėn tė gjakosur, e jėma fillon tė bėrtasė...Bobo..ctė ndodhi, ndonjė aksident? Jo ..e ka fajin magjistari. Cili magjistar - Erdhi ne shkollė pėr shfaqja. Mė mori nė skenė dhe me nxorri 100 lekshe nga hundėt. A maskarai... Jo jo nė fakt ai nuk bėri gjė, fajin e kanė shokėt e klasės..pasi iku magjistari filluan tė kėrkojnėe a ka para tė tjera ne hundė...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:30 am

Beni para se tė shkojė nė shkollė i thotė tė jėmės se i dhemb barku. E jėma: "Nuk ke ngrėnė bukėn, e ke barkun bosh ndaj tė dhemb, po tė ishte plot nuk do tė tė dhembte. Nė shkollė mėsuesi mxėnėsve "Fėmijė mė dhemb koka, mos bėni zhurmė ju lutem." Beni ngrihet nė kėmbė "Mėsues, e keni kokėn bosh prandaj, po tė ishte plot nuk do tė tė dhimbte"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:30 am

ne nje qytet naten,nje tip po shetiste ne rruge,kur,papritmas, nje burre i maskuar dhe i armatosur i thote,duke i drejtuar pistoleten ne koke:
"Ku leten apo jeten?
Pa u shqetesuar,y i thot:
"me vjen keq..kuleten e kam lene ne shpi..

sa per jeten,me vrit po te duash..
gjithsesi jam i siguruar"...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:30 am

nje djale po shkonte rruges me motorcikleten e tij te re. Ruga ishte bosh dhe ky filloi te ngiste motorcikleten shum shpejt. Pa pritur godet nje zog qe kishte qendruar ne rruge. Djali vendos te mos qendroje por pas pak shikon ne pasqyre zogun qe po perpeliteshe ne toke. I vjen keq djalit kthehet dhe e mer. E con ne shtepi e fut ne kafaz i ve pak uje dhe buke dhe shkon te fler. Te nesermen ngrihet zogu dhe shikon rethuar me hekura, hedh syte ne qoshe e kafazit dhe shef pak uje dhe buke
mendon zogu " Booooh booo e paskam vrare djalin e shkrete! "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:31 am

nje burre hyn ne nje klub dhe pyet " kjt i ka humbur nje tufe me para te lidhura me nje llastik te kuqe"
" ja ja ktuuu" pergjigjet nje grua" mua me kan humbur, kam gjith diten qe i kerkoj, pa ato para nuk e di se ku do perfundoja"
" mos u merzit zonje se un e gjeta llastikun e kuq " i thot burri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:31 am

Nje prostitute deshte te martohej me nje te pasur por kishte problemin e ndershmerise.
Ajo pyeti te jemen se si te bente dhe e jema i thote qe kur te bente sex te vinte nje kumbull ke vendi...
Prostituta beri si i tha e jema, e futi kumbullen ke vendi.
Te nesermen i shoqi, i kenaqur ngaqe e kishte gjetur gruan te ndershme..shikon nje kumbull ne tavoline, e fut ne goje dhe e ha.
Ajo e frikesuar vrapon tek e jema dhe i thote qe i shoqi e hengri kumbullen.
E jema duke qeshur i thote:Ah moj bije e mamit,yt ate ka ngrene dardhen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:31 am

nastradinit i kishte hum gomari

sla ven pa kerkuar nastradini per gomarin qe i kish humbur, duke ec duke ec arrin tek pishinat ne tiran , edhe shikon tek trampolina 5 katershe shum njerez te grumbulluar plus qe kishte dhe gazetar. shikon nastradini shkallet qe te conin deri ne katin e 5 dhe ngjitet deri ne katin e 5 me mendimin se mos e shikonte qe nga aty gomarin, dhe te gjith njerzit e shohin nastradinin se asnjeri akoma nuk ishte hedhur nga kati i 5 , aty lart ishte dhe nje kopil i vogel qe e shef qe nastradini sdonte me u hedh dhe e shtyu nastradinin , dhe nastradini ra me by.. ne uj , te gjith benin tifo per nastradinin dhe ky del , duke renkuar olele by... olele by.... i afrohet gazetari per ta pyetur si e keni emrin ,nastradini olele by..olele by.. prap ky gazetari e pyet si ju quajn nastradini kishte dhimbje te medhaja ne by.. dhe thoshte vazhdimisht olele olele by.... ateher gazetari therret me te madhe ATENCIONE ANTENCIONE OLELE BY.... KA DAL KAMPIONE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:32 am

Si quhet fakti te martohesh me shume femra?
- Poligami.
Po te martohesh me 2 femra?
- Bigami.
Po sikur te martohesh vetem me nje?
-Monotoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:32 am

invalidi


Na ishte nje zonje e vetmuar dhe i kishte vajtur
keq muhabeti per sex.
Formon nje numer me tel edhe rastesisht i del burre.
dhe i ben oferten
zonja:-alo zoteri donit te beni sex me mua??
zoteriu: - natyrisht!!!!
zonja: -ok ju prs ne kete adres(i jep adresen e shpis)

zoteriu:- zonje kam nje problem te vogel
zonja: - ca problemi??
zotriu: gjate nje aksidenti kam keputur krahet.
zonja mendohet edhe i thot :
ok nuk ka problem do te jete eksperience e vecant per te dy,
ju pres.
zoteriu:- po shiko zonje se une gjate aksidentit kam
keputur edhe kembet
zonja': dreqi e mori po ate mikun e keni
zoteriu: aaaaaaaaaaaa me vjen keq zonje un telefonin
me ca e mbaj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:33 am

Nje cune dhe nje goce po bisedonin.Goca alamet
gjoksi dhe nje varese te bukur ku ishte nje avion.
Djali nuk ia hiqte dot syve gjoksin.
Vajza e dalloi dhe e pyti:
-He,po te pelqen avioni?
Ai u pergjigj:
-Jo,po me pelqen aerodromi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:33 am

Stili 69

Ishte nje cun i ri i cili kishte degjuar shume x stilin 69,por asnjehere nuk e kishte bere,ishte fiksuar keq dhe nje dite pyete nje shokun e tij si este ky stili 69?e ke bere ndonjehere?ai i shkreti i thote nuk e di,te them te drejten kam nje shokun tim qe ka ca prosituta dhe jane shume te zonjat tra bejne kete stil,po deshe te jap nr.e tij!po i xgjigjet ky i shkreti,te nesemen niset tek ai burri dhe i thote me ka derguar shoku yt dua te bej stilin 69,ky padroni i jep celsat e dhomes dhe i thote ik tek dhoma 59 aty ke nje goce qe te pret.sa futet ne dhome sheh nje goce te bukur sa zhvishen dhe vihen nex pozicione kesaj goces i shpeton nje pordhe,ky cuni ngrihet i nevrikosur dhe ithote ato 68 pordhat e tjera ike beja ne goje mamase tende!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:33 am

Rrefimi

Nje djale i ri shkon te rrefehet tek prifti.
- Fol bir - thote prifti.
- Ate - fillon djaloshi - une kam bere mekate. Une jam i fejuar por ende nuk
kam vene kurore. Nje dite shkoj tek shtepia e te fejuares time per dreke dhe
ajo ishte vetem ne shtepi. Hengrem dreke dhe une u bera gati te iki kur
papritur filloi nje shi i rrembyer. S'kisha c'beja dhe thashe te pres. Ne
kete kohe nuk u permbajta dhe bera sex me te fejuaren. E kuptoj gabimin.
- Degjo ketu - thote prifti - kjo qe ke bere ti nuk eshte mire, por ajo
vajze do jete gruaja jote dhe mendoj se Zoti do te ta fale mekatin.
- Prit - thote djaloshi - se ka prape. Nje dite tjeter vajta prape per dreke
tek e fejuara. Kete rradhe vetem e ema e saj ishte ne shtepi. Hengrem dreke
dhe une u bera gati te iki kur fillon shiu. Duke pritur te pushoje shiu nuk
u permbajta dhe bera sex me vjehrren.
- Hmmm - murmuri prifti - kjo qe ke bere ti nuk eshte hic mire. Por duke
menduar se edhe vjehrra eshte grua dhe ka nevojat e saj dhe pas rrefimit
besoj se Zoti do te ta fale mekatin.
- Prit - thote djaloshi - se ka akoma. Nje dite tjeter vajta prape tek e
fejuara per dreke. Kete rradhe vetem vjehrrin gjeta ne shtepi. Hengrem dreke
dhe kur po dilja filoi shiu. Duke pritur shiun te pushoje, nuk u permbajta
dhe mbertheva vjehrrin. E kuptoj mekatin ate por ju c'me thoni?
- E di c'ke ti? - thote prifti - A po iken sa pa fillu shiu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:34 am

Fatos Nano tek berberi

Sapo u ul Fatosi, per tu qethur, berberi menjehere e pyet, se si duket Sali Berisha (?)

Fatosi nuk i pergjigjet, por vetem i hedh nje veshtrim zhbirues. Nderkohe, berberi vazhdon ta qethe dhe perseri e pyet, se cdo te behet me Sali Berishen (?) Klienti i rendesishem e sheh veng?r dhe nenqesh lehtePo per cudine e tij, berberi kerkon te dije, se a mund te vije Berisha, ndonjehere, ne pushtet(?)Fatosi e degjon, por nuk i kthen pergjigje

Berberi e perseriti edhe here te tjera pyetjen, derisa mbaroi se qethuri dhe nisi te shkunde qimet.Ne keto caste, Fatosit nuk iu durua dhe i kthehet berberit:

- Me cave koken, gjithe kohen, me Berishen! Cfare doje te dije?

- Asgje.- i thote qete-qete berberi, - Thjeshte pyesja, per te te qethur me mire.

- Si do me qethje me mire, me pyetje te tilla idiote?

E po, kur te permendja Berishen, ty te ngriheshin qimet perpjete dhe une e kisha me kollaj per ti kapur me gershere(!)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:34 am

Nano, Berisha e Meta ne anijen kozmike

Ne Amerike u vendos, qe edhe nje politikan shqiptar te nisej per ne hapesire, me anije kozmike(!) Dhe kur vendos Amerika, nuk ka as diskutim e as kundershtim.

Po, kishte dhe nje kusht tjeter ne kete "histori": Ne anije do te hipte vetem njeri dhe ai nuk do te kthehej me kurre ne toke(!) Ndaj, specialistet e NASA-s moren ne intervista politikanet shqiptare:

I pari u pyet Berisha:

- Sa para do, qe te nisesh ne kete anije?

- Nje milione dollare, - ia ktheu Berisha, - Sepse, te gjitha keto para, do tua dhuroj shqiptareve te varfer dhe te papuneve te shumte, qe la kjo Qeveri-hajdute(!)

I dyti u intervistua Ilir Meta:

- Dua dy milione dollare, - iu pergjigj pyetjes se specialisteve te NASA-s kryeministri yne, - Njerin tua ndaj ministrave te varfer, qe te mos bejne korrupsion dhe tjetrin per te shtruar rrugen, nga Kryeministria deri tek shtepia ime(!)

Pas tij, u pyet Fatos Nano, i cili kerkoi menjhere, tre milion dollare(!)

- Pse kaq shume ?!- habiten specialistet amerikane.

Po te me jepni tre milione, nje do ta mbaj per vete, nje do tua ndaj anetareve te Komitetit Drejtues per ti pasur me vete dhe tjetrin, do tia jap Berishes, per te hipur ne anijen kozmike(!) Se, aq kerkoi ai, nje milion, apo jo ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:35 am

ishin 2 emigrant shqiptar braho dhe toli do niseshin per gerrqi ishte koha sa hyuni nmod emigrimi dmth
e nejse marin rrugen te dy neper male dhe i ze nata gjejn nji si kasolle dhe fillojn e flejn gjum....... do ti tolin tashi e pickoshin shum mushkonjat dhe nji dyt ja kerciste vetes ptaauu..... eh ma moret shpirtin e dreq
pasi kaloj ca koh i tha brahos: " o braho hajde ikim se sqeka gjo ktu u cmena me kto mushkonjat me futen tmerrin sot " e mir i tha braho cohen dhe shkojn me i kasolle pak me larg
pasi shtrihen dhe rehatohen fillojn ti zej gjumi...... do ti toli hap syt prap ne shef ca xixellonja ksaj rradhe dhe i gju brahos ke krahu
" Braho" i thot
" cke e dreq tashi i thot braho"
" cohu braho se po na ndjekin mushkonjat me elektrik"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content
barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   barsaletaaaaaaa!!!!!!!! - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsaletaaaaaaa!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: