Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcap17%pershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcap29%pershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcap31%pershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcap23%pershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcappershendetje - Faqe 3 I_voting_barpershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcappershendetje - Faqe 3 I_voting_barpershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcappershendetje - Faqe 3 I_voting_barpershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcappershendetje - Faqe 3 I_voting_barpershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcappershendetje - Faqe 3 I_voting_barpershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcappershendetje - Faqe 3 I_voting_barpershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcappershendetje - Faqe 3 I_voting_barpershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcappershendetje - Faqe 3 I_voting_barpershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcappershendetje - Faqe 3 I_voting_barpershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
pershendetje - Faqe 3 I_vote_lcappershendetje - Faqe 3 I_voting_barpershendetje - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pershendetje

Shko poshtė 
+8
don corleone
Eralda otr
angel boy
Child In Time
*...BE YOURSELF...*
Big_Boss
Lacuna_Coil
endrjus
12 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pershendetje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:59 pm

Darkangel shkruajti:
epo un jam ndryshe mua me lusin puthja ime ska ndonje cmim njafton ti gjesh ""dhembren e akilit"" Wink


barbi, dhe kur e thot ky shoku, ska burr nene ta kundershtoj, belive me Cool Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

pershendetje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 11:03 pm

ja njiriu qe me njef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pershendetje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 9:08 pm

welcome peopleeeee
endrjus
eralda
dhe barbi kinezja :D
have fun here Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

pershendetje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Prezantohuni
» Pershendetje nga une...
» Pershendetje!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: