Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershendetje nga une... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershendetje nga une... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershendetje nga une... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershendetje nga une... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershendetje nga une... I_vote_lcap17%Pershendetje nga une... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershendetje nga une... I_vote_lcap29%Pershendetje nga une... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershendetje nga une... I_vote_lcap31%Pershendetje nga une... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershendetje nga une... I_vote_lcap23%Pershendetje nga une... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershendetje nga une... I_vote_lcapPershendetje nga une... I_voting_barPershendetje nga une... I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershendetje nga une... I_vote_lcapPershendetje nga une... I_voting_barPershendetje nga une... I_vote_rcap 
Darkangel
Pershendetje nga une... I_vote_lcapPershendetje nga une... I_voting_barPershendetje nga une... I_vote_rcap 
angel boy
Pershendetje nga une... I_vote_lcapPershendetje nga une... I_voting_barPershendetje nga une... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershendetje nga une... I_vote_lcapPershendetje nga une... I_voting_barPershendetje nga une... I_vote_rcap 
Child In Time
Pershendetje nga une... I_vote_lcapPershendetje nga une... I_voting_barPershendetje nga une... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershendetje nga une... I_vote_lcapPershendetje nga une... I_voting_barPershendetje nga une... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershendetje nga une... I_vote_lcapPershendetje nga une... I_voting_barPershendetje nga une... I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershendetje nga une... I_vote_lcapPershendetje nga une... I_voting_barPershendetje nga une... I_vote_rcap 
Mars
Pershendetje nga une... I_vote_lcapPershendetje nga une... I_voting_barPershendetje nga une... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershendetje nga une...

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 4:07 pm

Pershendetje jam honey duke kerkuar diqka dhe e pashe ket forumin adoleshentet dhe me pelqeu shume ..

kam kenaqesin qe jam ne mesin tuaj ....ju pershendes te gjithveee Honey Wink :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 4:28 pm

mire se erdhe honey dhe kalofsh sa me bukur ketu mes nesh.... :D :D :D :D :D :D :D :D ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
honey_girl
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 29
Vendndodhja : Maqedonia
Piket : 23
Data e regjistrimit : 16/08/2009

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 4:31 pm

Flm shume Angel boy..Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 4:37 pm

ska gje te lutem....per kete pune jemi ketu.... :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
honey_girl
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 29
Vendndodhja : Maqedonia
Piket : 23
Data e regjistrimit : 16/08/2009

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 4:37 pm

angel boy shkruajti:
ska gje te lutem....per kete pune jemi ketu.... :D :D :D :D :D :D :D :D

hehehe popo Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 5:18 pm

pershendes fort child in time
je sh e mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
honey_girl
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 29
Vendndodhja : Maqedonia
Piket : 23
Data e regjistrimit : 16/08/2009

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 5:28 pm

Flm Riot shumeeeeeee..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
honey_girl
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 29
Vendndodhja : Maqedonia
Piket : 23
Data e regjistrimit : 16/08/2009

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 5:33 pm

Por nuk dua te ma merni te keqen pse jam nga Maqedoni qe me ka ndodh ne nji forum pse jam nga Maqedonia gjithqka me folshin... Sad


Edituar pėr herė tė fundit nga honey_girl nė Sun Aug 16, 2009 8:47 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 5:39 pm

honey_girl shkruajti:
Por nuk dua te ma merni te keqen pse jam nga Maqedoni qe me ka ndodh ne nji forum pse jam nga Maqedoni gjithqka me folshin... Sad

shaji ato qe tmarin tkeqen Razz

kalofsh mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
honey_girl
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 29
Vendndodhja : Maqedonia
Piket : 23
Data e regjistrimit : 16/08/2009

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 5:42 pm

qfar me u ba Lacuna ata mendojne qe jam nga Maqedoni e jam Maqedonase nuk e kuptoj kte dhe na jemi Shqupetare si gjithe te tjeret...shum keq ndihem me kte qka thonin Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 5:46 pm

honey_girl shkruajti:
qfar me u ba Lacuna ata mendojne qe jam nga Maqedoni e jam Maqedonase nuk e kuptoj kte dhe na jemi Shqupetare si gjithe te tjeret...shum keq ndihem me kte qka thonin Sad

ktu ske per tui pas kto probl. jam e sigurt Wink Wink Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 7:36 pm

welcome patriote :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
honey_girl
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 29
Vendndodhja : Maqedonia
Piket : 23
Data e regjistrimit : 16/08/2009

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 8:48 pm

thnx te gjithve..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershendetje nga une... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga une...   Pershendetje nga une... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje nga une...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» pershendetje
» Pershendetje!
» Prezantohuni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: