Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pershendetje Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pershendetje Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pershendetje Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pershendetje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pershendetje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pershendetje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pershendetje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pershendetje Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pershendetje Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pershendetje I_vote_lcap17%pershendetje I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pershendetje I_vote_lcap29%pershendetje I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pershendetje I_vote_lcap31%pershendetje I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pershendetje I_vote_lcap23%pershendetje I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pershendetje I_vote_lcappershendetje I_voting_barpershendetje I_vote_rcap 
hot_spicy
pershendetje I_vote_lcappershendetje I_voting_barpershendetje I_vote_rcap 
Darkangel
pershendetje I_vote_lcappershendetje I_voting_barpershendetje I_vote_rcap 
angel boy
pershendetje I_vote_lcappershendetje I_voting_barpershendetje I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pershendetje I_vote_lcappershendetje I_voting_barpershendetje I_vote_rcap 
Child In Time
pershendetje I_vote_lcappershendetje I_voting_barpershendetje I_vote_rcap 
Blue Paradise
pershendetje I_vote_lcappershendetje I_voting_barpershendetje I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pershendetje I_vote_lcappershendetje I_voting_barpershendetje I_vote_rcap 
rapper_girl
pershendetje I_vote_lcappershendetje I_voting_barpershendetje I_vote_rcap 
Mars
pershendetje I_vote_lcappershendetje I_voting_barpershendetje I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pershendetje

Shko poshtė 
+8
don corleone
Eralda otr
angel boy
Child In Time
*...BE YOURSELF...*
Big_Boss
Lacuna_Coil
endrjus
12 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
endrjus
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 32
Vendndodhja : se di as vete..
Piket : 33
Data e regjistrimit : 05/04/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 9:18 pm

pershendetje nga endrjus...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 9:20 pm

mduket se antari lart ska gjetur temen e prezantimeve Laughing
nejse pershendetje endrjus Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 9:26 pm

mir se erdhe mor cun Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 9:28 pm

Big_Boss shkruajti:
mir se erdhe mor cun Razz
mireserdhe ti per tani Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 9:30 pm

mir se te gjeta Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 9:42 pm

endrjus shkruajti:
pershendetje nga endrjus...

pershendetje nga un...
m`pelqe emri endrjus
kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 9:59 pm

mire se erdhe endrjus..klm ketu mes nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Eralda otr
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 31
Vendndodhja : top secret
Hobi : kenga & kercimi
Koha e lire : ca te me dale para
Piket : 1
Data e regjistrimit : 20/05/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 8:25 pm

ckemi
jam eralda
sapo kam hyr ne kete forum dhe shpresoj qe tja kalojme sa me bukur se bashku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 8:44 pm

mirese erdhe eralda.
hmm...ne kte periudh qe hyre ti,bukur do ja kalosh Wink Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 8:46 pm

po ku je o eralda :D :D shyqyr hyri nje 17 vjec se na myten personat nga 13 deri 15 vjec Laughing
do sfidoj juxhenin eralda Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 8:48 pm

don corleone shkruajti:
po ku je o eralda :D :D shyqyr hyri nje 17 vjec se na myten personat nga 13 deri 15 vjec Laughing
do sfidoj juxhenin eralda Laughing


ore ti ca ke me juxhenin e shkret ti eeee????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 8:49 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
po ku je o eralda :D :D shyqyr hyri nje 17 vjec se na myten personat nga 13 deri 15 vjec Laughing
do sfidoj juxhenin eralda Laughing


ore ti ca ke me juxhenin e shkret ti eeee????
pse je e shkret ti me??? te puth te puth te puth ti je gjith ajo goc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 9:16 pm

mire se erdhe eralda dhe kalofsh sa me bukur ketu mes nesh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
barbi-kinezja
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 28
Mosha : 29
Vendndodhja : 2 metra mbi qiell ''tani per tani''
Piket : 31
Data e regjistrimit : 20/05/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 9:19 pm

HELLO EDHE UNE JAM E RE SORRY DUHEJ TE ISHA PREZANTUAR ''JAM ''BARBI KINEZJA'' EPO KESHTU ME THERRASIN SHUMICA BARBI OSE CENERENTOLA'' SHPRESOJ TME PRANONI EDHE MUA KETU..PUC PUC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 9:20 pm

barbi-kinezja shkruajti:
HELLO EDHE UNE JAM E RE SORRY DUHEJ TE ISHA PREZANTUAR ''JAM ''BARBI KINEZJA'' EPO KESHTU ME THERRASIN SHUMICA BARBI OSE CENERENTOLA'' SHPRESOJ TME PRANONI EDHE MUA KETU..PUC PUC

te pranojm si jo.
kalofsh sa me mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 9:20 pm

po te uroj dhe nje her mire se ardhjen kineze :D kalofsh sa me bukur ketu mes nesh :D


Edituar pėr herė tė fundit nga angel boy nė Wed May 20, 2009 10:19 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 9:34 pm

mirseerdhe vajza kineze klm ketu te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi-kinezja
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 28
Mosha : 29
Vendndodhja : 2 metra mbi qiell ''tani per tani''
Piket : 31
Data e regjistrimit : 20/05/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 9:38 pm

FLM TE DYVE !!!,, NE FAKT NUK JAM KINEZE PURO SHQIPTARE HEHE
PO KOT NICKNAME VETEM NGA PAMJA E JASHTME(SYTE )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 9:39 pm

normale moj vajze qe nuk je kineze Razz
nejse interesant me syte si kineze.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
barbi-kinezja
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 28
Mosha : 29
Vendndodhja : 2 metra mbi qiell ''tani per tani''
Piket : 31
Data e regjistrimit : 20/05/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 9:44 pm

PPOO PIKA ME E FORTE IMJA HEHEH (ME E BUKURA)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 9:46 pm

ok ok..po te jap nje keshille...mos e hap shum veten ketu ne forum..se virtualitet eshte :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 9:55 pm

Eralda otr shkruajti:
ckemi
jam eralda
sapo kam hyr ne kete forum dhe shpresoj qe tja kalojme sa me bukur se bashku


barbi-kinezja shkruajti:
HELLO EDHE UNE JAM E RE SORRY DUHEJ TE ISHA PREZANTUAR ''JAM ''BARBI KINEZJA'' EPO KESHTU ME THERRASIN SHUMICA BARBI OSE CENERENTOLA'' SHPRESOJ TME PRANONI EDHE MUA KETU..PUC PUC

pershendetje 370483pershendetje 370483

Lacuna_Coil shkruajti:
mirese erdhe eralda.
hmm...ne kte periudh qe hyre ti,bukur do ja kalosh Wink Laughing


Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi-kinezja
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 28
Mosha : 29
Vendndodhja : 2 metra mbi qiell ''tani per tani''
Piket : 31
Data e regjistrimit : 20/05/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:17 pm

mmmm flm mos ki merak se jam mesuar me virtualitetin.pothuaj te gjithe shoket dhe shoqet i kam virtuale...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:18 pm

lum nena qe e ka kte goc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
barbi-kinezja
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 28
Mosha : 29
Vendndodhja : 2 metra mbi qiell ''tani per tani''
Piket : 31
Data e regjistrimit : 20/05/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:19 pm

sh flm besoj se do kalojme sh mire. kisha deshire te dija nga jeni ju te gjithe....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Prezantohuni
» Pershendetje nga une...
» Pershendetje!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: