Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershendetje! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershendetje! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershendetje! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershendetje! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershendetje! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershendetje! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershendetje! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershendetje! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershendetje! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershendetje! I_vote_lcap17%Pershendetje! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershendetje! I_vote_lcap29%Pershendetje! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershendetje! I_vote_lcap31%Pershendetje! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershendetje! I_vote_lcap23%Pershendetje! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershendetje! I_vote_lcapPershendetje! I_voting_barPershendetje! I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershendetje! I_vote_lcapPershendetje! I_voting_barPershendetje! I_vote_rcap 
Darkangel
Pershendetje! I_vote_lcapPershendetje! I_voting_barPershendetje! I_vote_rcap 
angel boy
Pershendetje! I_vote_lcapPershendetje! I_voting_barPershendetje! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershendetje! I_vote_lcapPershendetje! I_voting_barPershendetje! I_vote_rcap 
Child In Time
Pershendetje! I_vote_lcapPershendetje! I_voting_barPershendetje! I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershendetje! I_vote_lcapPershendetje! I_voting_barPershendetje! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershendetje! I_vote_lcapPershendetje! I_voting_barPershendetje! I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershendetje! I_vote_lcapPershendetje! I_voting_barPershendetje! I_vote_rcap 
Mars
Pershendetje! I_vote_lcapPershendetje! I_voting_barPershendetje! I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershendetje!

Shko poshtė 
+3
angel boy
Elvis
Anela123
7 posters
AutoriMesazh
Anela123
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 25
Mosha : 30
Vendndodhja : N'drenic
Hobi : Leximi dhe vallzimi...
Koha e lire : Lexoj rreth fes islame......
Piket : 82
Data e regjistrimit : 07/10/2009

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 5:46 pm

[b]Quhem: Anela
Mosha: 16 vjet
Jetoj ne: Drenic
Hobi im: Leximi dhe vallzimi

Kete forum rastesisht e pash ketu ne net dhe me pelqeu jasht mase per temat qe po i shtjellojshi dhe me pelqeu jasht zakonisht shum qe kishte tema per ne adoleshentet, shpresoj te mesoj diqka te re nga ju dhe shpresoj te jem e mirseardhur tek ju me respekt nga un Anela..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Elvis
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 26
Mosha : 29
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 9:32 pm

Un Quhem Elvis Tafasi Jam Nga Kukesi Por Jetoj Ne Tiran
Jam 16 VJ un e pashe rastesisht kete forum qe po e perdorte nje shok dhe un u bera kureshtar dhe vendosa te marre pjes ketu per te ditur shum gjera per adoleshencen qe duhet kaluar sepse kjo moshe eshte shum e veshtir per tu kaluar .... :D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Elvis
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 26
Mosha : 29
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 9:34 pm

CFAR MENDIMI KENI PER MOSHEN E ADOLESHENCES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 9:53 pm

Anela123 shkruajti:
[b]Quhem: Anela
Mosha: 16 vjet
Jetoj ne: Drenic
Hobi im: Leximi dhe vallzimi

Kete forum rastesisht e pash ketu ne net dhe me pelqeu jasht mase per temat qe po i shtjellojshi dhe me pelqeu jasht zakonisht shum qe kishte tema per ne adoleshentet, shpresoj te mesoj diqka te re nga ju dhe shpresoj te jem e mirseardhur tek ju me respekt nga un Anela..........


mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur ketu mes nesh.... :D :D :D :D :D :D :D :D ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 10:00 pm

Elvis shkruajti:
CFAR MENDIMI KENI PER MOSHEN E ADOLESHENCES

mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur ketu mes nesh.... :D :D :D :D :D :D :D :D ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 9:37 am

mirsekeni ardh ju te rinjt nqef
kalofshi sa me mir ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 2:57 pm

mire se keni ardh anela dhe elvis, kaloni mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 9:51 pm

welcome
antare te rinj
na duhen te tille
perpiquni te jeni sa me shume aktiv
ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 9:52 pm

mirsevini :D
antar te rinj dhe sa me shum aktiv se ne u plakem Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anela123
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 25
Mosha : 30
Vendndodhja : N'drenic
Hobi : Leximi dhe vallzimi...
Koha e lire : Lexoj rreth fes islame......
Piket : 82
Data e regjistrimit : 07/10/2009

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime1Mon Oct 12, 2009 4:11 pm

Faleminderit per mirpritjen tuaj mundohemi te jemi aktiv per aq sa kemi koh...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Prezantohuni
» pershendetje
» Pershendetje nga une...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: