Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcap17%dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcap29%dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcap31%dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcap23%dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dhuroni lule nje antari..:):)

Shko poshtė 
+15
Mars
anisa
sOnatica
RockAngel
Casino Royale
Child Of Darkness
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
Blue Paradise
Darkangel
vdekja_eshte_mundesia
doni
Lacuna_Coil
hot_spicy
Child In Time
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 6:55 pm

iiiiiiiiiiiiiiiiii sa tbukra....rrofsh laliiii.....shum pucje per ty .....sa i mil te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 10:38 pm

per et gjithe miqte e mi ketu
friend and love Pictures, Images and Photos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 3:28 pm

Mars shkruajti:
per et gjithe miqte e mi ketu
friend and love Pictures, Images and Photos

po per motren eshte kjo? Smile gjths po e marr ,thnx :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 21, 2009 3:23 am

kto jan my daisies

i dhuroj nga nje gocave qe kam xhan Smile

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 17032009415-1-1

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 12:25 pm

Photobucket
per vdekjen


Edituar pėr herė tė fundit nga hot spicy nė Sat Apr 18, 2009 12:30 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 12:28 pm

nje orchide per melun

orchide.gif Pictures, Images and Photos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 12:31 pm

uauuuuuu sa tbukra qekan..... thnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 12:32 pm

te puth kto jan lutet me te bukra ne booott dhe nuk gjenden kollaaaaj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 21, 2009 3:26 am

flower acid trip..per tgjith:) SmileSmile
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Flowery_Acid_Trip_by_CrystalSister

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 8:36 pm

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Flower

per S.A.M kjo lulja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitordhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 8:52 pm

Klaudiaa sa e bukuur Smile
Thnxx Smile)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 8:56 pm

ska gje milkush Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 11:21 pm

kjo per 2 gocat e tjera te stafit e rezit

Summer Pictures, Images and Photos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 11:22 pm

Child Of Darkness shkruajti:
kjo per 2 gocat e tjera te stafit e rezit

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 141
iii sa e bukur Smile te puth te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 11:22 pm

lule vetem per vajzat e forumit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 11:30 pm

Child Of Darkness shkruajti:
kjo per 2 gocat e tjera te stafit e rezit

Summer Pictures, Images and Photos

uuuuuuu sun flower...iiiiii sa qef.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 5:22 am

sa tbukura kto lulet e arlit dhe supergirlit Smile

kto lulet per Child in time, Supergirlin, Milqun, xhenin, odeten, endin, klean e megin Smile
luv u girlz I love you te puth

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Flowers-2-photos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 1:40 pm

per rap-in :D

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Flower-3

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitordhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 1:45 pm

Thnx Denad
X ty


dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 928471333_m
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 1:51 pm

rapper_girl shkruajti:
sa tbukura kto lulet e arlit dhe supergirlit Smile

kto lulet per Child in time, Supergirlin, Milqun, xhenin, odeten, endin, klean e megin Smile
luv u girlz I love you te puth

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Flowers-2-photos

flm ja dhe nje per ty Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 3:09 pm

iiiiiiiiiiiiiii shum flm per lulet. thnxx dendi
tkam xhaaaan

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 4:09 pm

per te gjithe antaret online
FLOWERS Pictures, Images and Photos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 4:11 pm

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 SuperStock_1444R-242113 per lacuna_coil.....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 4:15 pm

hot spicy shkruajti:
per te gjithe antaret online
FLOWERS Pictures, Images and Photos


tverdhen e du vet bounce

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 5:37 pm

keto do te behen realitet pas ca kohesh per nje person qe une e kam shume perzemer
Photobucket
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dhuroni lule nje antari..:):)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: