Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcap17%dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcap29%dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcap31%dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcap23%dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_lcapdhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_voting_bardhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dhuroni lule nje antari..:):)

Shko poshtė 
+15
Mars
anisa
sOnatica
RockAngel
Casino Royale
Child Of Darkness
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
Blue Paradise
Darkangel
vdekja_eshte_mundesia
doni
Lacuna_Coil
hot_spicy
Child In Time
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 1:41 pm

Child Of Darkness shkruajti:
per child in time e be yourself Smile

MyHotComments.com
MyHotComments

uaaaaaaaaaa ylli rrofsh esht fantastikeeeeeeee fare dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 514391

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Casino Royale
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Casino Royale


Male
Numri i postimeve : 186
Mosha : 32
Vendndodhja : Italy
Hobi : basket
Koha e lire : shum gjera
Piket : 35
Data e regjistrimit : 18/02/2009

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 1:44 pm

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Flowers

per xhenin kto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 2:09 pm

Casino Royale shkruajti:
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Flowers

per xhenin kto

flm Smile Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 2:12 pm

duuuuua e une luleee Smile Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 2:13 pm

prit sa ti porosis,2 min.nuk vonohen se vin me taxi Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 2:13 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
prit sa ti porosis,2 min.nuk vonohen se vin me taxi Razz

hihi,ok po prees :D Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 2:14 pm

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Flowers

per chod vetemmmm

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 2:15 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Flowers

per chod vetemmmm

hmmm sa e bukuuuuuuuur,shuum thnx :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 9:50 pm

kjo per child in time,blue paradise e lacunen..

MyHotComments.com
MyHotComments
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 11:22 pm

rrofsh ylli, sa njish SmileSmile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 11:36 pm

Child Of Darkness shkruajti:
kjo per child in time,blue paradise e lacunen..

MyHotComments.com
MyHotComments


hihihhihi sa nice kjo fotoooo. Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 31
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 11:41 pm

CHECK OUT PROFILEANGELS.COM FOR THE HOTTEST PICS!
PROFILEANGELS.COM
per sOnatica(K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
sOnatica


Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 33
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 11:44 pm

hajde tperqafi un ty zemren ta kom dhon my best twiniii cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 12:05 am

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Flowers

x anisen dhe arlin :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 12:07 am

luule lule lule luule.
nje lule per lacunen .nuk ka kshu lule virtualisht.se kshu vini sa te doni juve.eshte puna tia japesh me verte.ja pershembull si do bej une kur te takoj lacunen te puth tongue tongue te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 12:09 am

Lacuna_Coil shkruajti:
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Flowers

x anisen dhe arlin :D
flm xheni per lulen.po sthon kot lule per lulet (po i bej qejfin vetes tani une)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 12:10 am

there with out me shkruajti:
luule lule lule luule.
nje lule per lacunen .nuk ka kshu lule virtualisht.se kshu vini sa te doni juve.eshte puna tia japesh me verte.ja pershembull si do bej une kur te takoj lacunen te puth tongue tongue te puth

iiiiii me verte apo po tallesh tiiii????
thnx,, i love them,, te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 12:11 am

rrofsh juxhen
un du nje mimoze Crying or Very sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 12:12 am

Lacuna_Coil shkruajti:
there with out me shkruajti:
luule lule lule luule.
nje lule per lacunen .nuk ka kshu lule virtualisht.se kshu vini sa te doni juve.eshte puna tia japesh me verte.ja pershembull si do bej une kur te takoj lacunen te puth tongue tongue te puth

iiiiii me verte apo po tallesh tiiii????
thnx,, i love them,, te puth
car luleje do ti Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 12:13 am

po mua mo eri do me japesh lule kur te me takosh ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 12:14 am

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Mimoza_march_closeup6


per arlinnn, vetem ti mos u merzit :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 12:21 am

Lacuna_Coil shkruajti:
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Mimoza_march_closeup6


per arlinnn, vetem ti mos u merzit :D


ahhh mimozaaaaaaa, rrofsh juxhen, tdu shuuuuum I love you

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 1:08 am

ua si harrova un qe kam be nje foto me mimoza per ditlindjen e oltes
mimoza per te tere :p

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 100_0387-1

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 1:20 am

e praaa,shi ku i paske pasur ti. hahah
jan me verte lule tvecanta Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 6:51 pm

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 01atdn6jj

per hotin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content

dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuroni lule nje antari..:):)   dhuroni lule nje antari..:):) - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dhuroni lule nje antari..:):)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» antari X ,,, te dua shum sepse,,,
» dergojini nje poezi nje antari.
» Kerkojini falje nji antari te forumit
» Drejtojini nje pyetje nje antari
» jepuni nje shpulle nje antari

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: