Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcap17%Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcap29%Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcap31%Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcap23%Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap 
hot_spicy
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap 
Darkangel
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap 
angel boy
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap 
Child In Time
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap 
rapper_girl
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap 
Mars
Kerkojini falje nji antari te forumit I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kerkojini falje nji antari te forumit

Shko poshtė 
+31
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
doni
angel boy
LaLuC-I
ani
Rej
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
bituku85
angel_wolf
Realkatil
odise
wooow
play_boy
Mars
saturno
Blue Paradise
Lacuna_Coil
total overdose1
smart devil
Child Of Darkness
fefe_
Soldier Of Fortune
dj jero
rapper_girl
SupergirL
Endi
RioT
Darkangel
Child In Time
35 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 6:28 pm

Pershendetje njerez, e hapa kte teme sepse mora vesh qe dj jeros nuki kishte ardh mir nga ato qe kisha then un dje, dhe per kte i kerkoj shum falje dhe ta zgjidhim kte ne menyre paqesore Smile
Un terhiqem nga forum, nuk hy me dhe nuk postoj me, ky ishte postimii im i fundit Smile
Kalofshi sa me mir te gjithe Smile

p.s pershendes Soldier Of Fortune Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 6:30 pm

ej po pse nuk do futesh me???? ja i kerkove te falur dhe kaq mos e kujto me..pse iken?Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 6:31 pm

suksese te metejshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 6:33 pm

weeeeeeee,,ca do bojm ne pa ty mi? SadSadSadSadSadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 1:04 pm

i kerkoj falje te gjithe atyre qe ne ndonje moment mund ti kem ofenduar pa dashje!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 5:30 pm

Child In Time shkruajti:
Pershendetje njerez, e hapa kte teme sepse mora vesh qe dj jeros nuki kishte ardh mir nga ato qe kisha then un dje, dhe per kte i kerkoj shum falje dhe ta zgjidhim kte ne menyre paqesore Smile
Un terhiqem nga forum, nuk hy me dhe nuk postoj me, ky ishte postimii im i fundit Smile
Kalofshi sa me mir te gjithe Smile

p.s pershendes Soldier Of Fortune Smile

si do ja bejme ne pa ty mi lal nejse deshira jote Puthje Puthje shummmmmmm foooooort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 1:33 pm

nuk eshte anetar por gjithsesi kerkoj falje qe ika ashtu nga forumi pasi me iken dritat Mad
ne oren 9 e 15 min me iken dritat e deri ne kto momente i bie te kem qene online ne forum, kerkoj ndjese Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 5:46 pm

ej me vjen keq qe e pranoj por child in time me fal Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 5:50 pm

dj jero shkruajti:
ej me vjen keq qe e pranoj por child in time me fal Crying or Very sad

po tallesh ti tani ee scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 5:50 pm

jo spo tallem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 5:51 pm

ne fakt te 2 e kishim gabim,ajo me ofendoi por une sduhet ta merja aq seriozisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:22 pm

child ine time duhet tekthehet sesben. nuk behen keshtu gjerat. nuk ikin antaret e vjetra per nje fjale goje edhe pse nuk e di cfare ka ndodhur. Nejse, do flasm e child in time ne msn kur ta gjej online. Faleminderit per pershndetjen. Kemi nevoje per ty arlinda. Please come back. Miss ya! Vetem ta dish si u bera kur lexova ca kishe shkrujt.

_________________
Kerkojini falje nji antari te forumit Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:30 pm

ska internet ne shtepi ajo kto 2 dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:13 pm

I KERKOJ FALJE MARS SEPSE I KERKUAR SH GJERA QE AJO SDO!SORRY PRA te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:14 pm

Child Of Darkness shkruajti:
I KERKOJ FALJE MARS SEPSE I KERKUAR SH GJERA QE AJO SDO TI BEJE!SORRY PRA te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:18 pm

I KERKOI FALJE S.A.M. NQS E KAM FYER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 3:38 pm

i kerkoj falje free spirit dhe lacuna_coil qe nuk shkova te rock cafe, i kekroja falje venus dhe mars qe nuk shkova te studio 51. Sorry goca. Ne fund i kerkoj falje vetes time se e kam majt me genjeshtra dhe nuk bera as 50% te gjera qe i kisha premtuar per sot!

_________________
Kerkojini falje nji antari te forumit Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 3:42 pm

smart devil shkruajti:
I KERKOI FALJE S.A.M. NQS E KAM FYER

cja fute kot ti mi...ku me ke fyer??? :D
te puth te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:51 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
child ine time duhet tekthehet sesben. nuk behen keshtu gjerat. nuk ikin antaret e vjetra per nje fjale goje edhe pse nuk e di cfare ka ndodhur. Nejse, do flasm e child in time ne msn kur ta gjej online. Faleminderit per pershndetjen. Kemi nevoje per ty arlinda. Please come back. Miss ya! Vetem ta dish si u bera kur lexova ca kishe shkrujt.

hey sa mir qe erdhe Smile
mmm mpaska marr malli per kte forum mo, do futem por po premtoj qe sdo ngecem me asnji antar Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:52 pm

Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje vetem per ty. Je goce cool.

_________________
Kerkojini falje nji antari te forumit Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 11:53 pm

haha thnx, edhe ti je cun njish vallaj Smile
Puthje
mos ve aq shum se prish formatin e forumit mo Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:44 pm

i kerkoj falje smart devil dhe Endit qe ika ashtu nga msn Embarassed
do futem prap se kam njerez me falni Embarassed
Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:50 pm

ska gje mi nese sjam flasim her tj nese do jem flasim prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:51 pm

Endi shkruajti:
ska gje mi nese sjam flasim her tj nese do jem flasim prap

ok bukuloshe shshsh flm Smile Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:52 pm

ska gja edhe una sorry qe ika nga msn opo me iku linja
kurse ime kam per te lare enet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kerkojini falje nji antari te forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkojini falje nji antari te forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» antari X ,,, te dua shum sepse,,,
» dergojini nje poezi nje antari.
» dhuroni lule nje antari..:):)
» Drejtojini nje pyetje nje antari
» jepuni nje shpulle nje antari

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: