Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcap17%Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcap29%Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcap31%Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcap23%Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_lcapKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_voting_barKerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kerkojini falje nji antari te forumit

Shko poshtė 
+31
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
doni
angel boy
LaLuC-I
ani
Rej
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
bituku85
angel_wolf
Realkatil
odise
wooow
play_boy
Mars
saturno
Blue Paradise
Lacuna_Coil
total overdose1
smart devil
Child Of Darkness
fefe_
Soldier Of Fortune
dj jero
rapper_girl
SupergirL
Endi
RioT
Darkangel
Child In Time
35 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 9:52 pm

angel boy shkruajti:
tlutem xhen ..mbylle fare ket muhabet te puth

e mbyll e mbyll por te bejn njerzit dhe budalla/qe,nejse
tpuc folt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 10:22 pm

o melina he mi te luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutem me fal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 12:07 am

xhenit time qe kam humbur per kaq kohe Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 12:18 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
xhenit time qe kam humbur per kaq kohe Crying or Very sad

po mi dreq,ke humb Crying or Very sad te puth dhe une tkerkoj falje qe stkam kerku kur humbe Razz
sa ore ke neser?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 12:20 am

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
xhenit time qe kam humbur per kaq kohe Crying or Very sad

po mi dreq,ke humb Crying or Very sad te puth dhe une tkerkoj falje qe stkam kerku kur humbe Razz
sa ore ke neser?
per ty pese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 12:26 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
xhenit time qe kam humbur per kaq kohe Crying or Very sad

po mi dreq,ke humb Crying or Very sad te puth dhe une tkerkoj falje qe stkam kerku kur humbe Razz
sa ore ke neser?
per ty pese

ik se tallesh Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 11:03 pm

angel boy i kerkoj shum falje per dicka Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 11:50 pm

si kerkoj as njonit ik re :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:06 am

skam kujt ti kerkoj falje se skam bo naj gja tkeqe lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 2:08 am

pse te kerkoj falje kur skam ba asgja silent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 8:52 pm

Lacuna Coil qe skam qen shume prezente n`detyren time Razz por vertet qe skam pas kohe per internet..sorry..puc shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 8:53 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna Coil qe skam qen shume prezente n`detyren time Razz por vertet qe skam pas kohe per internet..sorry..puc shum

Shocked Shocked ke qen mi si ske qen
nver na lejohet kjo
une vjet humba postin prej pushimeve Razz
vazhdo te besh qef xml Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 9:13 pm

i kerkoj falje melut,shpirtit tim qe nuk isha me te sot,e di qe kishe shum nevoje per mua,por ishte e pamundur shpirt ti e di shum mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 11:27 am

asgje vdekju Smile

sa per mua
i kerkoj shum shum falje zemres time erit per gjithe keto kohe qe skam mundur ti rri prane te flas me te shume si dikur
ta takoj shpesh etj.
Me vjen keq mizu ime
te dua shume dhe promise qe ke per te kaluar kohe te paharrueshme ne ditet ne vijim Wink Wink
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkojini falje nji antari te forumit   Kerkojini falje nji antari te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkojini falje nji antari te forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» antari X ,,, te dua shum sepse,,,
» dergojini nje poezi nje antari.
» dhuroni lule nje antari..:):)
» Drejtojini nje pyetje nje antari
» jepuni nje shpulle nje antari

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: