Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcap17%Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcap29%Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcap31%Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcap23%Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcapCelsi Suksesit Ne dashuri... I_voting_barCelsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap 
hot_spicy
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcapCelsi Suksesit Ne dashuri... I_voting_barCelsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap 
Darkangel
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcapCelsi Suksesit Ne dashuri... I_voting_barCelsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap 
angel boy
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcapCelsi Suksesit Ne dashuri... I_voting_barCelsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcapCelsi Suksesit Ne dashuri... I_voting_barCelsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap 
Child In Time
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcapCelsi Suksesit Ne dashuri... I_voting_barCelsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcapCelsi Suksesit Ne dashuri... I_voting_barCelsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcapCelsi Suksesit Ne dashuri... I_voting_barCelsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap 
rapper_girl
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcapCelsi Suksesit Ne dashuri... I_voting_barCelsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap 
Mars
Celsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_lcapCelsi Suksesit Ne dashuri... I_voting_barCelsi Suksesit Ne dashuri... I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
June 2024
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Celsi Suksesit Ne dashuri...

Shko poshtė 
+7
hot_spicy
Slash
Shpirti-pist
Child In Time
Jeta Eshte Mundesia
Lacuna_Coil
Glamours' Master
11 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 38
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:21 pm

[b]Hyrje
Te kuptohemi mire!Ky informacion nuk meson te fitosh,per kenaqesi aventureske,shoqen e klases o kamarieren e lokalit ku pi kafe apo mesuesen tende te biologjise.Te meson te fitosh ate qe do te krijoje lumturine e jetes tende:shoqen tende ideale.Do te mesoje jo te gjesh femren,por te kerkosh gruan...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:24 pm

Glamours' Master shkruajti:
[b]Hyrje
Te kuptohemi mire!Ky informacion nuk meson te fitosh,per kenaqesi aventureske,shoqen e klases o kamarieren e lokalit ku pi kafe apo mesuesen tende te biologjise.Te meson te fitosh ate qe do te krijoje lumturine e jetes tende:shoqen tende ideale.Do te mesoje jo te gjesh femren,por te kerkosh gruan...

dhe si perfundim cili esht celsi????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jeta Eshte Mundesia
Adoleshent
Adoleshent
Jeta Eshte Mundesia


Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan city
Hobi : basket,not,llafe,kafe,pc
Koha e lire : hic rri merrem me llafe dashamirse
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/02/2009

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:27 pm

e thjesht mi.seksiiiiiiiii .gjith cunat i gje duan. pffff sikur ska gjera te tjera ne jete.dhe pastaj e kemi ne fajin qe se bejm dhe na lene.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:31 pm

Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
e thjesht mi.seksiiiiiiiii .gjith cunat i gje duan. pffff sikur ska gjera te tjera ne jete.dhe pastaj e kemi ne fajin qe se bejm dhe na lene.

po ti ca do???? apo mjafton qe knaqet cuni se ti jepesh leht????? Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:35 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
e thjesht mi.seksiiiiiiiii .gjith cunat i gje duan. pffff sikur ska gjera te tjera ne jete.dhe pastaj e kemi ne fajin qe se bejm dhe na lene.

po ti ca do???? apo mjafton qe knaqet cuni se ti jepesh leht????? Laughing Laughing

haha juxhen e madhe
sa per ate gocen siper, shoqe nqs te len ibie qe ai esht mashkull i ulet, qe ste do vertet, por te do per qellime seksuale. kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 38
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:43 pm

Komunikimi , besimi dhe respekti i ndersjellte.Kuptohet qe dashuria eshte kushti i pare qe ben te mundur fillimin e lidhjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:43 pm

Shpirti-pist shkruajti:
Komunikimi , besimi dhe respekti i ndersjellte.Kuptohet qe dashuria eshte kushti i pare qe ben te mundur fillimin e lidhjes.

yep right Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 31
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:43 pm

Shpirti-pist shkruajti:
Komunikimi , besimi dhe respekti i ndersjellte.Kuptohet qe dashuria eshte kushti i pare qe ben te mundur fillimin e lidhjes.

nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 38
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:54 pm

Me vajzat ska fat por aftesi!
Do jet nje shkrim i gjat!Me kuptoni kohen e kam te kushtezuar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 5:02 pm

Glamours' Master shkruajti:
Me vajzat ska fat por aftesi!
Do jet nje shkrim i gjat!Me kuptoni kohen e kam te kushtezuar!

kur ke aftesi,fati te vjen vet....
pastaj mendoj se ska te bej shum me aftesin,jan thejsht ndjenja G.M
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 5:03 pm

ehe, nje femer duhet te dish ta besh per vete dhe ta mbash pas vetes Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 5:06 pm

sigurisht qe ka te beje me aftesite per ta bere tjetrin qe te bjeri ne dashuri duke gjetur momentin e duhur qe ti afrohesh...... :D pastaj ka dhe gjera te tjera qe mund te jen celesa te dashurise...besimi sinqeriteti ndjenjat :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 31
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 8:02 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
e thjesht mi.seksiiiiiiiii .gjith cunat i gje duan. pffff sikur ska gjera te tjera ne jete.dhe pastaj e kemi ne fajin qe se bejm dhe na lene.

po ti ca do???? apo mjafton qe knaqet cuni se ti jepesh leht????? Laughing Laughinghahaha sa bukur ka fol hihii Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 10:30 pm

LaLuC-I shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
e thjesht mi.seksiiiiiiiii .gjith cunat i gje duan. pffff sikur ska gjera te tjera ne jete.dhe pastaj e kemi ne fajin qe se bejm dhe na lene.

po ti ca do???? apo mjafton qe knaqet cuni se ti jepesh leht????? Laughing Laughinghahaha sa bukur ka fol hihii Laughing

qenke manjak seksual shoku, shko me nai bordello Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 10:33 pm

per mua nuk nevoitet celsi sa mir do ishte....ajo eshte ndjeje dmth dashuria ajo as nuk hapet kur te duash as nuk mbyllet kur te duash,ne menyre figurative :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 11:22 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
per mua nuk nevoitet celsi sa mir do ishte....ajo eshte ndjeje dmth dashuria ajo as nuk hapet kur te duash as nuk mbyllet kur te duash,ne menyre figurative :D

pikerisht kte doja te thoja Laughing nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jeta Eshte Mundesia
Adoleshent
Adoleshent
Jeta Eshte Mundesia


Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan city
Hobi : basket,not,llafe,kafe,pc
Koha e lire : hic rri merrem me llafe dashamirse
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/02/2009

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 12:49 am

Lacuna_Coil shkruajti:
Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
e thjesht mi.seksiiiiiiiii .gjith cunat i gje duan. pffff sikur ska gjera te tjera ne jete.dhe pastaj e kemi ne fajin qe se bejm dhe na lene.

po ti ca do???? apo mjafton qe knaqet cuni se ti jepesh leht????? Laughing Laughing
]

po ti qorre je qe nuk lexon apo sti kam mir radaret? shife mi ca kam then. qe i gje dun kafshet. pastaj te lutem as me njef dhe as te njof.mos fol per mua jasht forumit . kush tha iher qe i jam dhen. per mu virgjeria ime eshte me e shenjte se vete papa. te lutem goc.mbaje gojen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:14 am

Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
e thjesht mi.seksiiiiiiiii .gjith cunat i gje duan. pffff sikur ska gjera te tjera ne jete.dhe pastaj e kemi ne fajin qe se bejm dhe na lene.

po ti ca do???? apo mjafton qe knaqet cuni se ti jepesh leht????? Laughing Laughing
]

po ti qorre je qe nuk lexon apo sti kam mir radaret? shife mi ca kam then. qe i gje dun kafshet. pastaj te lutem as me njef dhe as te njof.mos fol per mua jasht forumit . kush tha iher qe i jam dhen. per mu virgjeria ime eshte me e shenjte se vete papa. te lutem goc.mbaje gojen.


Shocked Shocked Shocked KUR TE DJEG SKE CBEN...EHHH SKE FAJ JO,,SORRY...UHAAHUHAHAHAUHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jeta Eshte Mundesia
Adoleshent
Adoleshent
Jeta Eshte Mundesia


Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan city
Hobi : basket,not,llafe,kafe,pc
Koha e lire : hic rri merrem me llafe dashamirse
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/02/2009

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:16 am

po flet me pasqyr miiii ? ska gje. per mu ska gje qe sje e till. eshte e shenjt per mu po mbase per ty jo. ik mi anej ! na lin rehat se sme njef mir ti mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:16 am

AS QE DUA TE NJOH JOOO,NEJSE KLM GOCE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jeta Eshte Mundesia
Adoleshent
Adoleshent
Jeta Eshte Mundesia


Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan city
Hobi : basket,not,llafe,kafe,pc
Koha e lire : hic rri merrem me llafe dashamirse
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/02/2009

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:17 am

uaaa sa monologiste e mir qe je miiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:18 am

Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
uaaa sa monologiste e mir qe je miiiii

YYYEESSSSSS,YOU'RE RIGHT Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 6:55 pm

per mua jan sinqeriteti,besimi dhe komunikimi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 9:43 pm

te besosh dhe te duash tek njeri tjetri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 38
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 5:25 pm

Ne koleksionin e budallalleqeve te rendomta,
te absurditeteve te standartizuara,
te lashtesive te besuara pergjithesisht qe ne Anglisht quhen non-sence
qe une po mbledh prej vitesh,nje nga me te vecantat e qesharaket eshte kjo fraze:
te kesh fat me vajzat.
"une nuk kam pasur fat me ate vajze,filani ka pasur fa me ate aktoren,jo te gjithe kane
fat me kete lloj qenie":jane fraza qe i perkasin repertorit te njerezve siperfaqesor te te gjitha kadegorive.
Une nuk pretendoj te modifikoj gjuhen por dua te ndaloj ato qe marrin kete informacion te mendojne ne kete menyre.
Nje mendim mendjelehte e jashtzakonisht siperfaqsor...
Me vajzat nuk eshte kurr ceshtje fati.
Vajzat fitohen,si fitohet je diplome,nje nenpunesi,nje kampionat..
Deri tani ,askush nuk ka perdorur fraza te ketij lloji:te kesh fat me diplomat,te kesh fat me kampionatet
te kesh fat ne nje nenpunesi...Nje gjuhe e tille do te dukej qesharake e mendje shkurter.
Te fitosh zemren e nje vajze.Ja nje nga gjerat thellesisht me te rendesishme te jetes.
E askush nuk besoj te cuditet duke degjuar kete pohim nga une,
Qe me mbajne nje nga njerezit me pozitiv,me sentimental e me te pa anshem te rrethit shoqeror qe kam.
Them se te dashurosh eshte nje gjerat thellesisht me te rendesishme,te jetes,
sepse e di cfare do te thot ,per jeten e nje njeriu ,mungesa e nje gruaje:f
iziologjikisht
ashtu edhe shpirterisht.Cilido shkenctar do me jepte te drejte
,edhe duke u shprehur ne baze te nje kriteri fare shkencor.
Mungesa e elementit "grua"ne jeten e nje burri
,do te thote gjithmon dobesi e ekujlibrit psikik e
pothuajse gjithmon turbullime te funksioneve delikate fiziologjike.
Vazhdon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Celsi Suksesit Ne dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: Celsi Suksesit Ne dashuri...   Celsi Suksesit Ne dashuri... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Celsi Suksesit Ne dashuri...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» a ka dashuri ne internet?
» kur na lendojn ne dashuri.......
» Dashuri me shikim te pare...
» Keni qar ndonjeher per dashuri??
» Dashuri e heshtur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: