Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcap17%mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcap29%mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcap31%mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcap23%mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
June 2022
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendimi juaj per t.i dhe rihanna?

Shko poshtė 
+14
lovelygirl
Hyqmeti '97
Mars
ani
Soldier Of Fortune
ToNI NbD
Endi
Child In Time
Zhana
cun nga kombinati
Darkangel
hot_spicy
rapper_girl
don corleone
18 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 6:36 pm

boh vl jane qe te 2 sidomos rihamja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 8:02 pm

per rihanen..k@re femer qe e rref i dashuri deri ne kte pik dhe i shkon akoma pas bythes!

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Rihanna3

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 8:05 pm

debile fare rihana.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 8:06 pm

komplet kare po t them, me e ul femra veten deri ne ate pik, iii skandaloze, me neverit

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 8:16 pm

Child In Time shkruajti:
per rihanen..k@re femer qe e rref i dashuri deri ne kte pik dhe i shkon akoma pas bythes!

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Rihanna3

ket foton e kam pa sa u zgjova...me hapi barkun pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 8:11 pm

kenga e tyre live your life eshte e mrekullueshme
beri goxha buje\sa per ato te dy pffff ti hahet po rihana pfffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 8:58 pm

rihana esht me e mire, ti me simpatik Laughing
uee po mvjen ti prish kto tema Razz joke

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 11:42 pm

Lacuna_Coil shkruajti:

uee po mvjen ti prish kto tema Razz

Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 6:30 am

mos ma shaj njeri T.I :D
Nje nder kengetaret me tmire, e adhuuroj :D
ka kg fantastike dhe ka bashkpunuar edhe me Justin Timberlake - dead and gone :D
po ashtu edhe me Jay-Z, Lil Wayne, Kanye West - Swagger like us ...kg sh e bukuur :D
eshte grand fare kurse Rihannen e kam sh inat po megjithate se mohoj qe ka kenge tbukura si psh kg qe ka nxjerr tani TE AMO Smile
sa per bashkpunimin midis tyre me kg LIVE YOUR LIFE...eshte fantastik fare :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendimi juaj per t.i dhe rihanna?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mendimi juaj mbi lojerat e fatit.
» mendimi juaj per secilin antar.....
» mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.
» mendimi ekstrem
» Ca mendimi keni per forumin??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: