Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcap17%mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcap29%mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcap31%mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcap23%mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcapmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_voting_barmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap 
hot_spicy
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcapmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_voting_barmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap 
Darkangel
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcapmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_voting_barmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap 
angel boy
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcapmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_voting_barmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcapmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_voting_barmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap 
Child In Time
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcapmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_voting_barmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcapmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_voting_barmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcapmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_voting_barmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap 
rapper_girl
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcapmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_voting_barmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap 
Mars
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_lcapmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_voting_barmendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.

Shko poshtė 
+12
odise
fefe_
RioT
vdekja_eshte_mundesia
bad boy
Mars
rapper_girl
Lacuna_Coil
dj jero
Venus
play_boy
don corleone
16 posters
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:16 pm

kastro droge e gjall,e zajmina aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:19 pm

per kastrron eshte pall trrapi kurse per zajminen nuk di ca te them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:05 pm

Kastro eshte tip au-iu qe ben ca i do qefi pa e care koken. Zajmina, goce e bukur, por jo shume inteligjente per mendimin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:08 pm

CA TEME..KASTRO ESHTE KENGETAR VK,HAJDUT KENGESH MO CA DO TI..ZAJMINA NJE COP KUR..........V
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:18 pm

kastro nqef per tipin qe ka.
zajmina Mohim , iiiii spo flas me shum.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:34 pm

te dy kengetare e njerez koti jane pfff me ta shpif sidomos ajo zajmina bundra Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:20 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
kastro nqef per tipin qe ka.
zajmina Mohim , iiiii spo flas me shum.

Uaaa shyqyr qe gjeta nje qe mendon si mua! nqef Une per vete mbaroj per Kastron Razz nuk e di [po e kam shume qejf!Eshte shume shume i zgjuar po qe ne fakt ska ditur si ta shfrytezoj kete gje,e kjo eshte per te ardh keq ne fakt! No

Zajmina,ca te them sben hic per kengetare dhe se kuptoj si nuk i vjen zor qe del aty kur stonon aq shume po ec me mua pune sme prish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:21 pm

dhe une si kto lart mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:26 pm

bad boy shkruajti:
dhe une si kto lart mendoj

Si kush lart? Rolling Eyes Si mua dhe lacuna apo si ata qe kane mendim ndryshe nga ne?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:32 pm

kastro per mua eshte ma kopili i te gjithve kengetarve,eshte shum i zgjuar eshte larg pames,zajmina hmmmmmmmmmmm silikon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:33 pm

omg,,nuk mund te them qe i urrej se urrejtja eshte gje e madhe por nuk i duroj dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:51 pm

zajminen e kam pas 1her ngjit te london para 1 jave kur po pija kafe
ne fakt se dija , kur dola me than qe ishte zajmina
goc e mir kshu lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 10:46 am

kastro droge e gjall,e zajmina Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 10:48 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kastro per mua eshte ma kopili i te gjithve kengetarve,eshte shum i zgjuar eshte larg pames,zajmina hmmmmmmmmmmm silikon

edhe un kshu them
zajmina silikon,kastrro largpames
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 5:04 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kastro per mua eshte ma kopili i te gjithve kengetarve,eshte shum i zgjuar eshte larg pames,zajmina hmmmmmmmmmmm silikon
kopil po por kengetar jo
zajmina.....meshirimii ndershmerise
por eshte ish miss shqiperia :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 5:05 pm

double debila Laughing
kastron e kam pas shum qef

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 9:14 pm

kot jan te dy.. Mohim .. se ca i pelqej robt asaj muzike,,,,mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Smileyq

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 9:24 pm

vk...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 9:30 pm

kastro--kopil,i zgjuar,me shkoll,drogaxhi
zajmina--manekin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 9:32 pm

sa mepelqen ajo dega kastros mu...astrologjia :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 9:34 pm

qe asnjeher se ka mbaruar :D por kot thot qe e kam mbaru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 9:49 pm

tani do behet protagonist i nje filmi shqiptar ksatro

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 2:19 am

kastro - kokrra e budallit , zajmina - bitch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.   mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendimi juaj per kastro zizon dhe zajmina vasjarin.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» mendimi juaj per t.i dhe rihanna?
» Mendimi juaj mbi lojerat e fatit.
» mendimi juaj per secilin antar.....
» mendimi ekstrem
» Ca mendimi keni per forumin??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: